Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Gabinet drWidget - program dla lekarzy i przychodni

Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom, firma LekSeek® Polska stworzyła program Gabinet drWidget, który jest w pełni dostosowany do ustawowych wymogów dotyczących cyfryzacji służby zdrowia. Firma dołożyła wszelkich starań, aby Gabinet drWidget był najlepszym dostępnym rozwiązaniem. Jak świadczą opinie lekarzy - udało się!

Gabinet drWidget to nowoczesne oprogramowanie do zarządzania przychodnią lub indywidualnym gabinetem, zaprojektowane z myślą o lekarzach, ceniących proste rozwiązania o innowacyjnym charakterze. Program powstał przy współpracy wybitnych ekspertów, którzy przez wiele miesięcy testowali jego możliwości, tworząc narzędzie maksymalnie dostosowane do potrzeb i standardów środowiska medycznego. Co istotne - w praktyce program nie wymaga od użytkownika zaawansowanej wiedzy informatycznej, ponieważ jest intuicyjny i łatwy w obsłudze. Użytkownik nie musi martwić się o systematyczne aktualizacje czy serwis oprogramowania - to wszystko Gabinet drWidget oferuje w pakiecie. 

Nowe opcje, oferowane przez program Gabinet drWidget, przekładają się na ilość czasu, jaką trzeba poświęcić na pojedynczą wizytę. Zoptymalizowana wyszukiwarka leków i prosty systemem rejestracji pacjentów, szybki dostęp do katalogu danych oraz możliwość wypisywania elektronicznych recept to realna oszczędność czasu nawet do 20% dziennie.

Program umożliwia również efektywne zarządzanie grafikiem pracy, do którego użytkownik ma dostęp niemal z każdego miejsca na świecie - oczywiście z gwarancją najwyższego poziomu bezpieczeństwa danych.

Gabinet drWidget to program przeznaczony do zarządzania zarówno dużą przychodnią, jak i pojedynczym gabinetem. Moduły dedykowane lekarzom, pielęgniarkom lub całym działom (rejestracji, administracji) oraz możliwość dostosowania systemu do indywidualnych potrzeb użytkownika powodują, że program jest kompleksowym i gotowym narzędziem do organizowania codziennej pracy.

Chcąc korzystać z programu, wystarczy założyć konto na stronie drw.pl. Dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników dostępna jest wersja demonstracyjna (z fikcyjnymi danymi), która pozwala zapoznać się z programem i jego różnymi funkcjami.

Uwaga! Przy rejestracji wpisz kod opiekuna: ZT-74

Liczba wyświetleń:

12 235

Skomentuj

Do Urzędu Ochrony Danych Osobowych zgłaszane są przez placówki medyczne pytania, związane z sytuacjami w których pacjenci proszą telefonicznie o podanie kodu dostępu niezbędnego dla realizacji e-recepty. Placówki medyczne mają wątpliwości, czy mogą...
W związku z doniesieniami medialnymi dotyczącymi podejrzenia "handlu" e-receptami Naczelna Izba Lekarska przypomina, że wszystkie przewinienia z zakresu odpowiedzialności zawodowej lekarzy i lekarzy dentystów należy zgłaszać do odpowiedniego...
Chcesz przekazać swoim pacjentom ważną wiadomość? Przeprowadź informacyjną kampanię SMS-ową razem z Gabinetem drWidget! Przeczytaj artykuł i dowiedz się, jak to zrobić. Postępuj według poniższego schematu: Krok 1. Zaloguj się na swoje konto w...
20-22 marzec 2020 r. Poznań XIV Kongres TOP MEDICAL TRENDS odbędzie się w Poznaniu w dniach 20-22.03.2020 r. Tradycyjnie na spotykaniu przedstawione zostaną najważniejsze i najciekawsze problemy medycyny. Na kongresie będzie blisko 100 ekspertów z...