Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Nowość w mobilnym Gabinecie drWidget: obsługa konta recepcjonisty

Na prośbę jednego z użytkowników Gabinetu drWidget umożliwiliśmy pracownikom recepcji logowanie do mobilnej wersji programu. Teraz recepcjoniście wystarczy tablet, by przeglądać dane pacjentów oraz umawiać wizyty lekarskie. Szczegóły w artykule.

Aplikację mobilną Gabinet drWidget można pobrać zupełnie za darmo ze sklepów App Store i Google Play. Wersja dla lekarza pozwala w wygodny sposób zarządzać czasem pracy i sprawnie przeprowadzać wizyty, weryfikować dane w systemie eWUŚ, a poza tym pomaga w digitalizacji dokumentów.

Od teraz także pracownicy recepcji mogą logować się na swoje konto w mobilnym Gabinecie drWidget. Konto recepcjonisty oferuje dwa moduły: „Pacjenci” i „Wizyty”. Pierwszy z nich zapewnia dostęp do informacji o wszystkich osobach korzystających z usług placówki. Można tu sprawdzić ogólne dane pacjenta, adres zamieszkania i zameldowania, a także przejrzeć jego dokumenty zapisane w programie Gabinet drWidget.

Natomiast drugi moduł pozwala przeglądać kalendarz zaplanowanych wizyt i dodawać nowe. Odbywa się to w szybki i prosty sposób: wystarczy uzupełnić formularz zawierający dane, takie jak data wizyty, godzina, imię i nazwisko pacjenta i lekarza, rodzaj wizyty (NFZ, prywatna) itp., po czym należy kliknąć w przycisk „Dodaj wizytę”.

Zachęcamy – zarówno lekarzy, jak i pracowników recepcji – do korzystania z mobilnej wersji Gabinetu drWidget. Tradycyjnie prosimy także o kontakt, jeśli uważacie, że w programie brakuje jakiejś funkcjonalności, która zwiększyłaby komfort w Waszej codziennej pracy. Nasz numer telefonu to 33 445 43 45, zaś adres e-mail to kontakt@drw.pl. Na zgłoszenia czekamy także na czacie.

Liczba wyświetleń:

291

Skomentuj

Z inicjatywy prof. dr hab. Andrzeja Matyji, prezesa Naczelnej Rady Lekarskiej w dniu 11 października br. odbyło się spotkanie przedstawicieli zawodów medycznych poświęcone procesowi informatyzacji w ochronie zdrowia. W spotkaniu tym udział wzięli...
Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę, która zakłada, że e-zwolnienia będą mogli wystawiać asystenci medyczni. Chodzi m.in. o pielęgniarki, ratowników medycznych, czy sekretarki medyczne. Wprowadzenie takiego rozwiązania ma przyczynić się do...
1 grudnia br. wystawianie elektronicznych zwolnień lekarskich stanie się obowiązkiem każdego lekarza. Nie czekaj do ostatniej chwili i już dziś przygotuj się do zmian z Gabinetem drWidget. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, jak to zrobić. E-ZLA wymaga...
15 listopada 2018, Warszawa Kongres skierowany jest do osób podejmujących się trudnego tematu zarządzania placówkami medycznymi. Spotkanie ma za zadanie m. in. zachęcenie uczestników do refleksji i dyskusji nad rezultatami ich pracy oraz kierunkami...