Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Gabinet drWidget - program dla lekarzy i przychodni

Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom, firma LekSeek® Polska stworzyła program Gabinet drWidget, który jest w pełni dostosowany do ustawowych wymogów dotyczących cyfryzacji służby zdrowia. Firma dołożyła wszelkich starań, aby Gabinet drWidget był najlepszym dostępnym rozwiązaniem. Jak świadczą opinie lekarzy - udało się!

Gabinet drWidget to nowoczesne oprogramowanie do zarządzania przychodnią lub indywidualnym gabinetem, zaprojektowane z myślą o lekarzach, ceniących proste rozwiązania o innowacyjnym charakterze. Program powstał przy współpracy wybitnych ekspertów, którzy przez wiele miesięcy testowali jego możliwości, tworząc narzędzie maksymalnie dostosowane do potrzeb i standardów środowiska medycznego. Co istotne - w praktyce program nie wymaga od użytkownika zaawansowanej wiedzy informatycznej, ponieważ jest intuicyjny i łatwy w obsłudze. Użytkownik nie musi martwić się o systematyczne aktualizacje czy serwis oprogramowania - to wszystko Gabinet drWidget oferuje w pakiecie. 

Nowe opcje, oferowane przez program Gabinet drWidget, przekładają się na ilość czasu, jaką trzeba poświęcić na pojedynczą wizytę. Zoptymalizowana wyszukiwarka leków i prosty systemem rejestracji pacjentów, szybki dostęp do katalogu danych oraz możliwość wypisywania elektronicznych recept to realna oszczędność czasu nawet do 20% dziennie.

Program umożliwia również efektywne zarządzanie grafikiem pracy, do którego użytkownik ma dostęp niemal z każdego miejsca na świecie - oczywiście z gwarancją najwyższego poziomu bezpieczeństwa danych.

Gabinet drWidget to program przeznaczony do zarządzania zarówno dużą przychodnią, jak i pojedynczym gabinetem. Moduły dedykowane lekarzom, pielęgniarkom lub całym działom (rejestracji, administracji) oraz możliwość dostosowania systemu do indywidualnych potrzeb użytkownika powodują, że program jest kompleksowym i gotowym narzędziem do organizowania codziennej pracy.

Chcąc korzystać z programu, wystarczy założyć konto na stronie drw.pl. Dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników dostępna jest wersja demonstracyjna (z fikcyjnymi danymi), która pozwala zapoznać się z programem i jego różnymi funkcjami.

Uwaga! Przy rejestracji wpisz kod opiekuna: ZT-74

Liczba wyświetleń:

21 992

Skomentuj

Centrum e-Zdrowia we współpracy z Polskim Związkiem Głuchych przygotowało badanie satysfakcji osób głuchych i słabosłyszących z korzystania z Internetowego Konta Pacjenta oraz aplikacji mobilnej mojeIKP. Pytania w ankiecie zostały przetłumaczone na...
Paweł Kikosicki po dwóch latach odchodzi ze stanowiska dyrektora Centrum e-Zdrowia. Poinformował o tym w mediach społecznościowych. - Po ponad 2 latach nadszedł czas pożegnać się z Centrum e-Zdrowia. To był bardzo intensywny okres, w trakcie którego...
Wygodny dostęp do obszernych baz informacji medycznych zapewnia Ci widok główny aplikacji oraz widok przeprowadzania wizyty. O jakich konkretnie bazach mowa? Zajrzyj do artykułu i sprawdź! W MyDr EDM bazy informacji medycznych masz zawsze pod ręką -...
15-16 września, Warszawa NIL IN, Sieci Lekarzy Innowatorów Naczelnej Izby Lekarskiej zaprasza na spotkanie liderów tworzących przyszłość opieki zdrowotnej. Najważniejsze wydarzenie samorządu lekarskiego poświęcone innowacji w systemie opieki...