Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Nowa usługa VIP w MyDr EDM: Bezpieczeństwo+

Chcesz mieć większą kontrolę nad logowaniem w Twojej placówce? Teraz możesz, dzięki nowym funkcjonalnościom dostępnym w pakiecie Bezpieczeństwo+.

Pakiet Bezpieczeństwo+ należy do usług VIP, czyli płatnych. Jego koszt to 99 zł za 30 dni, ale jeśli wykupisz dostęp w grudniu, to otrzymasz gratis: miesiąc korzystania za darmo!

Jakie nowe funkcjonalności oferuje pakiet Bezpieczeństwo+?

  • Monitoring logowania w “Dzienniku aktywności”. Każdy pracownik zyskuje wgląd w swój dziennik, natomiast dyrektor może monitorować aktywność wszystkich użytkowników.
  • Dodatkową weryfikację bezpieczeństwa hasła. System uniemożliwi użytkownikom ustawienie hasła, które łatwo złamać.
  • Możliwość wyboru adresów IP, z których pracownicy będą mogli zalogować się do systemu (ograniczenie nie dotyczy dyrektora).

Już wkrótce zostanie również udostępniona funkcjonalność logowania dwuetapowego.

Więcej informacji znajdziesz w MyDr EDM: “Ustawienia placówki” -> “Usługi VIP” -> “Bezpieczeństwo+”. W razie pytań jak zawsze możesz skontaktować się z działem Helpdesk (33 445 43 45, kontakt@mydr.pl, czat w programie).

Liczba wyświetleń:

619

Skomentuj

Naczelna Izba Lekarska zorganizowała debatę w celu omówienia strategicznych kierunków działań w zakresie rozwoju funkcji IKP wspierających wzmacnianie współodpowiedzialności w procesie leczniczym. W dyskusji wzięli udział przedstawiciele Ministerstwa...
Na adresy e-mail osób i instytucji powiązanych z ochroną zdrowia wysyłane są fałszywe e-maile, które informują o rzekomym wycieku danych z NFZ. Fundusz przestrzega przed klikaniem w link podany w mailu. To próba zainfekowania komputera złośliwym...
Wygodny dostęp do obszernych baz informacji medycznych zapewnia Ci widok główny aplikacji oraz widok przeprowadzania wizyty. O jakich konkretnie bazach mowa? Zajrzyj do artykułu i sprawdź! W MyDr EDM bazy informacji medycznych masz zawsze pod ręką -...
6 czerwca 2023, Warszawa Konferencja AI & MEDTECH CEE jest pierwszym na tak dużą skalę w Europie środkowo-wschodniej wydarzeniem dedykowanym sztucznej inteligencji i innowacjom w zdrowiu. Skupia liderów technologicznych i ekspertów z sektora zdrowia...