Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Nowości w aplikacji Gabinet drWidget Pacjent

Najnowsza wersja aplikacji mobilnej oferuje dwie nowe zakładki: „Choroby” i „Zabiegi”. Pacjenci znajdą tu odpowiednio – listę przebytych przez siebie chorób oraz zrealizowanych zabiegów. Sprawdź, co jeszcze oferuje bezpłatna aplikacja Gabinet drWidget Pacjent i poleć ją swoim podopiecznym.

Aplikacja dedykowana jest pacjentom placówek używających Gabinetu drWidget. Aby móc z niej korzystać, trzeba mieć konto w programie, które zakłada lekarz, wpisując do karty pacjenta jego adres. Na podany adres system wysyła link aktywacyjny oraz unikalny identyfikator do logowania. Pacjent ustala hasło do konta i odtąd może logować się w aplikacji.

Gabinet drWidget Pacjent oferuje kilka przydatnych funkcjonalności. Użytkownikom szczególnie przypadła do gustu możliwość zapisywania się na wizyty lekarskie online. Harmonogram zaplanowanych wizyt mogą przeglądać w przejrzystym kalendarzu dostępnym w aplikacji.

Drugą, równie lubianą przez użytkowników funkcjonalnością jest alert o konieczności zażycia kolejnej dawki leku. Aplikacja pozwala w prosty sposób ustawiać dawkowania, po czym dba o regularności terapii pacjenta, w odpowiednim momencie przypominając mu o następnej dawce produktu leczniczego.

Niedawno Gabinet drWidget Pacjent został wzbogacony o dwie nowe zakładki: „Choroby” i „Zabiegi”. Pierwsza zapewnia dostęp do informacji o przebytych przez pacjenta chorobach, druga – o zabiegach, którym został poddany. Nowe zakładki są dostępne w aplikacji na telefony z systemem operacyjnym iOS. Już wkrótce pojawią się także w wersji na Android.

  

Liczba wyświetleń:

305

Skomentuj

Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia zachęca do zapoznania się z poradnikiem dla pracowników medycznych i aptekarzy z opisem jak działa e-recepta i odpowiedziami na pytania zadawane przez osoby wystawiające i realizujące...
Chcąc zachęcić Polaków do korzystania z Internetowego Konta Pacjenta oraz pozostałych cyfrowych usług w ochronie zdrowia (e-recepta, e-skierowanie) Ministerstwo Zdrowia oraz CSIOZ rozpoczęły ogólnopolską kampanię informacyjną pod hasłem „Internetowe...
Informujemy, że ze względu na konieczność przeprowadzenia prac technicznych w dniach 17-18 października br. Helpdesk (czyli dział pomocy technicznej) będzie nieczynny. Wszelkie pytania prosimy kierować na adres mailowy: kontakt@drw.pl. Jeśli w dniach...
Zapraszamy na cykl konferencji dla Kadry Zarządzającej w Ochronie Zdrowia.15 listopada 2019r. Rzeszów6 grudnia 2019r. Gdańsk13 grudnia 2019r. Warszawa!DLA ZAREJESTROWANYCH OSÓB NA HASŁO ‘’PARTNER’’ UDZIAŁ W KONFERENCJI JEST...