Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Nowość w mobilnym Gabinecie drWidget: obsługa konta recepcjonisty

Na prośbę jednego z użytkowników Gabinetu drWidget umożliwiliśmy pracownikom recepcji logowanie do mobilnej wersji programu. Teraz recepcjoniście wystarczy tablet, by przeglądać dane pacjentów oraz umawiać wizyty lekarskie. Szczegóły w artykule.

Aplikację mobilną Gabinet drWidget można pobrać zupełnie za darmo ze sklepów App Store i Google Play. Wersja dla lekarza pozwala w wygodny sposób zarządzać czasem pracy i sprawnie przeprowadzać wizyty, weryfikować dane w systemie eWUŚ, a poza tym pomaga w digitalizacji dokumentów.

Od teraz także pracownicy recepcji mogą logować się na swoje konto w mobilnym Gabinecie drWidget. Konto recepcjonisty oferuje dwa moduły: „Pacjenci” i „Wizyty”. Pierwszy z nich zapewnia dostęp do informacji o wszystkich osobach korzystających z usług placówki. Można tu sprawdzić ogólne dane pacjenta, adres zamieszkania i zameldowania, a także przejrzeć jego dokumenty zapisane w programie Gabinet drWidget.

Natomiast drugi moduł pozwala przeglądać kalendarz zaplanowanych wizyt i dodawać nowe. Odbywa się to w szybki i prosty sposób: wystarczy uzupełnić formularz zawierający dane, takie jak data wizyty, godzina, imię i nazwisko pacjenta i lekarza, rodzaj wizyty (NFZ, prywatna) itp., po czym należy kliknąć w przycisk „Dodaj wizytę”.

Zachęcamy – zarówno lekarzy, jak i pracowników recepcji – do korzystania z mobilnej wersji Gabinetu drWidget. Tradycyjnie prosimy także o kontakt, jeśli uważacie, że w programie brakuje jakiejś funkcjonalności, która zwiększyłaby komfort w Waszej codziennej pracy. Nasz numer telefonu to 33 445 43 45, zaś adres e-mail to kontakt@drw.pl. Na zgłoszenia czekamy także na czacie.

Liczba wyświetleń:

450

Skomentuj

8 lutego 2019 r. Prezydium Naczelnej Rady Lekarskiej podjęło jednogłośnie stanowisko w sprawie koniecznych korekt w organizacji procesu cyfryzacji. Prezydium podkreśliło, że: funkcjonalne i techniczne wymagania dla systemów teleinformatycznych...
Od grudnia wystawiono już ponad 5 mln elektronicznych zwolnień lekarskich - poinformowano podczas konferencji „Elektronizacja zwolnień lekarskich jako element strategii budowy e-państwa”, zorganizowanej przez ZUS. Od 1 grudnia jedyną formą, w której...
Jest to możliwe dzięki mobilnej wersji Gabinetu drWidget. Od teraz, przy pomocy tabletu, pacjent może elektronicznie podpisać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgodną z wymogami RODO. Korzystanie z tej opcji pozwoli Ci ograniczyć uciążliwą...
22 - 24 marca 2019r. Poznań Kongres Top Medical Trends to największe i najważniejsze wydarzenie będące medycznym podsumowaniem minionego roku, od kilkunastu lat buduje swoją markę. Co się na nią składa i dlaczego warto w marcu przyjechać do...