Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Gabinet drWidget - lekarze już go docenili

Dlaczego do zarządzania placówką medyczną wybierany jest właśnie Gabinet drWidget? Wprowadzone ostatnio do programu funkcjonalności dają mu przewagę nad konkurencją i czynią jednym z najbardziej przydatnych dla służby zdrowia narzędzi pracy, dostępnych na rynku.

Gabinet drWidget to jedyny obecnie program, który umożliwia wystawianie elektronicznych zwolnień lekarskich, a przy tym jest bezpłatny i dostępny w chmurze. Obowiązkowe e-zwolnienie zacznie obowiązywać od 1 lipca 2018 r., tymczasem za pomocą Gabinetu drWidget można je wystawiać już teraz. Równolegle z e-zwolnieniem do programu wprowadzony został podpis kwalifikowany, co oznacza, że lekarze mogą już korzystać z pełnej funkcjonalności Elektronicznej Dokumentacji Medycznej.

Dość powszechne wśród lekarzy i administracji służby zdrowia są obawy, dotyczące wysokich kosztów - również tych ukrytych - związanych z korzystaniem z oprogramowania gabinetowego. Tymczasem Gabinet drWidget od momentu pojawienia się na rynku obala te mity, jest bowiem dostępny bez żadnych kosztów: zarówno rejestracja w programie, jak i jego użytkowanie są całkowicie bezpłatne. Nie ma również ryzyka, że po upływie określonego terminu będą naliczone jakiekolwiek opłaty - użytkownik od początku korzysta z programu na określonych wyraźnie zasadach.

Również bez żadnych opłat użytkownik otrzymuje pełen pakiet usług, związanych z korzystaniem z programu. Wśród nich są m.in. wielokanałowe wsparcie techniczne, pomoc asystenta, regularne, automatyczne aktualizacje.

Dostępność programu w chmurze oznacza dla użytkownika przede wszystkim niezależność i swobodę korzystania. Program nie jest „przypisany” do konkretnego komputera, na przykład w gabinecie lekarskim, co byłoby równoznaczne z brakiem dostępu do bazy danych po zakończeniu pracy. Aby korzystać z Gabinetu drWidget, wystarczy połączenie z internetem - z dowolnego urządzenia, także z telefonu - program jest również dostępny w postaci aplikacji mobilnej.

Wersja on-line - w porównaniu z aplikacjami desktopowymi - jest korzystna także z innych powodów. Oznacza oszczędności finansowe - nie ma konieczności instalowania w placówce kosztownej infrastruktury serwerowej. Dostępność w chmurze to także gwarancja bezpieczeństwa. Lekarz nie musi obawiać się, że w przypadku awarii komputera utraci wszystkie dane.

Liczba wyświetleń:

148

Skomentuj

Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę z dnia 1 marca 2018 r. o zmianie niektórych ustaw w związku z wprowadzeniem e-recepty. Pierwsi pacjenci otrzymają elektroniczną receptę już w maju. Celem podpisanej ustawy jest wdrożenie e-recepty – jednej z...
Ministerstwo Zdrowia dołączyło do Portalu Administracji Rządowej GOV.PL. Serwis wprowadza nowe standardy dla administracji rządowej, dotyczące rozmieszczenia treści oraz sposobu ich przygotowania - informuje resort zdrowia. W serwisie znalazły się...
Prawie 200 lekarzy wzięło udział w bezpłatnych warsztatach poświęconych RODO, zorganizowanych przez LekSeek Polska. Zainteresowanie tą tematyką jest ogromne - wciąż otrzymujemy pytania o terminy kolejnych szkoleń. Dotychczas odbyły się trzy edycje...
Programiści, analitycy danych, lekarze oraz naukowcy z obszaru biologii, medycyny i genetyki zmierzą się z wyzwaniami stawianymi przez genetykę podczas bioinformatycznego hackathonu, który między 18 a 20 maja odbędzie się w Łodzi. Rejestracja...