Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Program lojalnościowy – doceni go każdy pacjent

Czy oferta Twojej placówki medycznej uwzględnia zniżki dla stałych klientów? Jeśli tak, to na pewno zainteresuje Cię nowa funkcjonalność oferowana przez Gabinet drWidget, czyli program lojalnościowy. Wprowadź go do swojej placówki i buduj pozytywne relacje z pacjentami.

Na czym polega program lojalnościowy? Otóż, pacjenci otrzymują jeden punkt za każdą wydaną złotówkę. Na podstawie punktów przydzielani są do jednej ze zdefiniowanych grup i uzyskują odpowiedni rabat na kolejne usługi.

Samodzielnie określ, ile punktów musi uzbierać pacjent, aby przysługiwała mu zniżka. Wcześniej jednak włącz program lojalnościowy w Gabinecie drWidget. W tym celu należy kliknąć w ikonę koła zębatego w prawym górnym rogu ekranu („Ustawienia placówki”), a następnie wybrać „Usługi prywatne” i „Program lojalnościowy”. Tam znajduje się przycisk włączający program.

Kolejny krok to kliknięcie w pole „Dodaj zniżkę”, otwierające krótki formularz do uzupełnienia. Wystarczy podać wysokość zniżki (w procentach) i liczbę punktów, od której ona obowiązuje, a następnie zapisać wprowadzone dane. W razie potrzeby zniżki można edytować albo usunąć.

Punkty zgromadzone na koncie pacjenta zostaną wyzerowane, jeśli nie pojawi się w przychodni przez cały rok, chyba że zaznaczysz opcję „Zerowanie punktów po wykorzystaniu rabatu”. W tym drugim przypadku zerowanie nastąpi przy rozliczaniu wizyty.

Program lojalnościowy pomoże Ci budować i utrzymywać pozytywne relacje z pacjentami. Warto go wdrożyć w swojej placówce, tym bardziej że dzięki Gabinetowi drWidget można to zrobić w szybki i bardzo prosty sposób.

Liczba wyświetleń:

112

Skomentuj

14 września w Gdańsku Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia zawarło porozumienie o współpracy z Gdańskim Uniwersytetem Medycznym. Porozumienie dotyczy strategicznej współpracy w zakresie rozwoju społeczeństwa informacyjnego, obejmującej...
Do konsultacji publicznych trafił projekt rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie standardów organizacyjnych opieki zdrowotnej dla podmiotów wykonujących działalność leczniczą w dziedzinie radiologii i diagnostyki obrazowej za pośrednictwem...
Aplikacja mobilna drWidget ICD-9 pozwala na natychmiastowy dostęp do Międzynarodowej Klasyfikacji Procedur Medycznych. Aplikacja jest jednym z elementów Systemu Informacji Medycznej LekSeek SIM. Klasyfikacja ICD-9 to specjalistyczne narzędzie,...
3 października 2017, Warszawa Konferencja naukowa "Wizja zdrowia – diagnoza i przyszłość" odbędzie się 3 października 2017 roku w hotelu Sheraton w Warszawie. Będzie to pierwsza w Polsce konferencja, która posłuży zaplanowaniu FORESIGHTU...