Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Przeglądaj grafik pracy w swoim Kalendarzu Google

Jest to możliwe dzięki nowej usłudze VIP dostępnej w Gabinecie drWidget. Zsynchronizuj kalendarz z programu ze swoim prywatnym Kalendarzem Google (albo Apple Calendar, albo Microsoft Outlook) i bądź zawsze na bieżąco z grafikiem wizyt pacjentów. Sprawdź szczegóły.

Być może zauważyłeś już sekcję „Usługi VIP”, dostępną w Gabinecie drWidget, w „Ustawieniach placówki”, zakładce „Zarządzaj”. Aktualnie są tam dwie usługi premium. Pierwsza pozwala użytkownikom nabyć dodatkowe miejsce na dysku: pakiet 1 GB to koszt 99 złotych.

Druga usługa VIP umożliwia synchronizację „gabinetowego” kalendarza z kalendarzem zewnętrznym, np. Kalendarzem Google, Apple Calendar czy Microsoft Outlook. To dodatkowa wygoda dla Ciebie: nie musisz włączać komputera i logować się na swoim koncie w programie, kiedy chcesz tylko sprawdzić swój grafik wizyt. Od teraz możesz go mieć zawsze pod ręką (np. w telefonie), w swoim prywatnym kalendarzu.

Usługa jest dostępna w atrakcyjnej cenie 149 złotych za 90 dni. Możesz ją wykupić, klikając w zielony przycisk „Złóż zamówienie i zapłać”, znajdujący się we wspomnianej wyżej sekcji „Usługi VIP”. Szybkiej i wygodnej płatności dokonasz dzięki PayU.

Pamiętaj, że w swoim prywatnym kalendarzu nie dokonasz korekt w grafiku pracy – możesz go tylko przeglądać. W celu odwołania lub przełożenia terminu wizyty zaloguj się na swoim koncie na www.drw.pl.

W razie pytań skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej. Numer telefonu to 33 445 43 45.

Liczba wyświetleń:

612

Skomentuj

Jak wystawić e-receptę? Dlaczego warto korzystać z Elektronicznej Dokumentacji Medycznej? Czym jest Internetowe Konto Pacjenta? O tym dyskutowali eksperci podczas bezpłatnego szkolenia „E-zdrowie – wyzwania dla lekarzy”. Szkolenie zostało...
Mniej niż dwa miesiące zostało do wejścia w życie obowiązku wystawiania recept w postaci elektronicznej. W październiku do e-recepty dołączyły kolejne 1296 podmioty lecznicze - poinformowało Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia. Liderem...
Mowa o aplikacji pomocniczej do Gabinetu drWidget, która ułatwia digitalizację dokumentów oraz tworzy kopie zapasowe danych z programu i zapisuje je na komputerze. Aplikacja została właśnie wzbogacona o nową funkcjonalność. Sprawdź jaką. DRW Asystent...
Zapraszamy na cykl konferencji dla Kadry Zarządzającej w Ochronie Zdrowia.15 listopada 2019r. Rzeszów6 grudnia 2019r. Gdańsk13 grudnia 2019r. Warszawa!DLA ZAREJESTROWANYCH OSÓB NA HASŁO ‘’PARTNER’’ UDZIAŁ W KONFERENCJI JEST...