Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

MyDr: wideokonsultacja przez telefon

Już jest! To duże udogodnienie dla Twoich pacjentów! W odpowiedzi na liczne prośby umożliwiliśmy odbywanie wideokonsultacji przy użyciu mobilnej wersji MyDr.

Jak to działa? Piętnaście minut przed terminem e-wizyty, w widoku “Zaplanowane wizyty”, pojawia się przycisk “Rozpocznij”. Wystarczy w niego kliknąć, aby przenieść się do okna, w którym można połączyć się z lekarzem.

Uwaga! Wideokonsultacje są dostępne w aplikacji mobilnej MyDr - w wersji na telefony z systemem operacyjnym Android. Już wkrótce z funkcjonalności będą mogli korzystać również użytkownicy systemu iOS.

Warto wiedzieć! Oprócz e-wizyt, aplikacja mobilna MyDr umożliwia również: przedłużanie e-recept bez wychodzenia z domu, rezerwację wizyt w dogodnych dla pacjenta terminach, dostęp do historii wizyt wraz z zaleceniami lekarza.

Poleć aplikację swojemu pacjentowi, aby mógł zadbać o swoje zdrowie, także w tym trudnym czasie pandemii i ograniczonego dostępu do lekarzy.

Liczba wyświetleń:

348

Skomentuj

W związku z bardzo szybko postępującym procesem informatyzacji sektora ochrony zdrowia w Polsce oraz toczącymi się pracami nad wdrożeniem kolejnych rozwiązań z obszaru e-zdrowia, Centrum e-Zdrowia we współpracy z Ministerstwem Zdrowia przygotowało...
Polska w dwa lata wskoczyła z 31. na 9. miejsce w światowym rankingu e-partycypacji ONZ. Do szybkiego awansu przyczyniło się wprowadzenie i rozwój Internetowego Konta Pacjenta (IKP). W światowym rankingu e-partycypacji ONZ pierwsze trzy miejsca...
Dedykowane są głównie początkującym użytkownikom Gabinetu drWidget i pomagają postawić pierwsze kroki w programie. Poruszają ważne tematy, takie jak wystawianie/ usuwanie e-recept, edycja profilu lekarza czy używanie schowka wizyt. Nowe filmy...
Blisko 180 wystawców, ponad 120 warsztatów i wykładów - tak będzie wyglądać tegoroczne spotkanie Warsaw Dental Medica Show. Na targach nie zabraknie także dr100, czyli programu do prowadzenia gabinetów i klinik stomatologicznych. Już w październiku...