Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

MyDr EDM: zmiany w aplikacji mobilnej na urządzenia z systemem iOS

Nowości znajdziesz między innymi w widoku logowania, dokumentów i osób upoważnionych. Nie daj się zaskoczyć podczas pracy - zajrzyj do artykułu i sprawdź, co konkretnie zmieniło się w mobilnym MyDr EDM.

Na wstępie ważna uwaga: wszystkie funkcjonalności wymienione w poniższym wykazie były nieco wcześniej wdrożone do aplikacji mobilnej na telefony i tablety z systemem Android. Są zatem nowością wyłącznie dla użytkowników urządzeń z systemem iOS.

Przechodząc do meritum, wprowadziliśmy następujące zmiany w mobilnej wersji MyDr EDM:

  1. Na ekranie logowania dodaliśmy “oczko”, pozwalające podejrzeć wpisane hasło.
  2. W widoku karty pacjenta, który jest uchodźcą, pojawiła się żółta ramka z napisem “Uchodźca”.
  3. W module “Dokumenty” zamieściliśmy przycisk “Pokaż tylko nieprzypisane”. Znajdziesz go w lewym górnym rogu ekranu.
  4. W widoku listy osób upoważnionych pojawił się przycisk “Zobacz wszystkie dane” (konkretnej osoby upoważnionej). Dane można nie tylko zobaczyć, lecz także edytować.
  5. Umożliwiliśmy szybsze dodanie opiekuna małoletniego pacjenta do listy osób upoważnionych. Na jakiej zasadzie to działa? Będąc w widoku dodawania nowej osoby upoważnionej, należy kliknąć w przycisk widoczny w prawym górnym rogu ekranu - wówczas dane opiekuna zostaną skopiowane i automatycznie uzupełnione w formularzu.

Zaloguj się na swoje konto w aplikacji mobilnej i przetestuj powyższe nowości! A jeśli nadal nie korzystasz z MyDr na telefonie/ tablecie, to koniecznie nadrób zaległości - aplikację pobierzesz za darmo ze sklepu App Store (a także Google Play i Huawei AppGallery).

Liczba wyświetleń:

1 512

Skomentuj

Od 1 sierpnia 2024 r. system P1 wymagać będzie wprowadzenia informacji o okresie stosowania i ilości leku do podania przy wystawianiu recept rocznych - poinformował resort zdrowia. „Ma to na celu uporządkowanie zapisu dawkowania na receptach oraz...
Akademia CeZ rozpoczyna nowy cykl bezpłatnych szkoleń z zakresu cyberbezpieczeństwa. To odpowiedź na rosnące ryzyka przestępstw, na które narażone są wszystkie podmioty działające w obszarze ochrony zdrowia. Pierwsze szkolenie już 2 lipca. Od lipca...
Wygodny dostęp do obszernych baz informacji medycznych zapewnia Ci widok główny aplikacji oraz widok przeprowadzania wizyty. O jakich konkretnie bazach mowa? Zajrzyj do artykułu i sprawdź! W MyDr EDM bazy informacji medycznych masz zawsze pod ręką -...
15-16 września, Warszawa NIL IN, Sieci Lekarzy Innowatorów Naczelnej Izby Lekarskiej zaprasza na spotkanie liderów tworzących przyszłość opieki zdrowotnej. Najważniejsze wydarzenie samorządu lekarskiego poświęcone innowacji w systemie opieki...