Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Zasubskrybuj kanał MyDr na YouTube!

Znajdziesz tam krótkie filmy instruktażowe, krok po kroku przedstawiające obsługę MyDr EDM. Zasubskrybuj nasz kanał na YouTube i bądź na bieżąco z publikacjami!

Przygotowane przez nas materiały wideo dedykowane są głównie początkującym użytkownikom, ale nie tylko. Osobom rozpoczynającym swoją przygodę z MyDr EDM bądź dopiero rozważającym wdrożenie programu w swojej placówce polecamy materiały przedstawiające, jak:

  • dostosować program do swoich potrzeb (edytować ustawienia ogólne, zmienić hasło),
  • przypisać lekarzowi specjalizację i dodać plan pracy,
  • dodać do systemu nowego pacjenta (wraz z jego podstawowymi danymi),
  • umówić pacjenta na wizytę w placówce.

Filmy krótko i zwięźle prezentują obsługę MyDr EDM. Po przyswojeniu podstaw użytkownik może przejść na następny poziom i z kolejnych materiałów wideo dowiedzieć się, w jaki sposób wystawić albo usunąć e-receptę i e-skierowanie, a także jak dodać nieobecność lekarza w grafiku pracy.

Jeśli jednak nasz samouczek okaże się niewystarczający, użytkownik MyDr EDM zawsze może skonsultować swoje wątpliwości z działem pomocy technicznej -> Helpdeskiem. Wystarczy zadzwonić pod numer 33 445 43 45. Konsultanci udzielają pomocy w dni robocze od 7:00 do 20:00.

Kliknij TUTAJ i sprawdź pełną ofertę kanału MyDr EDM na YouTube. Koniecznie go zasubskrybuj i bądź na bieżąco z naszymi publikacjami!

Liczba wyświetleń:

205

Skomentuj

Centrum e-Zdrowia rozpoczęło konsultacje społeczne projektu regulaminu dla przedsięwzięcia „Pacjent w centrum e-zdrowia”. - Chcemy bardziej otworzyć się na inicjatywy organizacji pacjentów - mówi Paweł Kikosicki, dyrektor CeZ. W I kwartale 2023 roku...
Szpitale i poradnie psychiatryczne wnioskują o sfinansowanie zakupów teleinformatycznych podnoszących poziom cyberbezpieczeństwa. Do tej pory umowy z NFZ podpisało 613 podmiotów na kwotę 261 mln zł. Dziś rusza też pilotaż szkoleń z zakresu...
Znajdziesz tam krótkie filmy instruktażowe, krok po kroku przedstawiające obsługę MyDr EDM. Zasubskrybuj nasz kanał na YouTube i bądź na bieżąco z publikacjami! Przygotowane przez nas materiały wideo dedykowane są głównie początkującym użytkownikom,...
Jak dane medyczne można wykorzystać w budowaniu ekosystemu e-zdrowia w Polsce? Jak zadbać o wysoki poziom cyberbezpieczeństwa systemów w ochronie zdrowia? W jaki sposób udostępniać i przetwarzać dane medyczne pacjentów? O tym będą dyskutować eksperci...