Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Nowe funkcje w aplikacji dla stomatologów

Mobilna wersja aplikacji dr100 oferuje stomatologom dwie nowe funkcje: akceptowania/ odrzucania rezerwacji wizyt oraz dodawania notatek do poszczególnych pacjentów. Sprawdź szczegóły.

Główna wersja aplikacji dr100 – dostępna pod adresem www.dr100.pl – służy do kompleksowego zarządzania placówką stomatologiczną. Kompleksowego, czyli zarówno w części medycznej, jak i administracyjnej. Pozwalają na to zaawansowane narzędzia, w które została wyposażona aplikacja, w tym m.in. wizualny diagram zębowy, interaktywna karta periodontologiczna, moduły magazynowy i rozliczeniowy.

Lekarze mają do dyspozycji również mobilną wersję dr100 z najważniejszymi funkcjonalnościami, które umożliwiają wygodną pracę w razie braku dostępu do komputera. Wystarczy komórka, aby planować czas pracy i umawiać wizyty w placówce. Korzystając z aplikacji mobilnej, lekarz przejrzy dane i dokumenty pacjentów, a także pobierze ich karty. Bez trudu doda nowego pacjenta i przeprowadzi szczegółowy wywiad medyczny, a dodatkowo – dokona digitalizacji dokumentów.

Od niedawna mobilny dr100 oferuje dwie nowe funkcjonalności. Pierwszą z nich jest możliwość akceptowania/ odrzucania/ zmiany terminu zarezerwowanej wizyty. Rezerwacji dokonują pacjenci za pośrednictwem swoich indywidualnych kont. Z widoku „Rezerwacji” lekarz może także nawiązać telefoniczny kontakt z pacjentem.

Druga nowość w aplikacji dr100 to możliwość dodawania notatek do poszczególnych pacjentów. Będąc w module „Pacjenci”, należy wybrać jednego z nich i kliknąć w pole „Notatki”. Tutaj można przeczytać istniejące notatki oraz dodawać nowe.

Aplikację mobilną pobierzesz zupełnie za darmo ze sklepów App Store i Google Play. Więcej o programie dr100 dowiesz się ze strony www.dr100.pl.

Liczba wyświetleń:

383

Skomentuj

Narodowy Fundusz Zdrowia i Ministerstwo Zdrowia zachęcają pacjentów do konsultacji on-line z powodu epidemii koronawirusa. Telemedycyna to jedno z narzędzi, które może ograniczyć ryzyko rozprzestrzeniania się CONVID-19. W związku z zagrożeniem...
Z budżetu województwa mazowieckiego sejmik przekazał ponad 200 tys. zł na dofinansowanie dla gmin, które zechcą wprowadzić wśród swoich mieszkańców zdalne usługi opiekuńcze. Wśród nich są Radom, Pionki, Rzeczniów, Garbatka-Letnisko, Skaryszew,...
A wśród nich: „Wirtualną recepcję”, SMS-owe kampanie informacyjne oraz możliwość integracji ze Znanym Lekarzem. Gabinet drWidget oferuje Ci zestaw usług premium, dzięki którym Twoja codzienna praca będzie jeszcze wydajniejsza. Sprawdź...
26 -28 czerwca 2020 r. Poznań XIV Kongres TOP MEDICAL TRENDS odbędzie się w Poznaniu w dniach 26-28.06.2020 r. Tradycyjnie na spotykaniu przedstawione zostaną najważniejsze i najciekawsze problemy medycyny. Na kongresie będzie blisko 100 ekspertów z...