Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Poznaj usługi VIP dostępne w Gabinecie drWidget

A wśród nich: „Wirtualną recepcję”, SMS-owe kampanie informacyjne oraz możliwość integracji ze Znanym Lekarzem. Gabinet drWidget oferuje Ci zestaw usług premium, dzięki którym Twoja codzienna praca będzie jeszcze wydajniejsza. Sprawdź szczegóły.

„Wirtualna recepcja”

Samodzielnie prowadzisz recepcję swojej placówki? Odbieranie telefonów od pacjentów zajmuje Ci dużo czasu, a zatrudnienie recepcjonisty byłoby zbyt dużym kosztem? W takim razie „Wirtualna recepcja” to rozwiązanie idealne dla Ciebie! Powierz prowadzenie recepcji Twojej placówki naszemu zespołowi Call Center. Wyręczymy Cię w odbieraniu telefonów: będziemy umawiać pacjentów na wizyty, odwoływać je i przekładać terminy. Nasi konsultanci będą do dyspozycji Twoich pacjentów codziennie, od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:00-20:00.

SMS-owe kampanie informacyjne

Chcesz przekazać swoim pacjentom ważną wiadomość? Przeprowadź informacyjną kampanię SMS-ową razem z Gabinetem drWidget! Wybierz interesującą Cię grupę odbiorców (filtruj pacjentów według dat urodzenia, rozpoznania, płci itp.) i napisz treść wiadomości SMS, którą chcesz wysłać. Następnie wyznacz termin wysyłki oraz zdecyduj, czy adresaci wiadomości jako nadawcę zobaczą losowy numer czy też wybraną przez Ciebie nazwę własną. Na koniec dokonaj płatności przez PayU (30 gr za jednego SMS-a), a my zajmiemy się resztą!

Integracja ze Znanym Lekarzem

A konkretnie: integracja kalendarzy, dzięki której będziesz mógł jeszcze sprawniej i wydajniej planować czas pracy. Jak to działa? Dzięki integracji wizyta umówiona przez Znanego Lekarza pojawi się w Twoim kalendarzu w programie Gabinet drWidget. Oczywiście działa to także w drugą stronę: wizyta umówiona przez Gabinet zostanie odnotowana w serwisie znanylekarz.pl. Synchronizacja obejmuje również usuwanie i zmianę terminów wizyt.

***

Oferowane przez Gabinet drWidget usługi VIP są płatne. Szczegółowe informacje na ich temat znajdziesz w programie, w ustawieniach placówki, w zakładce „Usługi VIP”.

 

Liczba wyświetleń:

672

Skomentuj

Na początku czerwca resort cyfryzacji udostępni nową wersję aplikacji ProteGO Safe, dzięki której użytkownik może m.in. otrzymać informację o kontakcie z osobą zakażoną wraz z instrukcją, jak postępować - powiedział PAP minister cyfryzacji Marek...
Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia rozpoczyna nowy cykl publikacji informacyjno-edukacyjnych na temat Internetowego Konta Pacjenta (IKP), serwisu pacjent.gov.pl oraz e-usług w ochronie zdrowia. Cykl prowadzony będzie w mediach...
Kolejne nowości są już dostępne w Gabinecie drWidget. Znajdziesz je podczas wystawiania e-recepty, w widoku głównym na liście zaplanowanych wizyt oraz w aplikacji mobilnej. Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej. Tym razem przedstawiamy Ci trzy...
26 -28 czerwca 2020 r. Poznań XIV Kongres TOP MEDICAL TRENDS odbędzie się w Poznaniu w dniach 26-28.06.2020 r. Tradycyjnie na spotykaniu przedstawione zostaną najważniejsze i najciekawsze problemy medycyny. Na kongresie będzie blisko 100 ekspertów z...