Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Wykaz zmian wprowadzonych do programu na życzenie użytkowników

“Twoje zdanie jest dla nas ważne” - to nie są puste słowa! Jako dowód publikujemy listę zmian wprowadzonych do programu na życzenie użytkowników. Zapoznaj się z listą, a następnie przetestuj nowości w programie.

Dziękujemy za Waszą aktywność w rozwijaniu dr100! W ostatnich tygodniach na Wasze życzenie wprowadziliśmy do programu szereg zmian:

  1. Od teraz na fakturze są dodatkowe pola: “Uwagi” (do poszczególnych usług) oraz “Uwagi ogólne” (do całej faktury).
  2. W widoku “Drukuj listę wizyt” pojawił się przycisk, umożliwiający dodanie do wydruku numeru wewnętrznej karty pacjenta.
  3. Zmianom uległ wydruk planu leczenia. Od niedawna zawiera legendę oznaczeń, a osoby chętne mogą rozszerzyć wydruk o diagram zębowy.
  4. Wyszukiwarka procedur ICD-9 pojawiła się w widoku tworzenia zleceń protetycznych i ortodontycznych.
  5. Podczas przeprowadzania wizyty, w sekcji “Świadczenia NFZ” umożliwiliśmy filtrowanie kodu zakresu świadczeń.
  6. Od teraz przeglądanie załączonych dokumentów jest możliwe nie tylko za pomocą strzałek na klawiaturze, lecz także - przycisków “Poprzednie”/ “Następne”.
  7. W Panelu NFZ pojawiły się przyciski aktywujące uprawnienia do poszczególnych zakładek (np. do zakładek: eWUŚ, Faktury NFZ, Raporty SWIAD). Jeśli wcześniej dany użytkownik miał nadane ogólne uprawnienie do NFZ, to teraz domyślnie przysługują mu uprawnienia do wszystkich zakładek.
  8. Dodając nowe zdjęcie do karty pacjenta, możesz określić jego typ. Warto to zrobić, ponieważ później można filtrować zdjęcia według ich typów.
  9. W kalendarzu wizyt pojawiła się informacja o numerze wewnętrznym karty pacjenta (o ile taki numer został nadany).
  10. Umożliwiliśmy wybór domyślnego widoku w aplikacji (panel wizyt albo kalendarz). Swoje preferencje zaznaczysz w Ustawieniach indywidualnych.

Bądź zawsze na bieżąco ze zmianami w dr100: śledź nasze wpisy na Facebooku (polub profil dr100) oraz na stronie logowania do programu.

Liczba wyświetleń:

127

Skomentuj

Centrum e-Zdrowia otrzymało prestiżowe wyróżnienie Digital Excellence of the Year podczas gali Digital Excellence Awards. Jury międzynarodowej społeczności menedżerów IT – CIONET, doceniło CeZ „za dokonanie kolosalnej zmiany w ekosystemie...
Od 22 listopada Ministerstwo Zdrowia wprowadza dodatkowe zabezpieczenie przy logowaniu do aplikacji gabinet.gov.pl. Logowanie przez profil zaufany będzie wymagało podania kodu z SMSa, a przez bankowość elektroniczną potwierdzenia operacji logowania w...
To wyjątkowa oferta dedykowana użytkownikom Gabinetu drWidget, którzy potrzebują wsparcia w codziennych czynnościach administracyjnych. Wirtualna Recepcja pozwala lekarzom oszczędzać podwójnie: czas i pieniądze. Sprawdź, jak to możliwe! Na czym...
9 grudnia 2021 roku, online Rozwój sztucznej inteligencji zakłada podwyższenie poziomu życia człowieka, poprawę skuteczności leczenia, usprawnienie codziennego funkcjonowania czy też zwiększenie bezpieczeństwa. AI może zrewolucjonizować przemysł,...