Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Nowości w aplikacjach mobilnych: Gabinet drWidget i MyDr

Przedstawiamy nowości w aplikacjach: Gabinecie drWidget i MyDr. W tej pierwszej umożliwiliśmy podgląd grafiku lekarza w module “Wizyty”, w widoku kafelkowym. Z kolei MyDr od teraz oferuje funkcjonalność płatności on-line za wizytę.

Mobilny gabinet lekarski

Mobilna wersja Gabinetu drWidget zapewnia lekarzowi wygodną pracę także wtedy, gdy nie ma on dostępu do komputera (np. w czasie wizyt domowych). Tak w skrócie: przy pomocy aplikacji można przeprowadzać wizyty, zarządzać grafikiem pracy, wystawiać e-recepty i digitalizować dokumenty (zobacz więcej tutaj).

Gabinet drWidget podlega regularnym aktualizacjom i rozbudowie o kolejne funkcjonalności. Najnowszą z nich jest podgląd grafiku lekarza w module „Wizyty”, w widoku kafelkowym.

-> Kafelek z grafikiem uwzględnia informację o gabinecie i datę ważności. Znajduje się na żółtym tle.

-> Po kliknięciu w kafelek otwiera się widok tworzenia nowej wizyty (dla gabinetu, do którego przypisany jest grafik).

-> W ustawieniach aplikacji możesz zdecydować:

  •  czy system ma pokazywać grafik pracy i nieobecności
  •  czy na grafiku ma być widoczna nazwa gabinetu i poradni

Aplikację mobilną Gabinet drWidget można pobrać za darmo ze sklepów Google Play i App Store.

MyDr - platforma medyczna dla Twojego pacjenta

Pozwala kompleksowo zadbać o zdrowie przy użyciu rozwiązań telemedycyny. MyDr umożliwia m.in. konsultacje z lekarzem przez wideoczat, przedłużanie e-recept bez wychodzenia z domu, umawianie wizyt przez aplikację i dokonywanie płatności on-line.

Poinformuj swojego pacjenta o możliwości dokonania przedpłaty za wizytę! Należność można wpłacić poprzez:

-> aplikację przeglądarkową www.mydr.pl

-> aplikację mobilną MyDr (dostępna za darmo w sklepach Google Play i App Store)

-> wtyczkę do umawiania wizyt, udostępnioną przez placówkę na swojej stronie internetowej (sprawdź szczegóły tutaj

Jak to działa? Pacjent, korzystając np. z aplikacji mobilnej MyDr, umawia się na wizytę. Wybiera interesującą go usługę prywatną i płaci za nią. Ma na to godzinę - po upływie tego czasu rezerwacja wizyty zostanie anulowana.

Aby funkcjonalność działała, musisz zintegrować Gabinet drWidget z MyDr i utworzyć konto rozliczeniowe w Przelewy24. Sprawdź szczegóły w tym artykule.

Liczba wyświetleń:

345

Skomentuj

Wszyscy, którym wyświetlił się ekran potwierdzający zgłoszenie chęci szczepienia, zostali zapisani. Otrzymają zwrotne maile do 24h. Prosimy nie ponawiać zgłoszeń - napisało w piątek Centrum e-Zdrowia. Poinformowało też, że termin potwierdzenia...
Pandemia koronawirusa uświadomiła pacjentom, nie tylko zalety płynące z e-usług, ale także ich niezbędność w systemie ochrony zdrowia. Bez e-recepty, e-skierowania, e-wizyty i teleporady oraz aplikacji: Internetowe Konto Pacjenta i gabinet.gov.pl,...
Gabinet drWidget już udostępnił swoim użytkownikom taką funkcję. Pamiętaj jednak, że w pierwszej kolejności e-skierowania będą generowane automatycznie w systemie P1. Sprawdź, w jakich sytuacjach lekarz może wystawić indywidualne e-skierowanie na...
Blisko 180 wystawców, ponad 120 warsztatów i wykładów - tak będzie wyglądać tegoroczne spotkanie Warsaw Dental Medica Show. Na targach nie zabraknie także dr100, czyli programu do prowadzenia gabinetów i klinik stomatologicznych. Już w październiku...