Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Nowa usługa VIP w MyDr EDM: Bezpieczeństwo+

Chcesz mieć większą kontrolę nad logowaniem w Twojej placówce? Teraz możesz, dzięki nowym funkcjonalnościom dostępnym w pakiecie Bezpieczeństwo+.

Pakiet Bezpieczeństwo+ należy do usług VIP, czyli płatnych. Jego koszt to 99 zł za 30 dni, ale jeśli wykupisz dostęp w grudniu, to otrzymasz gratis: miesiąc korzystania za darmo!

Jakie nowe funkcjonalności oferuje pakiet Bezpieczeństwo+?

  • Monitoring logowania w “Dzienniku aktywności”. Każdy pracownik zyskuje wgląd w swój dziennik, natomiast dyrektor może monitorować aktywność wszystkich użytkowników.
  • Dodatkową weryfikację bezpieczeństwa hasła. System uniemożliwi użytkownikom ustawienie hasła, które łatwo złamać.
  • Możliwość wyboru adresów IP, z których pracownicy będą mogli zalogować się do systemu (ograniczenie nie dotyczy dyrektora).

Już wkrótce zostanie również udostępniona funkcjonalność logowania dwuetapowego.

Więcej informacji znajdziesz w MyDr EDM: “Ustawienia placówki” -> “Usługi VIP” -> “Bezpieczeństwo+”. W razie pytań jak zawsze możesz skontaktować się z działem Helpdesk (33 445 43 45, kontakt@mydr.pl, czat w programie).

Liczba wyświetleń:

1 295

Skomentuj

Służby Narodowego Funduszu Zdrowia zajmujące się bezpieczeństwem informatycznym wykryły wzmożoną aktywność systemu informatycznego dwóch podmiotów medycznych. Chodzi o wysyłanie zapytań do bazy eWUŚ. Zapytania nie dotyczyły danych medycznych. Sprawą...
Minister Zdrowia informuje, że związku z nowymi zasadami wystawiania i realizacji tzw. „recept rocznych”, które zostały wprowadzone ustawą z dnia 17 sierpnia 2023 r. o zmianie ustawy o refundacji leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia...
Wygodny dostęp do obszernych baz informacji medycznych zapewnia Ci widok główny aplikacji oraz widok przeprowadzania wizyty. O jakich konkretnie bazach mowa? Zajrzyj do artykułu i sprawdź! W MyDr EDM bazy informacji medycznych masz zawsze pod ręką -...
15-16 września, Warszawa NIL IN, Sieci Lekarzy Innowatorów Naczelnej Izby Lekarskiej zaprasza na spotkanie liderów tworzących przyszłość opieki zdrowotnej. Najważniejsze wydarzenie samorządu lekarskiego poświęcone innowacji w systemie opieki...