Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Program lojalnościowy – doceni go każdy pacjent

Czy oferta Twojej placówki medycznej uwzględnia zniżki dla stałych klientów? Jeśli tak, to na pewno zainteresuje Cię nowa funkcjonalność oferowana przez Gabinet drWidget, czyli program lojalnościowy. Wprowadź go do swojej placówki i buduj pozytywne relacje z pacjentami.

Na czym polega program lojalnościowy? Otóż, pacjenci otrzymują jeden punkt za każdą wydaną złotówkę. Na podstawie punktów przydzielani są do jednej ze zdefiniowanych grup i uzyskują odpowiedni rabat na kolejne usługi.

Samodzielnie określ, ile punktów musi uzbierać pacjent, aby przysługiwała mu zniżka. Wcześniej jednak włącz program lojalnościowy w Gabinecie drWidget. W tym celu należy kliknąć w ikonę koła zębatego w prawym górnym rogu ekranu („Ustawienia placówki”), a następnie wybrać „Usługi prywatne” i „Program lojalnościowy”. Tam znajduje się przycisk włączający program.

Kolejny krok to kliknięcie w pole „Dodaj zniżkę”, otwierające krótki formularz do uzupełnienia. Wystarczy podać wysokość zniżki (w procentach) i liczbę punktów, od której ona obowiązuje, a następnie zapisać wprowadzone dane. W razie potrzeby zniżki można edytować albo usunąć.

Punkty zgromadzone na koncie pacjenta zostaną wyzerowane, jeśli nie pojawi się w przychodni przez cały rok, chyba że zaznaczysz opcję „Zerowanie punktów po wykorzystaniu rabatu”. W tym drugim przypadku zerowanie nastąpi przy rozliczaniu wizyty.

Program lojalnościowy pomoże Ci budować i utrzymywać pozytywne relacje z pacjentami. Warto go wdrożyć w swojej placówce, tym bardziej że dzięki Gabinetowi drWidget można to zrobić w szybki i bardzo prosty sposób.

Liczba wyświetleń:

233

Skomentuj

Dzięki współpracy Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Ministerstwa Cyfryzacji w 2018 roku ma ruszć pilotaż aplikacji mobilnej służącej do wysyłania zgłoszeń alarmowych na numer 112. Aplikacja ma umożliwić osobom głuchym i...
Nie ma odwrotu, moje stanowisko jest tu twarde. Od 1 lipca e-zwolnienia mają charakter obligatoryjny - powiedziała na konferencji prasowej minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbieta Rafalska. Minister zapowiedziała, że przygotowuje...
Gabinet drWidget został wzbogacony o rozwiązania, które pomogą Ci w zarządzaniu placówką medyczną. Jedną z nowych funkcjonalności jest możliwość generowania raportów dla prywatnych ubezpieczycieli. Sprawdź, jak wygenerować taki raport i jakie inne...
16-18 marca 2018r. Poznań Konferencja Top Medical Trends odbędzie się już poraz dwunasty. Organizatorem jest wydawnictwo Termedia. Patronat naukowy: Polskie Towarzystwo Medycyny Rodzinnej oraz Katedra i Zakład Medycyny Rodzinnej Uniwersytetu...