Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Co nowego w mobilnym dr100?

Wprowadziliśmy kilka zmian w aplikacji na urządzenia z systemem Android. W menu pojawiła się zakładka “Powiadomienia”, a w ustawieniach - nowa pozycja: “Odstęp między wierszami w grafiku wizyt”. Sprawdź, co jeszcze zmieniło się w mobilnym dr100!

Zakładkę “Powiadomienia” znajdziesz w rozwijanym menu z lewej strony ekranu (pomiędzy “Digitalizacją” a “Ustawieniami”). Po kliknięciu w nią zobaczysz powiadomienia: nieprzeczytane oznaczone są pogrubioną czcionką, przeczytane - cieńszą. Na górze listy umieściliśmy przycisk “Oznacz wszystkie jako przeczytane”. Jeśli powiadomienie dotyczy wizyty, to kliknięcie w nie przeniesie Cię do widoku szczegółów tejże wizyty.

W module “Wizyty”:

  • w lewym górnym rogu ekranu pojawił się przełącznik, umożliwiający zmianę widoku z kafelkowego na listowy i odwrotnie;
  • zniknęła ikonka, pozwalająca na zmianę wybranego pracownika - takie działanie jest nadal możliwe, ale po kliknięciu w napis “Wszyscy pracownicy” albo w nazwisko danej osoby.

I ostatnia nowość: w ustawieniach pojawiła się pozycja “Odstęp między wierszami w grafiku wizyt” z następującymi wartościami do wyboru: 5, 10, 15, 20 i 30 minut.

Wszystkie wyżej wymienione funkcjonalności dostępne są w mobilnej wersji dr100 na telefony i tablety z systemem operacyjnym Android. Aplikację można pobrać za darmo ze sklepu Google Play.

Liczba wyświetleń:

720

Skomentuj

Natalia Deja, Oliwia Król, Anna Liwska, Jakub Przepiórka, Adrian Szyłak ze Studenckiego Koła Naukowego „FOKS” otrzymali nagrodę specjalną Centrum e-Zdrowia za najlepszy projekt w kategorii informatyzacji ochrony zdrowia w Ogólnopolskim...
Projekt Kliniki Neurologicznej WIM-PIB w Warszawie pod nazwą „Ograniczenie trwałej niepełnosprawności wśród osób z udarem mózgu poprzez skrócenie czasu diagnostyki obrazowej niezbędnej do podania leczenia trombolitycznego” uzyskał dofinansowanie...
Wygodny dostęp do obszernych baz informacji medycznych zapewnia Ci widok główny aplikacji oraz widok przeprowadzania wizyty. O jakich konkretnie bazach mowa? Zajrzyj do artykułu i sprawdź! W MyDr EDM bazy informacji medycznych masz zawsze pod ręką -...
Jak dane medyczne można wykorzystać w budowaniu ekosystemu e-zdrowia w Polsce? Jak zadbać o wysoki poziom cyberbezpieczeństwa systemów w ochronie zdrowia? W jaki sposób udostępniać i przetwarzać dane medyczne pacjentów? O tym będą dyskutować eksperci...