Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Konto pielęgniarki z funkcją wystawiania e-recept

Jest dostępne w Gabinecie drWidget. Oprócz tego, konto pielęgniarki oferuje m.in. przejrzysty grafik pracy, moduły, takie jak gabinet zabiegowy i punkt szczepień, a także bazy informacji medycznych, w tym bazę leków i interakcji. Sprawdź szczegóły.

W odpowiedzi na liczne pytania dotyczące możliwości wystawiania e-recept przez pielęgniarki informujemy: tak, w Gabinecie drWidget istnieje taka możliwość. Dzięki systemowi automatycznych podpowiedzi i wyszukiwarce leków wystawienie e-recepty odbywa się w szybki i wygodny sposób. Pielęgniarka może autoryzować elektroniczną receptę przy pomocy podpisu kwalifikowanego albo jako asystent medyczny.

Po zalogowaniu się na swoje konto w pierwszej kolejności pielęgniarka widzi kalendarz wraz z przejrzystą rozpiską zaplanowanych wizyt. Widok główny zapewnia szybki dostęp do najważniejszych modułów programu. Jednym z nich – z punktu widzenia pielęgniarki – jest gabinet zabiegowy. Można tu przejrzeć informacje na temat zaplanowanych zabiegów, wykonać wybrane akcje (zabieg, drukowanie zgody), dodać nowe zlecenie.

Z widoku głównego pielęgniarka wygodnie przejdzie również do modułu o nazwie punkt szczepień, zawierającego listę pacjentów ze zleceniami na szczepienia. Intuicyjna wyszukiwarka pozwala szybko dotrzeć do potrzebnego zlecenia ze wszystkimi informacjami niezbędnymi do jego wykonania. W tym module można także dodawać szczepienia ze skierowaniem zewnętrznym.

Co jeszcze oferuje konto pielęgniarki w Gabinecie drWidget? Między innymi moduł „Urządzenia”, służący do rejestrowania dokonywanych wypożyczeń, obszerną bibliotekę gotowych formularzy, bazę leków z ponad 17 tys. pozycji oraz bazę interakcji z 35 tys. opisów interakcji.

Zaletą programu jest bardzo prosta, intuicyjna obsługa. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości użytkownicy mogą liczyć na pełne wsparcie działu pomocy technicznej. Wystarczy zadzwonić pod numer 33 445 43 45 lub napisać maila na adres kontakt@drw.pl, aby uzyskać potrzebną pomoc.

Liczba wyświetleń:

716

Skomentuj

Narodowy Fundusz Zdrowia będzie premiował finansowo te placówki POZ i AOS, które będą odchodziły od skierowań wystawianych w formie papierowej na rzecz e-skierowań - taką możliwość wprowadzają podpisane w środę (1 lipca) nowelizacje zarządzeń prezesa...
Odpowiadając na zgłoszone potrzeby personelu medycznego Narodowy Fundusz Zdrowia planuje od dnia 1 lipca 2020 r. w godzinach popołudniowych przekazywanie informacji o izolacji w warunkach domowych osoby ubiegającej się o świadczenia opieki...
Aplikacja mobilna została zaktualizowana i oferuje Ci jeszcze więcej możliwości. Już teraz w mobilnym Gabinecie drWidget możesz przeglądać historię wizyt pacjenta oraz edytować jego adresy (zamieszkania i zameldowania). Sprawdź szczegóły. W aplikacji...
NOWY TERMIN 1-3 września 2020r. Poznań SALMED - największe w Polsce targi sprzętu medycznego gromadzą liderów rynku. Są doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i wiedzy oraz nawiązywania kontaktów pomiędzy przedstawicielami świata medycyny, biznesu i...