Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Przeglądaj grafik pracy w swoim Kalendarzu Google

Jest to możliwe dzięki nowej usłudze VIP dostępnej w Gabinecie drWidget. Zsynchronizuj kalendarz z programu ze swoim prywatnym Kalendarzem Google (albo Apple Calendar, albo Microsoft Outlook) i bądź zawsze na bieżąco z grafikiem wizyt pacjentów. Sprawdź szczegóły.

Być może zauważyłeś już sekcję „Usługi VIP”, dostępną w Gabinecie drWidget, w „Ustawieniach placówki”, zakładce „Zarządzaj”. Aktualnie są tam dwie usługi premium. Pierwsza pozwala użytkownikom nabyć dodatkowe miejsce na dysku: pakiet 1 GB to koszt 99 złotych.

Druga usługa VIP umożliwia synchronizację „gabinetowego” kalendarza z kalendarzem zewnętrznym, np. Kalendarzem Google, Apple Calendar czy Microsoft Outlook. To dodatkowa wygoda dla Ciebie: nie musisz włączać komputera i logować się na swoim koncie w programie, kiedy chcesz tylko sprawdzić swój grafik wizyt. Od teraz możesz go mieć zawsze pod ręką (np. w telefonie), w swoim prywatnym kalendarzu.

Usługa jest dostępna w atrakcyjnej cenie 149 złotych za 90 dni. Możesz ją wykupić, klikając w zielony przycisk „Złóż zamówienie i zapłać”, znajdujący się we wspomnianej wyżej sekcji „Usługi VIP”. Szybkiej i wygodnej płatności dokonasz dzięki PayU.

Pamiętaj, że w swoim prywatnym kalendarzu nie dokonasz korekt w grafiku pracy – możesz go tylko przeglądać. W celu odwołania lub przełożenia terminu wizyty zaloguj się na swoim koncie na www.drw.pl.

W razie pytań skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej. Numer telefonu to 33 445 43 45.

Liczba wyświetleń:

996

Skomentuj

Narodowy Fundusz Zdrowia i Ministerstwo Zdrowia zachęcają pacjentów do konsultacji on-line z powodu epidemii koronawirusa. Telemedycyna to jedno z narzędzi, które może ograniczyć ryzyko rozprzestrzeniania się CONVID-19. W związku z zagrożeniem...
Z budżetu województwa mazowieckiego sejmik przekazał ponad 200 tys. zł na dofinansowanie dla gmin, które zechcą wprowadzić wśród swoich mieszkańców zdalne usługi opiekuńcze. Wśród nich są Radom, Pionki, Rzeczniów, Garbatka-Letnisko, Skaryszew,...
A wśród nich: „Wirtualną recepcję”, SMS-owe kampanie informacyjne oraz możliwość integracji ze Znanym Lekarzem. Gabinet drWidget oferuje Ci zestaw usług premium, dzięki którym Twoja codzienna praca będzie jeszcze wydajniejsza. Sprawdź...
26 -28 czerwca 2020 r. Poznań XIV Kongres TOP MEDICAL TRENDS odbędzie się w Poznaniu w dniach 26-28.06.2020 r. Tradycyjnie na spotykaniu przedstawione zostaną najważniejsze i najciekawsze problemy medycyny. Na kongresie będzie blisko 100 ekspertów z...