Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Co nowego w mobilnym dr100?

Wprowadziliśmy kilka zmian w aplikacji na urządzenia z systemem Android. W menu pojawiła się zakładka “Powiadomienia”, a w ustawieniach - nowa pozycja: “Odstęp między wierszami w grafiku wizyt”. Sprawdź, co jeszcze zmieniło się w mobilnym dr100!

Zakładkę “Powiadomienia” znajdziesz w rozwijanym menu z lewej strony ekranu (pomiędzy “Digitalizacją” a “Ustawieniami”). Po kliknięciu w nią zobaczysz powiadomienia: nieprzeczytane oznaczone są pogrubioną czcionką, przeczytane - cieńszą. Na górze listy umieściliśmy przycisk “Oznacz wszystkie jako przeczytane”. Jeśli powiadomienie dotyczy wizyty, to kliknięcie w nie przeniesie Cię do widoku szczegółów tejże wizyty.

W module “Wizyty”:

  • w lewym górnym rogu ekranu pojawił się przełącznik, umożliwiający zmianę widoku z kafelkowego na listowy i odwrotnie;
  • zniknęła ikonka, pozwalająca na zmianę wybranego pracownika - takie działanie jest nadal możliwe, ale po kliknięciu w napis “Wszyscy pracownicy” albo w nazwisko danej osoby.

I ostatnia nowość: w ustawieniach pojawiła się pozycja “Odstęp między wierszami w grafiku wizyt” z następującymi wartościami do wyboru: 5, 10, 15, 20 i 30 minut.

Wszystkie wyżej wymienione funkcjonalności dostępne są w mobilnej wersji dr100 na telefony i tablety z systemem operacyjnym Android. Aplikację można pobrać za darmo ze sklepu Google Play.

Liczba wyświetleń:

843

Skomentuj

Narodowy Fundusz Zdrowia poinformował, że w związku z zaplanowanymi pracami serwisowymi mogą wystąpić utrudnienia w dostępie do systemów informatycznych Centrali NFZ. Prace zostaną rozpoczęte w piątek 29 września 2023 r. o godzinie 18:00,...
Na stronie Akademii Centrum e-Zdrowia dostępny już jest harmonogram szkoleń online na październik i listopad 2023 roku. CeZ poinformowało, że to dwa ostatnie miesiące, w których można wziąć udział w szkoleniach z EDM. Szkolenia skierowane są do...
Wygodny dostęp do obszernych baz informacji medycznych zapewnia Ci widok główny aplikacji oraz widok przeprowadzania wizyty. O jakich konkretnie bazach mowa? Zajrzyj do artykułu i sprawdź! W MyDr EDM bazy informacji medycznych masz zawsze pod ręką -...
15-16 września, Warszawa NIL IN, Sieci Lekarzy Innowatorów Naczelnej Izby Lekarskiej zaprasza na spotkanie liderów tworzących przyszłość opieki zdrowotnej. Najważniejsze wydarzenie samorządu lekarskiego poświęcone innowacji w systemie opieki...