Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Dwie nowości w mobilnym Gabinecie drWidget

Aplikacja mobilna została zaktualizowana i oferuje Ci jeszcze więcej możliwości. Już teraz w mobilnym Gabinecie drWidget możesz przeglądać historię wizyt pacjenta oraz edytować jego adresy (zamieszkania i zameldowania). Sprawdź szczegóły.

W aplikacji mobilnej Gabinet drWidget, w szczegółach karty pacjenta pojawiła się sekcja „Historia wizyt”. Znajdziesz tam listę wizyt m.in. o statusach: zaplanowana, w trakcie, zakończona. Możesz kliknąć w każdą z nich i przejść do szczegółów wizyty, z szybkim dostępem do modułu e-recept i danych kontaktowych pacjenta. Masz także możliwość rozpoczęcia/ zakończenia/ anulowania wizyty.

„Historia wizyt” jest widoczna również na koncie pracownika recepcji, jeśli ma przyznane odpowiednie uprawnienia. Administrator może je nadać w wersji głównej programu na www.drw.pl („Ustawienia placówki” -> „Pracownicy” -> „Recepcja” -> „Wybierz akcję” -> „Uprawnienia” -> „Ogólne” -> „Ustawienia placówki”).

Druga nowość w aplikacji mobilnej to możliwość edycji adresów pacjenta. Jak to zrobić? Z listy pacjentów wybierz interesującą Cię osobę. Kliknij w “Dane pacjenta” i “Edytuj adresy pacjenta”. Wprowadź niezbędne modyfikacje w adresie zamieszkania/ zameldowania i zatwierdź swoje działanie przyciskiem “Zapisz”. 

Masz pomysł na kolejną funkcjonalność, dzięki której mobilny Gabinet drWidget będzie jeszcze lepszy? Napisz do nas maila na adres kontakt@drw.pl. Chętnie poznamy Twoją propozycję!

Liczba wyświetleń:

208

Skomentuj

W związku z koronawirusem opracowaliśmy system, który pozwala zbierać anonimowe dane od operatorów sieci komórkowych, by monitorować, jak przemieszczają się użytkownicy telefonów - poinformował w wywiadzie dla Onetu minister cyfryzacji Marek...
We Wrocławiu ruszyły zapisy do pilotażowego projektu z zakresu teleopieki i telemedycyny dla seniorów. Do programu kardiologicznego i diabetologicznego można się już zgłaszać. Natomiast rekrutacja do teleopieki senioralnej jest zamknięta. Programem...
Czy zauważyłeś, że w aplikacji mobilnej Gabinet drWidget pojawił się nowy przycisk? Pomarańczowy, z zawijającą strzałką. Przy jego pomocy możesz zmienić termin zaplanowanej wizyty. Nowy przycisk znajdziesz w szczegółach zaplanowanej wizyty, tuż przy...
NOWY TERMIN 1-3 września 2020r. Poznań SALMED - największe w Polsce targi sprzętu medycznego gromadzą liderów rynku. Są doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i wiedzy oraz nawiązywania kontaktów pomiędzy przedstawicielami świata medycyny, biznesu i...