Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Dużo nowości w mobilnym Gabinecie drWidget

A wśród nich: możliwość wyboru, w jaki sposób poszczególni pacjenci mają być powiadamiani o zbliżającej się wizycie (SMS-em czy mailem) oraz możliwość kontaktowania się z pacjentami (telefonicznie, mailowo) z poziomu ich kart. Sprawdź, co jeszcze nowego oferuje Ci aplikacja mobilna Gabinet drWidget!

Korzystaj z aplikacji i pracuj wygodnie także wtedy, gdy nie masz dostępu do komputera. Mobilny Gabinet drWidget pozwoli Ci zarządzać czasem pracy i przeprowadzać wizyty. Z jego pomocą szybko zweryfikujesz dane w systemie eWUŚ i dokonasz digitalizacji dokumentów.

Gabinet drWidget to aplikacja dynamiczna i podlega stałej rozbudowie o nowe funkcje. Poznaj najnowsze z nich, wprowadzone na życzenie użytkowników:

  1. Edycja powiadomień o zbliżającej się wizycie. Jak dokonać edycji? Z modułu „Pacjenci” wybierz jednego z nich, a następnie kliknij w „Powiadomienia”. Zdecyduj, czy przypomnienia mają być wysyłane SMS-em czy mailem i zatwierdź swój wybór przyciskiem „Zapisz”.
  2. Edycja domyślnego typu wizyty. Dokonasz tego z poziomu ustawień aplikacji. Masz do wyboru dwie opcje: NFZ i prywatna.
  3. Możliwość skontaktowania się (telefonicznie, mailowo) z pacjentem z poziomu jego karty, z sekcji „Dane ogólne”.
  4. Widoczność informacji, że pacjent jest nieaktywny. Taka informacja pojawiła się w kartach odpowiednich pacjentów, tuż pod ich imieniem.

Masz pomysł na kolejną nową funkcjonalność, która ułatwi Twoją codzienną pracę? Koniecznie podziel się z nami swoim pomysłem! Zadzwoń pod numer 33 445 43 45 albo wyślij maila na adres kontakt@drw.pl. Twoja opinia jest dla nas ważna!

Liczba wyświetleń:

786

Skomentuj

Narodowy Fundusz Zdrowia będzie premiował finansowo te placówki POZ i AOS, które będą odchodziły od skierowań wystawianych w formie papierowej na rzecz e-skierowań - taką możliwość wprowadzają podpisane w środę (1 lipca) nowelizacje zarządzeń prezesa...
Odpowiadając na zgłoszone potrzeby personelu medycznego Narodowy Fundusz Zdrowia planuje od dnia 1 lipca 2020 r. w godzinach popołudniowych przekazywanie informacji o izolacji w warunkach domowych osoby ubiegającej się o świadczenia opieki...
Aplikacja mobilna została zaktualizowana i oferuje Ci jeszcze więcej możliwości. Już teraz w mobilnym Gabinecie drWidget możesz przeglądać historię wizyt pacjenta oraz edytować jego adresy (zamieszkania i zameldowania). Sprawdź szczegóły. W aplikacji...
NOWY TERMIN 1-3 września 2020r. Poznań SALMED - największe w Polsce targi sprzętu medycznego gromadzą liderów rynku. Są doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i wiedzy oraz nawiązywania kontaktów pomiędzy przedstawicielami świata medycyny, biznesu i...