Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Nowe funkcje w aplikacji dla stomatologów

Mobilna wersja aplikacji dr100 oferuje stomatologom dwie nowe funkcje: akceptowania/ odrzucania rezerwacji wizyt oraz dodawania notatek do poszczególnych pacjentów. Sprawdź szczegóły.

Główna wersja aplikacji dr100 – dostępna pod adresem www.dr100.pl – służy do kompleksowego zarządzania placówką stomatologiczną. Kompleksowego, czyli zarówno w części medycznej, jak i administracyjnej. Pozwalają na to zaawansowane narzędzia, w które została wyposażona aplikacja, w tym m.in. wizualny diagram zębowy, interaktywna karta periodontologiczna, moduły magazynowy i rozliczeniowy.

Lekarze mają do dyspozycji również mobilną wersję dr100 z najważniejszymi funkcjonalnościami, które umożliwiają wygodną pracę w razie braku dostępu do komputera. Wystarczy komórka, aby planować czas pracy i umawiać wizyty w placówce. Korzystając z aplikacji mobilnej, lekarz przejrzy dane i dokumenty pacjentów, a także pobierze ich karty. Bez trudu doda nowego pacjenta i przeprowadzi szczegółowy wywiad medyczny, a dodatkowo – dokona digitalizacji dokumentów.

Od niedawna mobilny dr100 oferuje dwie nowe funkcjonalności. Pierwszą z nich jest możliwość akceptowania/ odrzucania/ zmiany terminu zarezerwowanej wizyty. Rezerwacji dokonują pacjenci za pośrednictwem swoich indywidualnych kont. Z widoku „Rezerwacji” lekarz może także nawiązać telefoniczny kontakt z pacjentem.

Druga nowość w aplikacji dr100 to możliwość dodawania notatek do poszczególnych pacjentów. Będąc w module „Pacjenci”, należy wybrać jednego z nich i kliknąć w pole „Notatki”. Tutaj można przeczytać istniejące notatki oraz dodawać nowe.

Aplikację mobilną pobierzesz zupełnie za darmo ze sklepów App Store i Google Play. Więcej o programie dr100 dowiesz się ze strony www.dr100.pl.

Liczba wyświetleń:

561

Skomentuj

System informatyczny hiszpańskiej służby zdrowia od marca został zaatakowany przez cyberterrorystów trzykrotnie. Ataki, które hiszpańskie służby oceniają jako bardzo poważne, zbiegły się z pandemią koronawirusa. Madrycka telewizja Telecinco,...
Ministerstwo Zdrowia przekaże w tym tygodniu dostawcom oprogramowania gabinetowego, funkcjonującego w przychodniach, dokumentację techniczną interfejsu, niezbędną do włączenia funkcji kierowania na testy do aplikacji gabinetowych - przekazał PAP w...
Mobilny Gabinet drWidget oferuje Ci kolejne udogodnienie, tj. możliwość korzystania z szablonów podczas przeprowadzania wizyt. Przetestuj nową funkcjonalność aplikacji! W tym celu, będąc w widokach “Wywiad”, “Badanie”, “Zalecenia” lub “Rozpoznanie...
Blisko 180 wystawców, ponad 120 warsztatów i wykładów - tak będzie wyglądać tegoroczne spotkanie Warsaw Dental Medica Show. Na targach nie zabraknie także dr100, czyli programu do prowadzenia gabinetów i klinik stomatologicznych. Już w październiku...