Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Moduł “Zadania” dostępny także w aplikacji mobilnej!

Już teraz korzystając z dr100 na telefonie, możesz zlecać zadania współpracownikom oraz przeglądać swoją listę zadań do wykonania. Nowy moduł jest dostępny w aplikacji mobilnej na urządzenia (telefony, tablety) z systemem operacyjnym Android.

Przetestuj nową funkcjonalność aplikacji! W tym celu zaloguj się do mobilnej wersji dr100 i z menu bocznego wybierz zakładkę “Zadania”. Zobaczysz swoją listę zadań do wykonania. Zwróć uwagę na kolory użyte w tym widoku:

  • na czerwono zaznaczone są zadania, których termin wykonania już minął,
  • na zielono zaznaczone są zadania dodane w dniu dzisiejszym (ich termin wykonania jeszcze nie minął),
  • na biało zaznaczone są wszystkie pozostałe zadania.

Jeśli chcesz mieć wgląd również w zadania wykonane, kliknij w przycisk znajdujący się w prawym górnym rogu ekranu. Zadania wykonane będą na liście oznaczone jako skreślone.

Wskazówka! Naciśnij i przytrzymaj dłużej zadanie niewykonane, a zostanie ono oznaczone jako wykonane. Krótkie kliknięcie w wybrane zadanie spowoduje otworzenie jego szczegółów.

Jak zlecić wykonanie zadania innemu pracownikowi placówki? Będąc w widoku listy zadań, kliknij w przycisk ze znakiem “+” znajdujący się w prawym dolnym rogu ekranu. Następnie wpisz treść zadania, podaj termin wykonania i wybierz pracownika, któremu zlecasz zadanie. Na koniec naciśnij przycisk “Dodaj”.

Pamiętaj! Aby móc zlecać zadania innym pracownikom, musisz mieć nadane odpowiednie uprawnienie w przeglądarkowej wersji dr100 (chyba że jesteś dyrektorem - wówczas masz uprawnienia do wszystkich funkcjonalności).

Liczba wyświetleń:

63

Skomentuj

Polska otrzymała od Komisji Europejskiej (KE) zgodę na uruchomienie usługi wymiany e-recepty transgranicznej z innymi krajami członkowskimi. Ta nowa funkcjonalność umożliwi zagranicznym pacjentom realizowanie e-recepty w polskiej aptece, a polskim za...
To już pewne: po liście marszałka Piotra Całbeckiego do burmistrzów i wójtów, 11 kolejnych gmin przystąpiło do przygotowanego przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej (ROPS) dużego programu teleopieki domowej, opartego na...
Chcesz mieć pewność, że pacjent pojawi się na zaplanowanej wizycie? Włącz nową funkcjonalność oferowaną Ci przez MyDr: potwierdzanie (odwoływanie) wizyt poprzez SMS. Sprawdź, jak to zrobić. Funkcjonalność możesz włączyć w ustawieniach powiadomień...
2-3 grudnia 2022r. Poznań 5 Forum Nowoczesnej Diabetologii odbędzie się w dniach 2-3 grudnia 2022 roku w Poznaniu. Tegorocznym motywem przewodnim spotkania będzie: „Certyfikat Umiejętności w Nowoczesnych Terapiach Cukrzycy”.Dynamiczny postęp w...