Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Poznaj usługi VIP dostępne w Gabinecie drWidget

A wśród nich: „Wirtualną recepcję”, SMS-owe kampanie informacyjne oraz możliwość integracji ze Znanym Lekarzem. Gabinet drWidget oferuje Ci zestaw usług premium, dzięki którym Twoja codzienna praca będzie jeszcze wydajniejsza. Sprawdź szczegóły.

„Wirtualna recepcja”

Samodzielnie prowadzisz recepcję swojej placówki? Odbieranie telefonów od pacjentów zajmuje Ci dużo czasu, a zatrudnienie recepcjonisty byłoby zbyt dużym kosztem? W takim razie „Wirtualna recepcja” to rozwiązanie idealne dla Ciebie! Powierz prowadzenie recepcji Twojej placówki naszemu zespołowi Call Center. Wyręczymy Cię w odbieraniu telefonów: będziemy umawiać pacjentów na wizyty, odwoływać je i przekładać terminy. Nasi konsultanci będą do dyspozycji Twoich pacjentów codziennie, od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:00-20:00.

SMS-owe kampanie informacyjne

Chcesz przekazać swoim pacjentom ważną wiadomość? Przeprowadź informacyjną kampanię SMS-ową razem z Gabinetem drWidget! Wybierz interesującą Cię grupę odbiorców (filtruj pacjentów według dat urodzenia, rozpoznania, płci itp.) i napisz treść wiadomości SMS, którą chcesz wysłać. Następnie wyznacz termin wysyłki oraz zdecyduj, czy adresaci wiadomości jako nadawcę zobaczą losowy numer czy też wybraną przez Ciebie nazwę własną. Na koniec dokonaj płatności przez PayU (30 gr za jednego SMS-a), a my zajmiemy się resztą!

Integracja ze Znanym Lekarzem

A konkretnie: integracja kalendarzy, dzięki której będziesz mógł jeszcze sprawniej i wydajniej planować czas pracy. Jak to działa? Dzięki integracji wizyta umówiona przez Znanego Lekarza pojawi się w Twoim kalendarzu w programie Gabinet drWidget. Oczywiście działa to także w drugą stronę: wizyta umówiona przez Gabinet zostanie odnotowana w serwisie znanylekarz.pl. Synchronizacja obejmuje również usuwanie i zmianę terminów wizyt.

***

Oferowane przez Gabinet drWidget usługi VIP są płatne. Szczegółowe informacje na ich temat znajdziesz w programie, w ustawieniach placówki, w zakładce „Usługi VIP”.

 

Liczba wyświetleń:

794

Skomentuj

8 lipca 2020 roku minęło dokładnie pół roku od wprowadzenia w Polsce obowiązku wystawiania recept w postaci elektronicznej. Od momentu uruchomienia systemu do dziś lekarze wystawili już ponad 275 mln e-recept dla 25 mln pacjentów. Nie tylko personel...
W związku ze zgłoszeniami dotyczącymi odmowy przyjęcia przez świadczeniodawców skierowań w postaci elektronicznej, gdy nazwa komórki organizacyjnej wskazana w e-skierowaniu nie zgadza się z nazwą określoną w rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 17...
Czy wiesz, że NFZ postanowił premiować placówki POZ i AOS, które wystawiają skierowania elektroniczne zamiast tradycyjnych papierowych? Zacznij korzystać z modułu e-skierowań w Gabinecie drWidget i zarabiaj więcej! Sprawdź szczegóły. Premie...
NOWY TERMIN 1-3 września 2020r. Poznań SALMED - największe w Polsce targi sprzętu medycznego gromadzą liderów rynku. Są doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i wiedzy oraz nawiązywania kontaktów pomiędzy przedstawicielami świata medycyny, biznesu i...