Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Kolejne zmiany w mobilnym Gabinecie drWidget

Korzystaj z nowych funkcjonalności aplikacji mobilnej: wystawiaj e-recepty ważne 365 dni i wysyłaj pacjentom kody do e-recept drogą mailową. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, co jeszcze zmieniło się w mobilnym Gabinecie drWidget.

Dziś mamy dla Ciebie trzy nowości, a mianowicie:

1. Już teraz przy użyciu aplikacji mobilnej Gabinet drWidget możesz wystawiać e-recepty ważne 365 dni. Służący do tego przycisk znajdziesz w ostatnim etapie tworzenia e-recepty, pod datą jej wystawienia.

2. W podglądzie recepty pojawił się nowy przycisk: „E-mail”. Pozwala on na wysłanie do pacjenta kodu do e-recepty właśnie drogą mailową. Jeśli postanowisz skorzystać z tej opcji, adres e-mail zostanie pobrany z karty pacjenta, ale w razie potrzeby możesz go edytować.

Przypominamy, że kod do e-recepty możesz wysłać pacjentowi także SMS-em. W tym przypadku musisz zaopatrzyć się w jeden z dostępnych pakietów SMS. Sprawdź szczegóły tutaj.

3. W grafiku pracy wizyty powiązane z zamówieniami pacjentów na recepty zostały oznaczone specjalną ikonką e-recepty. Dzięki temu łatwiej odróżnisz je od pozostałych wizyt. Oznaczenie znajdziesz zarówno w widoku grafiku w postaci kafelkowej, jak i listowej.

Aplikacja mobilna Gabinet drWidget pozwala lekarzowi wygodnie pracować także wtedy, gdy nie ma dostępu do komputera. Wystarczy komórka, aby zarządzać czasem pracy, przeprowadzać wizyty, weryfikować dane w systemie eWUŚ i digitalizować dokumenty. Dodatkowo, zainstalowanie aplikacji na tablecie pozwala lekarzowi zbierać od pacjentów elektroniczne podpisy na wybranych dokumentach, w tym na zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Jeśli jeszcze nie korzystasz z mobilnej wersji Gabinetu drWidget, to już dziś pobierz ją za darmo ze sklepu Google Play albo App Store.

 

Liczba wyświetleń:

199

Skomentuj

Na początku czerwca resort cyfryzacji udostępni nową wersję aplikacji ProteGO Safe, dzięki której użytkownik może m.in. otrzymać informację o kontakcie z osobą zakażoną wraz z instrukcją, jak postępować - powiedział PAP minister cyfryzacji Marek...
Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia rozpoczyna nowy cykl publikacji informacyjno-edukacyjnych na temat Internetowego Konta Pacjenta (IKP), serwisu pacjent.gov.pl oraz e-usług w ochronie zdrowia. Cykl prowadzony będzie w mediach...
Kolejne nowości są już dostępne w Gabinecie drWidget. Znajdziesz je podczas wystawiania e-recepty, w widoku głównym na liście zaplanowanych wizyt oraz w aplikacji mobilnej. Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej. Tym razem przedstawiamy Ci trzy...
26 -28 czerwca 2020 r. Poznań XIV Kongres TOP MEDICAL TRENDS odbędzie się w Poznaniu w dniach 26-28.06.2020 r. Tradycyjnie na spotykaniu przedstawione zostaną najważniejsze i najciekawsze problemy medycyny. Na kongresie będzie blisko 100 ekspertów z...