Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Nowość w mobilnym Gabinecie drWidget: obsługa konta recepcjonisty

Na prośbę jednego z użytkowników Gabinetu drWidget umożliwiliśmy pracownikom recepcji logowanie do mobilnej wersji programu. Teraz recepcjoniście wystarczy tablet, by przeglądać dane pacjentów oraz umawiać wizyty lekarskie. Szczegóły w artykule.

Aplikację mobilną Gabinet drWidget można pobrać zupełnie za darmo ze sklepów App Store i Google Play. Wersja dla lekarza pozwala w wygodny sposób zarządzać czasem pracy i sprawnie przeprowadzać wizyty, weryfikować dane w systemie eWUŚ, a poza tym pomaga w digitalizacji dokumentów.

Od teraz także pracownicy recepcji mogą logować się na swoje konto w mobilnym Gabinecie drWidget. Konto recepcjonisty oferuje dwa moduły: „Pacjenci” i „Wizyty”. Pierwszy z nich zapewnia dostęp do informacji o wszystkich osobach korzystających z usług placówki. Można tu sprawdzić ogólne dane pacjenta, adres zamieszkania i zameldowania, a także przejrzeć jego dokumenty zapisane w programie Gabinet drWidget.

Natomiast drugi moduł pozwala przeglądać kalendarz zaplanowanych wizyt i dodawać nowe. Odbywa się to w szybki i prosty sposób: wystarczy uzupełnić formularz zawierający dane, takie jak data wizyty, godzina, imię i nazwisko pacjenta i lekarza, rodzaj wizyty (NFZ, prywatna) itp., po czym należy kliknąć w przycisk „Dodaj wizytę”.

Zachęcamy – zarówno lekarzy, jak i pracowników recepcji – do korzystania z mobilnej wersji Gabinetu drWidget. Tradycyjnie prosimy także o kontakt, jeśli uważacie, że w programie brakuje jakiejś funkcjonalności, która zwiększyłaby komfort w Waszej codziennej pracy. Nasz numer telefonu to 33 445 43 45, zaś adres e-mail to kontakt@drw.pl. Na zgłoszenia czekamy także na czacie.

Liczba wyświetleń:

376

Skomentuj

Od 1 grudnia w całej Polsce lekarze mają obowiązek wystawiać zwolnienia tylko w postaci elektronicznej. Papierowe będą wykorzystywane wyłącznie w wyjątkowych sytuacjach, na przykład awarii systemu komputerowego. Poniedziałkowy poranek (3 grudnia),...
Od 1 grudnia pracownik i pracodawca mogą otrzymywać SMS-a o wystawionym przez lekarza e-zwolnieniu – zapowiedziała prezes ZUS profesor Gertruda Uścińska. Od 1 grudnia br. w całej Polsce lekarze będą mogli wystawiać zwolnienia tylko w formie...
Aplikacja mobilna zapewnia dostęp do najważniejszych funkcji programu: pozwala wygodnie zarządzać grafikiem pracy oraz sprawnie przeprowadzać wizyty. Mobilna wersja Gabinetu drWidget – tak samo jak wersja przeglądarkowa – jest nieustannie rozwijana i...
6 - 9 Marca 2019, Hotel Mercure Kasprowy Zakopane Jubileuszowe Kasprowisko odbędzie się w dniach 6-9.03.2019 w Hotelu Mercure w Zakopanem. Podczas konferencji ponownie będzie można dyskutować o zagadkach EKG, przyglądać się ciekawym zapisom oraz...