Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Gabinet drWidget - program dla lekarzy i przychodni

Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom, firma LekSeek® Polska stworzyła program Gabinet drWidget, który jest w pełni dostosowany do ustawowych wymogów dotyczących cyfryzacji służby zdrowia. Firma dołożyła wszelkich starań, aby Gabinet drWidget był najlepszym dostępnym rozwiązaniem. Jak świadczą opinie lekarzy - udało się!

Gabinet drWidget to nowoczesne oprogramowanie do zarządzania przychodnią lub indywidualnym gabinetem, zaprojektowane z myślą o lekarzach, ceniących proste rozwiązania o innowacyjnym charakterze. Program powstał przy współpracy wybitnych ekspertów, którzy przez wiele miesięcy testowali jego możliwości, tworząc narzędzie maksymalnie dostosowane do potrzeb i standardów środowiska medycznego. Co istotne - w praktyce program nie wymaga od użytkownika zaawansowanej wiedzy informatycznej, ponieważ jest intuicyjny i łatwy w obsłudze. Użytkownik nie musi martwić się o systematyczne aktualizacje czy serwis oprogramowania - to wszystko Gabinet drWidget oferuje w pakiecie. 

Nowe opcje, oferowane przez program Gabinet drWidget, przekładają się na ilość czasu, jaką trzeba poświęcić na pojedynczą wizytę. Zoptymalizowana wyszukiwarka leków i prosty systemem rejestracji pacjentów, szybki dostęp do katalogu danych oraz możliwość wypisywania elektronicznych recept to realna oszczędność czasu nawet do 20% dziennie.

Program umożliwia również efektywne zarządzanie grafikiem pracy, do którego użytkownik ma dostęp niemal z każdego miejsca na świecie - oczywiście z gwarancją najwyższego poziomu bezpieczeństwa danych.

Gabinet drWidget to program przeznaczony do zarządzania zarówno dużą przychodnią, jak i pojedynczym gabinetem. Moduły dedykowane lekarzom, pielęgniarkom lub całym działom (rejestracji, administracji) oraz możliwość dostosowania systemu do indywidualnych potrzeb użytkownika powodują, że program jest kompleksowym i gotowym narzędziem do organizowania codziennej pracy.

Chcąc korzystać z programu, wystarczy założyć konto na stronie drw.pl. Dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników dostępna jest wersja demonstracyjna (z fikcyjnymi danymi), która pozwala zapoznać się z programem i jego różnymi funkcjami.

Uwaga! Przy rejestracji wpisz kod opiekuna: ZT-74

Liczba wyświetleń:

21 482

Skomentuj

Centrum e-Zdrowia wspólnie z Urzędem Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych (Urząd) uruchomiło 31 maja 2023 r. nowy System Monitorowania Zagrożeń (SMZ2). Zakres prac nad nową odsłoną systemu został wypracowany...
Resort zdrowia uruchomił dodatkowy nabór placówek POZ oraz AOS do pilotażowego programu w zakresie monitorowania dzieci i młodzieży z pierwotnymi i wtórnymi niedoborami odporności. Zainteresowane placówki AOS oraz POZ mogą składać wnioski do dnia 31...
Wygodny dostęp do obszernych baz informacji medycznych zapewnia Ci widok główny aplikacji oraz widok przeprowadzania wizyty. O jakich konkretnie bazach mowa? Zajrzyj do artykułu i sprawdź! W MyDr EDM bazy informacji medycznych masz zawsze pod ręką -...
6 czerwca 2023, Warszawa Konferencja AI & MEDTECH CEE jest pierwszym na tak dużą skalę w Europie środkowo-wschodniej wydarzeniem dedykowanym sztucznej inteligencji i innowacjom w zdrowiu. Skupia liderów technologicznych i ekspertów z sektora zdrowia...