Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Nowość w mobilnym Gabinecie drWidget: obsługa konta recepcjonisty

Na prośbę jednego z użytkowników Gabinetu drWidget umożliwiliśmy pracownikom recepcji logowanie do mobilnej wersji programu. Teraz recepcjoniście wystarczy tablet, by przeglądać dane pacjentów oraz umawiać wizyty lekarskie. Szczegóły w artykule.

Aplikację mobilną Gabinet drWidget można pobrać zupełnie za darmo ze sklepów App Store i Google Play. Wersja dla lekarza pozwala w wygodny sposób zarządzać czasem pracy i sprawnie przeprowadzać wizyty, weryfikować dane w systemie eWUŚ, a poza tym pomaga w digitalizacji dokumentów.

Od teraz także pracownicy recepcji mogą logować się na swoje konto w mobilnym Gabinecie drWidget. Konto recepcjonisty oferuje dwa moduły: „Pacjenci” i „Wizyty”. Pierwszy z nich zapewnia dostęp do informacji o wszystkich osobach korzystających z usług placówki. Można tu sprawdzić ogólne dane pacjenta, adres zamieszkania i zameldowania, a także przejrzeć jego dokumenty zapisane w programie Gabinet drWidget.

Natomiast drugi moduł pozwala przeglądać kalendarz zaplanowanych wizyt i dodawać nowe. Odbywa się to w szybki i prosty sposób: wystarczy uzupełnić formularz zawierający dane, takie jak data wizyty, godzina, imię i nazwisko pacjenta i lekarza, rodzaj wizyty (NFZ, prywatna) itp., po czym należy kliknąć w przycisk „Dodaj wizytę”.

Zachęcamy – zarówno lekarzy, jak i pracowników recepcji – do korzystania z mobilnej wersji Gabinetu drWidget. Tradycyjnie prosimy także o kontakt, jeśli uważacie, że w programie brakuje jakiejś funkcjonalności, która zwiększyłaby komfort w Waszej codziennej pracy. Nasz numer telefonu to 33 445 43 45, zaś adres e-mail to kontakt@drw.pl. Na zgłoszenia czekamy także na czacie.

Liczba wyświetleń:

511

Skomentuj

Finlandia i Estonia są pierwszymi krajami, które współpracują w zakresie wzajemnej realizacji e-recept. Już w niedalekiej przyszłości taka możliwość rozszerzona zostanie także na pozostałe części Europy - informuje Centrum Systemów Informacyjnych...
W środę (15 maja) do opiniowania został skierowany projekt rozporządzenia ministra zdrowia zmieniający rozporządzenie w sprawie rodzajów elektronicznej dokumentacji medycznej. Regulacja rozszerza katalog EDM, nakładając obowiązek jej prowadzenia...
Nie przegap zmian w refundacji! Od 1 maja obowiązuje nowy wykaz produktów refundowanych. Korzystaj tylko z rzetelnych i aktualnych baz informacji medycznych, takich jak Baza Leków dostępna w Gabinecie drWidget. Jeśli wolisz tradycyjne rozwiązania,...
Zapraszamy na cykl konferencji dla Kadry Zarządzającej w Ochronie Zdrowia.6 września 2019r. Lublin15 listopada 2019r. Rzeszów6 grudnia 2019r. Gdańsk13 grudnia 2019r. Warszawa!DLA ZAREJESTROWANYCH OSÓB NA HASŁO ‘’PARTNER’’...