Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Udostępnij wtyczkę do umawiania wizyt i pobierania płatności

Na stronie internetowej swojej placówki medycznej umieść przycisk z napisem „Umów wizytę”. Dzięki niemu pacjent będzie mógł przeglądać wolne terminy i zdalnie umawiać wizyty w dogodnym dla siebie czasie, a ponadto szybko i bezpiecznie zapłaci za konsultację – przelewem online.

Jak umieścić przycisk na stronie internetowej placówki? W pierwszej kolejności zintegruj swoje konto z MyDr, czyli medyczną platformą dedykowaną pacjentom. Pomoże Ci nasz zespół Helpdesk (zadzwoń pod numer 33 445 43 45). Następny krok to umieszczenie na stronie placówki przygotowanego przez nas kodu. Instrukcję postępowania znajdziesz w Gabinecie drWidget: ustawienia placówki -> MyDr -> Wtyczka.

Aby udostępnić pacjentom funkcjonalność płatności online, musisz dysponować kontem rozliczeniowym w Przelewy24 i uzupełnić usługi prywatne w grafiku. Konieczne jest również zaznaczenie opcji „Płatności za wizytę” w ustawieniach placówki, zakładce „MyDr”.

Dzięki integracji Gabinetu drWidget i MyDr Twoi pacjenci będą mogli zdalnie umawiać wizyty i płacić za nie online na trzy sposoby: poprzez ww. wtyczkę, aplikację przeglądarkową dostępną pod adresem www.mydr.pl oraz aplikację mobilną MyDr, na telefony z systemami Android oraz iOS.

W razie pytań skontaktuj się z naszym działem Helpdesk. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-20:00.

Liczba wyświetleń:

307

Skomentuj

Wszyscy, którym wyświetlił się ekran potwierdzający zgłoszenie chęci szczepienia, zostali zapisani. Otrzymają zwrotne maile do 24h. Prosimy nie ponawiać zgłoszeń - napisało w piątek Centrum e-Zdrowia. Poinformowało też, że termin potwierdzenia...
Pandemia koronawirusa uświadomiła pacjentom, nie tylko zalety płynące z e-usług, ale także ich niezbędność w systemie ochrony zdrowia. Bez e-recepty, e-skierowania, e-wizyty i teleporady oraz aplikacji: Internetowe Konto Pacjenta i gabinet.gov.pl,...
Gabinet drWidget już udostępnił swoim użytkownikom taką funkcję. Pamiętaj jednak, że w pierwszej kolejności e-skierowania będą generowane automatycznie w systemie P1. Sprawdź, w jakich sytuacjach lekarz może wystawić indywidualne e-skierowanie na...
Blisko 180 wystawców, ponad 120 warsztatów i wykładów - tak będzie wyglądać tegoroczne spotkanie Warsaw Dental Medica Show. Na targach nie zabraknie także dr100, czyli programu do prowadzenia gabinetów i klinik stomatologicznych. Już w październiku...