Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Program lojalnościowy – doceni go każdy pacjent

Czy oferta Twojej placówki medycznej uwzględnia zniżki dla stałych klientów? Jeśli tak, to na pewno zainteresuje Cię nowa funkcjonalność oferowana przez Gabinet drWidget, czyli program lojalnościowy. Wprowadź go do swojej placówki i buduj pozytywne relacje z pacjentami.

Na czym polega program lojalnościowy? Otóż, pacjenci otrzymują jeden punkt za każdą wydaną złotówkę. Na podstawie punktów przydzielani są do jednej ze zdefiniowanych grup i uzyskują odpowiedni rabat na kolejne usługi.

Samodzielnie określ, ile punktów musi uzbierać pacjent, aby przysługiwała mu zniżka. Wcześniej jednak włącz program lojalnościowy w Gabinecie drWidget. W tym celu należy kliknąć w ikonę koła zębatego w prawym górnym rogu ekranu („Ustawienia placówki”), a następnie wybrać „Usługi prywatne” i „Program lojalnościowy”. Tam znajduje się przycisk włączający program.

Kolejny krok to kliknięcie w pole „Dodaj zniżkę”, otwierające krótki formularz do uzupełnienia. Wystarczy podać wysokość zniżki (w procentach) i liczbę punktów, od której ona obowiązuje, a następnie zapisać wprowadzone dane. W razie potrzeby zniżki można edytować albo usunąć.

Punkty zgromadzone na koncie pacjenta zostaną wyzerowane, jeśli nie pojawi się w przychodni przez cały rok, chyba że zaznaczysz opcję „Zerowanie punktów po wykorzystaniu rabatu”. W tym drugim przypadku zerowanie nastąpi przy rozliczaniu wizyty.

Program lojalnościowy pomoże Ci budować i utrzymywać pozytywne relacje z pacjentami. Warto go wdrożyć w swojej placówce, tym bardziej że dzięki Gabinetowi drWidget można to zrobić w szybki i bardzo prosty sposób.

Liczba wyświetleń:

331

Skomentuj

Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego oraz 13 podległych mu placówek ochrony zdrowia z Pomorza Zachodniego przystępuje do wielomodułowego projektu e-Zdrowie. Kluczową jego usługą będzie gromadzenie i udostępnianie elektronicznej...
Prezydent Andrzej Duda podpisał nowelizację ustawy, która wydłuża okres, w którym możliwe jest dwutorowe wystawianie zaświadczeń o czasowej niezdolności do pracy (w formie papierowej i elektronicznej). Nowelizacja wydłuża do 30 listopada 2018 r....
Czy w swojej codziennej pracy korzystasz z aplikacji mobilnej Gabinet drWidget? Wystarczy pobrać ją na telefon, aby w wygodny sposób zarządzać swoim czasem pracy oraz sprawnie przeprowadzać wizyty. Od niedawna aplikacja oferuje dwie nowości – sprawdź...
15 listopada 2018, Warszawa Kongres skierowany jest do osób podejmujących się trudnego tematu zarządzania placówkami medycznymi. Spotkanie ma za zadanie m. in. zachęcenie uczestników do refleksji i dyskusji nad rezultatami ich pracy oraz kierunkami...