Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Nowa usługa VIP w MyDr EDM: Bezpieczeństwo+

Chcesz mieć większą kontrolę nad logowaniem w Twojej placówce? Teraz możesz, dzięki nowym funkcjonalnościom dostępnym w pakiecie Bezpieczeństwo+.

Pakiet Bezpieczeństwo+ należy do usług VIP, czyli płatnych. Jego koszt to 99 zł za 30 dni, ale jeśli wykupisz dostęp w grudniu, to otrzymasz gratis: miesiąc korzystania za darmo!

Jakie nowe funkcjonalności oferuje pakiet Bezpieczeństwo+?

  • Monitoring logowania w “Dzienniku aktywności”. Każdy pracownik zyskuje wgląd w swój dziennik, natomiast dyrektor może monitorować aktywność wszystkich użytkowników.
  • Dodatkową weryfikację bezpieczeństwa hasła. System uniemożliwi użytkownikom ustawienie hasła, które łatwo złamać.
  • Możliwość wyboru adresów IP, z których pracownicy będą mogli zalogować się do systemu (ograniczenie nie dotyczy dyrektora).

Już wkrótce zostanie również udostępniona funkcjonalność logowania dwuetapowego.

Więcej informacji znajdziesz w MyDr EDM: “Ustawienia placówki” -> “Usługi VIP” -> “Bezpieczeństwo+”. W razie pytań jak zawsze możesz skontaktować się z działem Helpdesk (33 445 43 45, kontakt@mydr.pl, czat w programie).

Liczba wyświetleń:

1 505

Skomentuj

Od 1 sierpnia 2024 r. system P1 wymagać będzie wprowadzenia informacji o okresie stosowania i ilości leku do podania przy wystawianiu recept rocznych - poinformował resort zdrowia. „Ma to na celu uporządkowanie zapisu dawkowania na receptach oraz...
Akademia CeZ rozpoczyna nowy cykl bezpłatnych szkoleń z zakresu cyberbezpieczeństwa. To odpowiedź na rosnące ryzyka przestępstw, na które narażone są wszystkie podmioty działające w obszarze ochrony zdrowia. Pierwsze szkolenie już 2 lipca. Od lipca...
Wygodny dostęp do obszernych baz informacji medycznych zapewnia Ci widok główny aplikacji oraz widok przeprowadzania wizyty. O jakich konkretnie bazach mowa? Zajrzyj do artykułu i sprawdź! W MyDr EDM bazy informacji medycznych masz zawsze pod ręką -...
15-16 września, Warszawa NIL IN, Sieci Lekarzy Innowatorów Naczelnej Izby Lekarskiej zaprasza na spotkanie liderów tworzących przyszłość opieki zdrowotnej. Najważniejsze wydarzenie samorządu lekarskiego poświęcone innowacji w systemie opieki...