Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Nowa wtyczka do zapisów on-line

Idź z duchem czasu i zapewnij pacjentom możliwość zdalnego umawiania wizyt. Na stronie internetowej swojej placówki medycznej umieść przycisk otwierający formularz do zapisów on-line.

Funkcjonalność jest dostępna dzięki integracji Gabinetu drWidget z platformą medyczną MyDr, dedykowaną pacjentom. Jak działa wtyczka? Ty umieszczasz na swojej stronie internetowej przycisk z napisem „Umów wizytę” i z logo MyDr. Pacjent, zainteresowany umówieniem wizyty, klika w przycisk i uzupełnia formularz, który się pojawi. Wybiera interesujące go miasto, lekarza i datę, po czym sprawdza, czy są wolne terminy. Jeśli któryś mu odpowiada – umawia wizytę.

Twoi pacjenci z pewnością docenią możliwość zapisów on-line, dlatego zachęcamy Cię do zamieszczenia ww. przycisku na swojej stronie internetowej. Jak to zrobić? Instrukcję znajdziesz w Gabinecie drWidget: ustawienia placówki -> „Rejestracja on-line” -> „Wtyczka”. Tam też dostępna jest wersja testowa wtyczki.

Pewnie zastanawiasz się, czy wizyta zdalnie umówiona przez pacjenta wymaga Twojego potwierdzenia. Wszystko zależy od ustawień, które wybierzesz. Akceptacja wizyt umówionych przez pacjenta może być: zawsze wymagana, niewymagana albo wymagana w przypadku nowo zarejestrowanych pacjentów. Swoje preferencje ustawisz w: ustawienia placówki -> struktura placówki -> dane jednostki -> ustawienia ogólne.

Jeśli korzystałeś z poprzedniej wtyczki do zapisów on-line, to informujemy Cię, że nadal będzie ona działać, ale nie przewidujemy dalszego wspierania jej aktualizacjami.

Liczba wyświetleń:

307

Skomentuj

System informatyczny hiszpańskiej służby zdrowia od marca został zaatakowany przez cyberterrorystów trzykrotnie. Ataki, które hiszpańskie służby oceniają jako bardzo poważne, zbiegły się z pandemią koronawirusa. Madrycka telewizja Telecinco,...
Ministerstwo Zdrowia przekaże w tym tygodniu dostawcom oprogramowania gabinetowego, funkcjonującego w przychodniach, dokumentację techniczną interfejsu, niezbędną do włączenia funkcji kierowania na testy do aplikacji gabinetowych - przekazał PAP w...
Mobilny Gabinet drWidget oferuje Ci kolejne udogodnienie, tj. możliwość korzystania z szablonów podczas przeprowadzania wizyt. Przetestuj nową funkcjonalność aplikacji! W tym celu, będąc w widokach “Wywiad”, “Badanie”, “Zalecenia” lub “Rozpoznanie...
Blisko 180 wystawców, ponad 120 warsztatów i wykładów - tak będzie wyglądać tegoroczne spotkanie Warsaw Dental Medica Show. Na targach nie zabraknie także dr100, czyli programu do prowadzenia gabinetów i klinik stomatologicznych. Już w październiku...