Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

MyDr EDM w 2022 roku [PODSUMOWANIE]

Jak co roku o tej porze, podsumowujemy zmiany w programie z ostatnich 12 miesięcy. Nie sposób wymienić ich wszystkich - wybraliśmy te, które naszym zdaniem powinieneś znać.

W tym roku nie będzie chronologicznie. Na wstępie wypada bowiem wspomnieć o zmianie, która miała miejsce 1 lipca - tego dnia Gabinet drWidget przekształcił się w MyDr EDM. Dlaczego tak się stało? Wyjaśnialiśmy w tym artykule. Zmieniła się nazwa programu i strona logowania; udostępnione zostały również nowe aplikacje mobilne na telefony/ tablety z systemami Android oraz iOS, a także na urządzenia Huawei.

Chcemy też zwrócić Twoją uwagę na nowość z ostatniej chwili. Pisaliśmy o niej na naszym profilu na Facebooku oraz w sekcji “Nowości w programie”. Otóż, od teraz można wczytywać i raportować w MyDr EDM umowy zawierające świadczenia opieki koordynowanej. Jak zawrzeć taką umowę z NFZ? Instrukcję krok po kroku znajdziesz TUTAJ.

W pierwszym kwartale 2022 roku udostępniliśmy nowe wersje językowe (angielską i ukraińską) aplikacji MyDr, dedykowanej Twojemu pacjentowi i pozwalającej mu dbać o zdrowie bez wychodzenia z domu. Na bieżąco reagowaliśmy również na wydarzenia na świecie; w oświadczeniach pacjenta o przysługującym prawie do korzystania z usług finansowanych przez NFZ, pojawiły się: tytuł uprawnienia “UA” oraz podstawa - “osoba, której świadczenia są udzielane bezpłatnie, zgodnie z ustawą o pomocy obywatelom Ukrainy w związku z konfliktem zbrojnym na terytorium tego państwa”.

Latem wdrożyliśmy funkcjonalność, na którą czekało wielu użytkowników, czyli SMS-owe potwierdzanie/ odwoływanie wizyt. Jeśli umknęła Ci ta nowość, to koniecznie nadrób zaległości TUTAJ. Dzięki ww. funkcjonalności zapomnisz o konieczności dzwonienia do pacjentów w celu upewnienia się, czy przyjdą na umówioną wizytę.

Pozostańmy przez chwilę w temacie SMS-ów. W 2022 roku umożliwiliśmy bowiem wysyłanie do pacjentów wiadomości SMS z czterech miejsc w programie. Znasz je wszystkie? Jeśli nie, to zajrzyj do tego artykułu. Wiadomość, którą zredagujesz, może mieć maksymalnie 160 znaków.

Co jeszcze zmieniło się w programie? Widok główny. Zmiana miała charakter nie tylko wizualny, lecz także funkcjonalny - zwracaliśmy Twoją uwagę m.in. na ulepszoną wyszukiwarkę wizyt. W ostatnich tygodniach informowaliśmy również o pojawieniu się nowej usługi VIP, dedykowanej osobom chcącym mieć większą kontrolę nad logowaniem. Kliknij TUTAJ, jeśli chcesz poznać ofertę pakietu Bezpieczeńtwo+. Naprawdę warto!

Na zakończenie parę słów o mobilnej wersji MyDr EDM. W aplikacji na telefony i tablety umożliwiliśmy m.in. podgląd i edycję danych osób upoważnionych, dodawanie do systemu pacjentów razem z ich pełnymi danymi, a ponadto zmodyfikowaliśmy kalendarz wizyt, tak aby był bardziej przejrzysty i pokazywał liczbę wizyt zaplanowaną na dany dzień. Przypominamy, że aplikację mobilną można pobrać za darmo ze sklepów Google Play, App Store oraz Huawei AppGallery.

***

Chcesz być na bieżąco ze zmianami w MyDr EDM w 2023 roku? Polub i obserwuj nasz profilu na Facebooku, a żadna ważna funkcjonalność Ci nie umknie!

 

Liczba wyświetleń:

1 188

Skomentuj

Naczelna Izba Lekarska zorganizowała debatę w celu omówienia strategicznych kierunków działań w zakresie rozwoju funkcji IKP wspierających wzmacnianie współodpowiedzialności w procesie leczniczym. W dyskusji wzięli udział przedstawiciele Ministerstwa...
Na adresy e-mail osób i instytucji powiązanych z ochroną zdrowia wysyłane są fałszywe e-maile, które informują o rzekomym wycieku danych z NFZ. Fundusz przestrzega przed klikaniem w link podany w mailu. To próba zainfekowania komputera złośliwym...
Wygodny dostęp do obszernych baz informacji medycznych zapewnia Ci widok główny aplikacji oraz widok przeprowadzania wizyty. O jakich konkretnie bazach mowa? Zajrzyj do artykułu i sprawdź! W MyDr EDM bazy informacji medycznych masz zawsze pod ręką -...
6 czerwca 2023, Warszawa Konferencja AI & MEDTECH CEE jest pierwszym na tak dużą skalę w Europie środkowo-wschodniej wydarzeniem dedykowanym sztucznej inteligencji i innowacjom w zdrowiu. Skupia liderów technologicznych i ekspertów z sektora zdrowia...