Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Co nowego w mobilnym dr100?

Wprowadziliśmy kilka zmian w aplikacji na urządzenia z systemem Android. W menu pojawiła się zakładka “Powiadomienia”, a w ustawieniach - nowa pozycja: “Odstęp między wierszami w grafiku wizyt”. Sprawdź, co jeszcze zmieniło się w mobilnym dr100!

Zakładkę “Powiadomienia” znajdziesz w rozwijanym menu z lewej strony ekranu (pomiędzy “Digitalizacją” a “Ustawieniami”). Po kliknięciu w nią zobaczysz powiadomienia: nieprzeczytane oznaczone są pogrubioną czcionką, przeczytane - cieńszą. Na górze listy umieściliśmy przycisk “Oznacz wszystkie jako przeczytane”. Jeśli powiadomienie dotyczy wizyty, to kliknięcie w nie przeniesie Cię do widoku szczegółów tejże wizyty.

W module “Wizyty”:

  • w lewym górnym rogu ekranu pojawił się przełącznik, umożliwiający zmianę widoku z kafelkowego na listowy i odwrotnie;
  • zniknęła ikonka, pozwalająca na zmianę wybranego pracownika - takie działanie jest nadal możliwe, ale po kliknięciu w napis “Wszyscy pracownicy” albo w nazwisko danej osoby.

I ostatnia nowość: w ustawieniach pojawiła się pozycja “Odstęp między wierszami w grafiku wizyt” z następującymi wartościami do wyboru: 5, 10, 15, 20 i 30 minut.

Wszystkie wyżej wymienione funkcjonalności dostępne są w mobilnej wersji dr100 na telefony i tablety z systemem operacyjnym Android. Aplikację można pobrać za darmo ze sklepu Google Play.

Liczba wyświetleń:

81

Skomentuj

Ministerstwo Zdrowia opublikowało projekt rozporządzenia w sprawie programu pilotażowego w zakresie elektronicznej rejestracji centralnej na wybrane świadczenia opieki zdrowotnej z zakresu ambulatoryjnej opieki specjalistycznej. Projekt...
Strona internetowa Centrum e-Zdrowia przeszła gruntowną przebudowę. Portal zyskał nową szatę graficzną, architekturę informacji oraz charakter – z technicznego stał się informacyjnym. Szatę graficzną serwisu przygotowano zgodnie z obecnymi trendami...
Najnowsza wersja aplikacji oferuje Ci sporo nowości, m.in. w widokach: logowania, listy osób upoważnionych i pełnego dodawania pacjenta. Nie daj się zaskoczyć podczas pracy - zajrzyj do wykazu i sprawdź, co konkretnie zmieniło się w mobilnym...
26 stycznia 2022r. Warszawa Priorytety w Ochronie Zdrowia 2022 będą miejscem wymiany poglądów oraz merytorycznych dyskusji stwarzających szansę na wypracowanie rozwiązań, które mogą okazać się bardzo istotne dla organizacji systemu ochrony zdrowia w...