Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Dr100 – program rekomendowany przez stomatologów

Pozwala kompleksowo zarządzać placówką stomatologiczną, jest prosty i intuicyjny w obsłudze oraz odpowiada na potrzeby lekarzy wynikające z cyfryzacji służby zdrowia. Przedstawiamy dr100, czyli innowacyjny program, rekomendowany przez lekarzy stomatologów. Szczegóły w artykule.

Dr100 to program dostępny „w chmurze”, pod adresem www.dr100.pl. Można z niego korzystać w dowolnym miejscu i czasie – wystarczy komputer z internetem. Po zalogowaniu się na swoje konto, lekarz może zarządzać placówką, zarówno w części medycznej, jak i administracyjnej. Pomagają mu w tym zaawansowane narzędzia, w które został wyposażony dr100, w tym m.in. przejrzysty grafik wizyt, wizualny diagram zębowy, interaktywna karta periodontologiczna, moduł rozliczeniowy, raportowy i magazynowy. Przy pomocy programu można szybko sporządzić plan leczenia, wystawić zwolnienie i receptę, generować potrzebne formularze i weryfikować dane w systemie eWUŚ.

Użytkownicy dr100 mają do dyspozycji dwie aplikacje pomocnicze: mobilną i desktopową (czyli do instalacji na komputerze). Pierwsza została wyposażona w najważniejsze dla lekarza funkcjonalności, pozwalające mu wygodnie pracować nawet wtedy, gdy nie ma dostępu do komputera. Wystarczy komórka, aby planować czas pracy i umawiać wizyty w placówce. Korzystając z aplikacji, lekarz przejrzy dane i dokumenty pacjentów, a także pobierze ich karty. Bez trudu doda nowego pacjenta i przeprowadzi szczegółowy wywiad medyczny. Dodatkowo, istnieje możliwość przesłania sfotografowanego dokumentu (np. wyników badań) z telefonu do aplikacji (mobilnej i przeglądarkowej).

Natomiast aplikacja desktopowa (dr100 Asystent) pomaga w digitalizacji dokumentów: monitoruje folder skanowania wskazany przez lekarza i automatycznie wgrywa nowe dokumenty do programu dr100. Oprócz tego, tworzy kopie zapasowe wszystkich danych zapisanych na koncie użytkownika i zapisuje je na komputerze.

Dr100 wyróżnia się licznymi, użytecznymi funkcjonalnościami oraz prostą, przyjazną dla użytkownika obsługą. Co istotne, jest dostępny w różnych wariantach, uwzględniających potrzeby indywidualnych gabinetów, jak również małych i średnich przychodni stomatologicznych. Przewidziany został także osobny moduł dla ortodontów i protetyków.

Możliwości programu można wypróbować zupełnie za darmo: zakładając konto bezpłatne przez miesiąc albo korzystając z wersji demo. Szczegóły znajdziesz na stronie www.dr100.pl. 

Liczba wyświetleń:

1 173

Skomentuj

System informatyczny hiszpańskiej służby zdrowia od marca został zaatakowany przez cyberterrorystów trzykrotnie. Ataki, które hiszpańskie służby oceniają jako bardzo poważne, zbiegły się z pandemią koronawirusa. Madrycka telewizja Telecinco,...
Ministerstwo Zdrowia przekaże w tym tygodniu dostawcom oprogramowania gabinetowego, funkcjonującego w przychodniach, dokumentację techniczną interfejsu, niezbędną do włączenia funkcji kierowania na testy do aplikacji gabinetowych - przekazał PAP w...
Mobilny Gabinet drWidget oferuje Ci kolejne udogodnienie, tj. możliwość korzystania z szablonów podczas przeprowadzania wizyt. Przetestuj nową funkcjonalność aplikacji! W tym celu, będąc w widokach “Wywiad”, “Badanie”, “Zalecenia” lub “Rozpoznanie...
Blisko 180 wystawców, ponad 120 warsztatów i wykładów - tak będzie wyglądać tegoroczne spotkanie Warsaw Dental Medica Show. Na targach nie zabraknie także dr100, czyli programu do prowadzenia gabinetów i klinik stomatologicznych. Już w październiku...