Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Nowości w aplikacji Gabinet drWidget Pacjent

Najnowsza wersja aplikacji mobilnej oferuje dwie nowe zakładki: „Choroby” i „Zabiegi”. Pacjenci znajdą tu odpowiednio – listę przebytych przez siebie chorób oraz zrealizowanych zabiegów. Sprawdź, co jeszcze oferuje bezpłatna aplikacja Gabinet drWidget Pacjent i poleć ją swoim podopiecznym.

Aplikacja dedykowana jest pacjentom placówek używających Gabinetu drWidget. Aby móc z niej korzystać, trzeba mieć konto w programie, które zakłada lekarz, wpisując do karty pacjenta jego adres. Na podany adres system wysyła link aktywacyjny oraz unikalny identyfikator do logowania. Pacjent ustala hasło do konta i odtąd może logować się w aplikacji.

Gabinet drWidget Pacjent oferuje kilka przydatnych funkcjonalności. Użytkownikom szczególnie przypadła do gustu możliwość zapisywania się na wizyty lekarskie online. Harmonogram zaplanowanych wizyt mogą przeglądać w przejrzystym kalendarzu dostępnym w aplikacji.

Drugą, równie lubianą przez użytkowników funkcjonalnością jest alert o konieczności zażycia kolejnej dawki leku. Aplikacja pozwala w prosty sposób ustawiać dawkowania, po czym dba o regularności terapii pacjenta, w odpowiednim momencie przypominając mu o następnej dawce produktu leczniczego.

Niedawno Gabinet drWidget Pacjent został wzbogacony o dwie nowe zakładki: „Choroby” i „Zabiegi”. Pierwsza zapewnia dostęp do informacji o przebytych przez pacjenta chorobach, druga – o zabiegach, którym został poddany. Nowe zakładki są dostępne w aplikacji na telefony z systemem operacyjnym iOS. Już wkrótce pojawią się także w wersji na Android.

  

Liczba wyświetleń:

654

Skomentuj

Do Urzędu Ochrony Danych Osobowych zgłaszane są przez placówki medyczne pytania, związane z sytuacjami w których pacjenci proszą telefonicznie o podanie kodu dostępu niezbędnego dla realizacji e-recepty. Placówki medyczne mają wątpliwości, czy mogą...
W związku z doniesieniami medialnymi dotyczącymi podejrzenia "handlu" e-receptami Naczelna Izba Lekarska przypomina, że wszystkie przewinienia z zakresu odpowiedzialności zawodowej lekarzy i lekarzy dentystów należy zgłaszać do odpowiedniego...
Chcesz przekazać swoim pacjentom ważną wiadomość? Przeprowadź informacyjną kampanię SMS-ową razem z Gabinetem drWidget! Przeczytaj artykuł i dowiedz się, jak to zrobić. Postępuj według poniższego schematu: Krok 1. Zaloguj się na swoje konto w...
20-22 marzec 2020 r. Poznań XIV Kongres TOP MEDICAL TRENDS odbędzie się w Poznaniu w dniach 20-22.03.2020 r. Tradycyjnie na spotykaniu przedstawione zostaną najważniejsze i najciekawsze problemy medycyny. Na kongresie będzie blisko 100 ekspertów z...