Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Aplikacja dla cukrzyków dostępna w kilku wersjach językowych

MyDr Diabetologia to elektroniczny dzienniczek pomiarów glukozy. Umożliwia szybkie przeniesienie danych z glukometru na telefon, za pośrednictwem technologii Bluetooth. Teraz aplikacja dostępna jest w pięciu wersjach językowych.

MyDr Diabetologia to ciekawa propozycja dla osób chorujących na cukrzycę. Współpracuje z trzema glukometrami, tj.: CONTOUR®PLUS ONE, GLUCOMAXX® CONNECT oraz OneTouch Select Plus Flex™. Dane skopiowane z glukometru, czyli wyniki pomiarów wraz z datami i godzinami ich wykonania, aplikacja przedstawia na dwa sposoby: w postaci listy i wykresu. W razie potrzeby pacjent może także ręcznie wprowadzić do systemu swoje wyniki badań.

Dodatkowo MyDr Diabetologia pozwala ustalać (i w dowolnym momencie edytować) własne limity poziomu cukru uznawanego za prawidłowy. Limity są uwzględniane na wykresie prezentującym wyniki pomiarów glukozy, dzięki czemu użytkownik może błyskawicznie zorientować się, czy jego wyniki odbiegają od wartości progowych.

>>>ZOBACZ TEŻ: Jak wystawić e-receptę w bezpłatnym programie Gabinet drWidget?

Na prośbę osób zainteresowanych aplikacją, przetłumaczyliśmy ją na kolejne dwa języki: rosyjski i ukraiński. Do tej pory MyDr Diabetologia była dostępna w wersjach: polsko-, angielsko- i niemieckojęzycznej. Preferowany język można wybrać w ustawieniach aplikacji.

Masz pacjentów chorujących na cukrzycę? Poleć im aplikację mobilną MyDr Diabetologia. Można ją pobrać zupełnie za darmo ze sklepów: App Store i Google Play. Możliwość wyboru języka rosyjskiego albo ukraińskiego to nowość dostępna w wersji aplikacji na telefony z systemem Android. Już wkrótce taką opcję zaoferuje również MyDr Diabetologia na urządzenia z systemem iOS.

Liczba wyświetleń:

944

Skomentuj

Służby Narodowego Funduszu Zdrowia zajmujące się bezpieczeństwem informatycznym wykryły wzmożoną aktywność systemu informatycznego dwóch podmiotów medycznych. Chodzi o wysyłanie zapytań do bazy eWUŚ. Zapytania nie dotyczyły danych medycznych. Sprawą...
Minister Zdrowia informuje, że związku z nowymi zasadami wystawiania i realizacji tzw. „recept rocznych”, które zostały wprowadzone ustawą z dnia 17 sierpnia 2023 r. o zmianie ustawy o refundacji leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia...
Wygodny dostęp do obszernych baz informacji medycznych zapewnia Ci widok główny aplikacji oraz widok przeprowadzania wizyty. O jakich konkretnie bazach mowa? Zajrzyj do artykułu i sprawdź! W MyDr EDM bazy informacji medycznych masz zawsze pod ręką -...
15-16 września, Warszawa NIL IN, Sieci Lekarzy Innowatorów Naczelnej Izby Lekarskiej zaprasza na spotkanie liderów tworzących przyszłość opieki zdrowotnej. Najważniejsze wydarzenie samorządu lekarskiego poświęcone innowacji w systemie opieki...