Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Moduł “Zadania” dostępny także w aplikacji mobilnej!

Już teraz korzystając z dr100 na telefonie, możesz zlecać zadania współpracownikom oraz przeglądać swoją listę zadań do wykonania. Nowy moduł jest dostępny w aplikacji mobilnej na urządzenia (telefony, tablety) z systemem operacyjnym Android.

Przetestuj nową funkcjonalność aplikacji! W tym celu zaloguj się do mobilnej wersji dr100 i z menu bocznego wybierz zakładkę “Zadania”. Zobaczysz swoją listę zadań do wykonania. Zwróć uwagę na kolory użyte w tym widoku:

  • na czerwono zaznaczone są zadania, których termin wykonania już minął,
  • na zielono zaznaczone są zadania dodane w dniu dzisiejszym (ich termin wykonania jeszcze nie minął),
  • na biało zaznaczone są wszystkie pozostałe zadania.

Jeśli chcesz mieć wgląd również w zadania wykonane, kliknij w przycisk znajdujący się w prawym górnym rogu ekranu. Zadania wykonane będą na liście oznaczone jako skreślone.

Wskazówka! Naciśnij i przytrzymaj dłużej zadanie niewykonane, a zostanie ono oznaczone jako wykonane. Krótkie kliknięcie w wybrane zadanie spowoduje otworzenie jego szczegółów.

Jak zlecić wykonanie zadania innemu pracownikowi placówki? Będąc w widoku listy zadań, kliknij w przycisk ze znakiem “+” znajdujący się w prawym dolnym rogu ekranu. Następnie wpisz treść zadania, podaj termin wykonania i wybierz pracownika, któremu zlecasz zadanie. Na koniec naciśnij przycisk “Dodaj”.

Pamiętaj! Aby móc zlecać zadania innym pracownikom, musisz mieć nadane odpowiednie uprawnienie w przeglądarkowej wersji dr100 (chyba że jesteś dyrektorem - wówczas masz uprawnienia do wszystkich funkcjonalności).

Liczba wyświetleń:

456

Skomentuj

Narodowy Fundusz Zdrowia poinformował, że w związku z zaplanowanymi pracami serwisowymi mogą wystąpić utrudnienia w dostępie do systemów informatycznych Centrali NFZ. Prace zostaną rozpoczęte w piątek 29 września 2023 r. o godzinie 18:00,...
Na stronie Akademii Centrum e-Zdrowia dostępny już jest harmonogram szkoleń online na październik i listopad 2023 roku. CeZ poinformowało, że to dwa ostatnie miesiące, w których można wziąć udział w szkoleniach z EDM. Szkolenia skierowane są do...
Wygodny dostęp do obszernych baz informacji medycznych zapewnia Ci widok główny aplikacji oraz widok przeprowadzania wizyty. O jakich konkretnie bazach mowa? Zajrzyj do artykułu i sprawdź! W MyDr EDM bazy informacji medycznych masz zawsze pod ręką -...
15-16 września, Warszawa NIL IN, Sieci Lekarzy Innowatorów Naczelnej Izby Lekarskiej zaprasza na spotkanie liderów tworzących przyszłość opieki zdrowotnej. Najważniejsze wydarzenie samorządu lekarskiego poświęcone innowacji w systemie opieki...