Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Gabinet drWidget – teraz dostępny także w formie aplikacji mobilnej

Nowoczesne rozwiązania technologiczne pozwalają lekarzom zaoszczędzić nawet do 20% czasu dziennie. Jest to możliwe dzięki takim funkcjonalnościom, jak np. interaktywny grafik wizyt, obszerna biblioteka gotowych formularzy i szybki dostęp do szczegółowych danych o pacjencie. Wszystkie te udogodnienia (i wiele innych) zapewnia Gabinet drWidget, dostępny przez przeglądarkę i w formie aplikacji mobilnej.

Przyjrzyjmy się najpierw jego pełnej wersji (czyli wersji przeglądarkowej), z której można korzystać za pośrednictwem strony www.drw.pl. Wystarczy założyć darmowe konto, by zyskać dostęp do wszystkich funkcjonalności oferowanych przez program.

Gabinet drWidget służy do kompleksowego zarządzania zarówno indywidualną praktyką, jak i przychodnią lekarską. Codziennie korzysta z niego ponad 7 tys. zadowolonych użytkowników. W szybki i wygodny sposób planują oraz przeprowadzają wizyty, posługując się przy tym pomocnymi narzędziami, w które został wyposażony program. Mowa przede wszystkim o zawsze aktualnych bazach informacji medycznych, takich jak baza leków, interakcji, norm i skal, ChPL, ale także o licznych, niezawodnych kalkulatorach medycznych.

Program zwiększa komfort pracy, ale to nie jedyny powód decydujący o jego popularności. Co bardzo istotne, Gabinet drWidget spełnia wszystkie ustawowe wymogi dotyczące Elektronicznej Dokumentacji Medycznej, wynikające m.in. z rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie rodzajów, zakresu i wzorów dokumentacji medycznej oraz sposobu jej przetwarzania. Teraz lekarze mogą bez żadnych obaw prowadzić EDM – twórca programu, zespół LekSeek Polska, zadbał o najwyższe standardy bezpieczeństwa informacji.

Gabinet drWidget dowodzi, że przejście z papierowej wersji dokumentów na wersję elektroniczną wcale nie musi być trudne i stresujące. Wręcz przeciwnie: kilka prostych ruchów generuje elektroniczne karty ciąży, skierowania, zaświadczenia itp. Przy pomocy Gabinetu każdy lekarz rzetelnie wywiąże się z ustawowych obowiązków związanych z cyfryzacją służby zdrowia.

Teraz udostępniliśmy także mobilną wersję programu. Jakie są jej zalety? Przede wszystkim dzięki aplikacji lekarz może pracować, nawet jeśli nie ma dostępu do komputera. Wystarczy telefon, aby przeglądać karty pacjentów zawierające m.in. dane osobowe i medyczne, historię wizyt i zwolnień. Ponadto wersja mobilna Gabinetu pozwala dodawać sfotografowane dokumenty, przeprowadzać wizyty w uproszczony sposób, a także weryfikować dane w systemie eWUŚ. Automatyczne podpowiedzi i praktyczne wyszukiwarki to dodatkowe atuty aplikacji chwalone przez użytkowników.

Oczywiście obie wersje Gabinetu drWidget są dostępne za darmo. Warto się im bliżej przyjrzeć, tym bardziej że firma LekSeek Polska zapewnia pełne wsparcie techniczne. Można je uzyskać na kilka sposobów: dzwoniąc pod numer (33) 445 43 45, korzystając z czatu albo wysyłając maila na adres kontakt@drw.pl. Pomoc jest dostępna 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu.

Osoby, które nadal nie są pewne, czy chcą założyć darmowe konto na stronie www.drw.pl, mogą obejrzeć wersję demo programu – pozwala ona zapoznać się z licznymi innowacyjnymi rozwiązaniami oferowanymi przez Gabinet drWidget.

Pobierz aplikację:

  

Liczba wyświetleń:

573

Skomentuj

Dzięki współpracy Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Ministerstwa Cyfryzacji w 2018 roku ma ruszć pilotaż aplikacji mobilnej służącej do wysyłania zgłoszeń alarmowych na numer 112. Aplikacja ma umożliwić osobom głuchym i...
Nie ma odwrotu, moje stanowisko jest tu twarde. Od 1 lipca e-zwolnienia mają charakter obligatoryjny - powiedziała na konferencji prasowej minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbieta Rafalska. Minister zapowiedziała, że przygotowuje...
Gabinet drWidget został wzbogacony o rozwiązania, które pomogą Ci w zarządzaniu placówką medyczną. Jedną z nowych funkcjonalności jest możliwość generowania raportów dla prywatnych ubezpieczycieli. Sprawdź, jak wygenerować taki raport i jakie inne...
16-18 marca 2018r. Poznań Konferencja Top Medical Trends odbędzie się już poraz dwunasty. Organizatorem jest wydawnictwo Termedia. Patronat naukowy: Polskie Towarzystwo Medycyny Rodzinnej oraz Katedra i Zakład Medycyny Rodzinnej Uniwersytetu...