Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Co nowego w mobilnym dr100?

Wprowadziliśmy kilka zmian w aplikacji na urządzenia z systemem Android. W menu pojawiła się zakładka “Powiadomienia”, a w ustawieniach - nowa pozycja: “Odstęp między wierszami w grafiku wizyt”. Sprawdź, co jeszcze zmieniło się w mobilnym dr100!

Zakładkę “Powiadomienia” znajdziesz w rozwijanym menu z lewej strony ekranu (pomiędzy “Digitalizacją” a “Ustawieniami”). Po kliknięciu w nią zobaczysz powiadomienia: nieprzeczytane oznaczone są pogrubioną czcionką, przeczytane - cieńszą. Na górze listy umieściliśmy przycisk “Oznacz wszystkie jako przeczytane”. Jeśli powiadomienie dotyczy wizyty, to kliknięcie w nie przeniesie Cię do widoku szczegółów tejże wizyty.

W module “Wizyty”:

  • w lewym górnym rogu ekranu pojawił się przełącznik, umożliwiający zmianę widoku z kafelkowego na listowy i odwrotnie;
  • zniknęła ikonka, pozwalająca na zmianę wybranego pracownika - takie działanie jest nadal możliwe, ale po kliknięciu w napis “Wszyscy pracownicy” albo w nazwisko danej osoby.

I ostatnia nowość: w ustawieniach pojawiła się pozycja “Odstęp między wierszami w grafiku wizyt” z następującymi wartościami do wyboru: 5, 10, 15, 20 i 30 minut.

Wszystkie wyżej wymienione funkcjonalności dostępne są w mobilnej wersji dr100 na telefony i tablety z systemem operacyjnym Android. Aplikację można pobrać za darmo ze sklepu Google Play.

Liczba wyświetleń:

502

Skomentuj

12 września 2022 r. w Warszawie odbyło się wydarzenie pt.: „360 stopni wokół Systemu e-zdrowia”, podsumowujące realizację jednego z najważniejszych projektów CeZ - unijnego projektu informatycznego „Elektroniczna Platforma Gromadzenia, Analizy i...
15 września br. Podkomisja Sejmu RP ds. organizacji ochrony zdrowia i innowacyjności w medycynie obradowała m. in. na temat projektów opracowanych przez Uniwersytet Medyczny i SPSK1 w Lublinie. Na pytania członków Podkomisji odpowiadał prof. dr hab....
Sezon przeziębień tuż-tuż. Nie ma sensu, aby pacjent przychodził do przychodni i narażał się na ewentualną styczność z osobami chorymi, jeśli potrzebuje tylko przedłużenia terapii, np. lekiem stałym. Dlatego poinformuj swojego pacjenta, że e-receptę...
2-3 grudnia 2022r. Poznań 5 Forum Nowoczesnej Diabetologii odbędzie się w dniach 2-3 grudnia 2022 roku w Poznaniu. Tegorocznym motywem przewodnim spotkania będzie: „Certyfikat Umiejętności w Nowoczesnych Terapiach Cukrzycy”.Dynamiczny postęp w...