Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Zasubskrybuj kanał MyDr na YouTube!

Znajdziesz tam krótkie filmy instruktażowe, krok po kroku przedstawiające obsługę MyDr EDM. Zasubskrybuj nasz kanał na YouTube i bądź na bieżąco z publikacjami!

Przygotowane przez nas materiały wideo dedykowane są głównie początkującym użytkownikom, ale nie tylko. Osobom rozpoczynającym swoją przygodę z MyDr EDM bądź dopiero rozważającym wdrożenie programu w swojej placówce polecamy materiały przedstawiające, jak:

  • dostosować program do swoich potrzeb (edytować ustawienia ogólne, zmienić hasło),
  • przypisać lekarzowi specjalizację i dodać plan pracy,
  • dodać do systemu nowego pacjenta (wraz z jego podstawowymi danymi),
  • umówić pacjenta na wizytę w placówce.

Filmy krótko i zwięźle prezentują obsługę MyDr EDM. Po przyswojeniu podstaw użytkownik może przejść na następny poziom i z kolejnych materiałów wideo dowiedzieć się, w jaki sposób wystawić albo usunąć e-receptę i e-skierowanie, a także jak dodać nieobecność lekarza w grafiku pracy.

Jeśli jednak nasz samouczek okaże się niewystarczający, użytkownik MyDr EDM zawsze może skonsultować swoje wątpliwości z działem pomocy technicznej -> Helpdeskiem. Wystarczy zadzwonić pod numer 33 445 43 45. Konsultanci udzielają pomocy w dni robocze od 7:00 do 20:00.

Kliknij TUTAJ i sprawdź pełną ofertę kanału MyDr EDM na YouTube. Koniecznie go zasubskrybuj i bądź na bieżąco z naszymi publikacjami!

Liczba wyświetleń:

1 086

Skomentuj

Centrum e-Zdrowia we współpracy z Polskim Związkiem Głuchych przygotowało badanie satysfakcji osób głuchych i słabosłyszących z korzystania z Internetowego Konta Pacjenta oraz aplikacji mobilnej mojeIKP. Pytania w ankiecie zostały przetłumaczone na...
Paweł Kikosicki po dwóch latach odchodzi ze stanowiska dyrektora Centrum e-Zdrowia. Poinformował o tym w mediach społecznościowych. - Po ponad 2 latach nadszedł czas pożegnać się z Centrum e-Zdrowia. To był bardzo intensywny okres, w trakcie którego...
Wygodny dostęp do obszernych baz informacji medycznych zapewnia Ci widok główny aplikacji oraz widok przeprowadzania wizyty. O jakich konkretnie bazach mowa? Zajrzyj do artykułu i sprawdź! W MyDr EDM bazy informacji medycznych masz zawsze pod ręką -...
15-16 września, Warszawa NIL IN, Sieci Lekarzy Innowatorów Naczelnej Izby Lekarskiej zaprasza na spotkanie liderów tworzących przyszłość opieki zdrowotnej. Najważniejsze wydarzenie samorządu lekarskiego poświęcone innowacji w systemie opieki...