Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Nowa odsłona aplikacji mobilnej MyDr!

Zdalne przedłużanie e-recept, umawianie wizyt kilkoma kliknięciami, dostęp do historii leczenia z zaleceniami lekarza - to wszystko oferuje pacjentom aplikacja mobilna MyDr. Teraz prezentujemy ją w zupełnie nowej odsłonie graficznej i z kolejną ważną funkcjonalnością - płatnościami on-line. Poleć aplikację swoim pacjentom!

MyDr to platforma medyczna pozwalająca pacjentom zadbać o zdrowie bez wychodzenia z domu. Dostępna jest pod adresem www.mydr.pl oraz w formie bezpłatnej aplikacji mobilnej, do pobrania na telefony z systemami operacyjnymi Android oraz iOS.

Poznaj możliwości aplikacji mobilnej i poleć ją swoim pacjentom, ponieważ dzięki niej:

  • Zyskają możliwość zdalnego przedłużania e-recept. Jeśli pozytywnie rozpatrzysz zgłoszenie pacjenta i wystawisz e-receptę w Gabinecie drWidget, to kod dostępu do niej pojawi się na koncie pacjenta w aplikacji.
  • Zyskają wgląd w wolne terminy wizyt i możliwość umawiania konsultacji zaledwie kilkoma kliknięciami. W prosty sposób można również odwołać wizytę lub przełożyć ją na inny termin.
  • Zyskają dostęp do historii wizyt wraz z zaleceniami lekarza i informacjami o wystawionych e-receptach.

Teraz MyDr oferuje zupełnie nową szatę graficzną! Jest ona nie tylko miła dla oka, lecz także zwiększa przejrzystość aplikacji i ułatwia nawigację po jej modułach. Nowością w MyDr jest również możliwość dokonywania płatności on-line za e-wizyty prywatne.

Aby korzystać z ww. funkcjonalności, pacjent musi założyć konto: albo poprzez aplikację mobilną, albo przeglądarkową, pod adresem www.mydr.pl. W zależności od preferencji użytkownika, logowanie do MyDr może następować na podstawie odcisku palca (jeśli telefon na to pozwala) bądź kodu PIN. Istnieje również możliwość wyłączenia modułu prywatności - wówczas logowanie będzie następować bez wspomnianych zabezpieczeń.

Koniecznie poinformuj swoich pacjentów o aplikacji MyDr, która ułatwi im kontakt z lekarzem i monitorowanie stanu zdrowia!

   

Liczba wyświetleń:

346

Skomentuj

System informatyczny hiszpańskiej służby zdrowia od marca został zaatakowany przez cyberterrorystów trzykrotnie. Ataki, które hiszpańskie służby oceniają jako bardzo poważne, zbiegły się z pandemią koronawirusa. Madrycka telewizja Telecinco,...
Ministerstwo Zdrowia przekaże w tym tygodniu dostawcom oprogramowania gabinetowego, funkcjonującego w przychodniach, dokumentację techniczną interfejsu, niezbędną do włączenia funkcji kierowania na testy do aplikacji gabinetowych - przekazał PAP w...
Mobilny Gabinet drWidget oferuje Ci kolejne udogodnienie, tj. możliwość korzystania z szablonów podczas przeprowadzania wizyt. Przetestuj nową funkcjonalność aplikacji! W tym celu, będąc w widokach “Wywiad”, “Badanie”, “Zalecenia” lub “Rozpoznanie...
Blisko 180 wystawców, ponad 120 warsztatów i wykładów - tak będzie wyglądać tegoroczne spotkanie Warsaw Dental Medica Show. Na targach nie zabraknie także dr100, czyli programu do prowadzenia gabinetów i klinik stomatologicznych. Już w październiku...