Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Nowe funkcje w aplikacji dla stomatologów

Mobilna wersja aplikacji dr100 oferuje stomatologom dwie nowe funkcje: akceptowania/ odrzucania rezerwacji wizyt oraz dodawania notatek do poszczególnych pacjentów. Sprawdź szczegóły.

Główna wersja aplikacji dr100 – dostępna pod adresem www.dr100.pl – służy do kompleksowego zarządzania placówką stomatologiczną. Kompleksowego, czyli zarówno w części medycznej, jak i administracyjnej. Pozwalają na to zaawansowane narzędzia, w które została wyposażona aplikacja, w tym m.in. wizualny diagram zębowy, interaktywna karta periodontologiczna, moduły magazynowy i rozliczeniowy.

Lekarze mają do dyspozycji również mobilną wersję dr100 z najważniejszymi funkcjonalnościami, które umożliwiają wygodną pracę w razie braku dostępu do komputera. Wystarczy komórka, aby planować czas pracy i umawiać wizyty w placówce. Korzystając z aplikacji mobilnej, lekarz przejrzy dane i dokumenty pacjentów, a także pobierze ich karty. Bez trudu doda nowego pacjenta i przeprowadzi szczegółowy wywiad medyczny, a dodatkowo – dokona digitalizacji dokumentów.

Od niedawna mobilny dr100 oferuje dwie nowe funkcjonalności. Pierwszą z nich jest możliwość akceptowania/ odrzucania/ zmiany terminu zarezerwowanej wizyty. Rezerwacji dokonują pacjenci za pośrednictwem swoich indywidualnych kont. Z widoku „Rezerwacji” lekarz może także nawiązać telefoniczny kontakt z pacjentem.

Druga nowość w aplikacji dr100 to możliwość dodawania notatek do poszczególnych pacjentów. Będąc w module „Pacjenci”, należy wybrać jednego z nich i kliknąć w pole „Notatki”. Tutaj można przeczytać istniejące notatki oraz dodawać nowe.

Aplikację mobilną pobierzesz zupełnie za darmo ze sklepów App Store i Google Play. Więcej o programie dr100 dowiesz się ze strony www.dr100.pl.

Liczba wyświetleń:

206

Skomentuj

Leki z e-recepty można wykupić w kilku aptekach w różnym czasie, ale, kupując kolejne opakowania jednego leku, trzeba wrócić do tej samej apteki - tłumaczy Ministerstwo Zdrowia. Leki z e-recept można wykupić w różnych aptekach. Nie trzeba szukać...
W ciągu czterech dni od wejścia w życie obowiązku wystawiania e-recept, wydano ich w naszym kraju około 6 milionów. Rzecznik prasowy Ministerstwa Zdrowia poinformował, że ponad 2/3 recept w ostatnich dniach wystawione zostało w systemie...
Gabinet drWidget oferuje Ci nową przydatną funkcjonalność! Już teraz możesz zdecydować, ile minut będą trwały poszczególne typy wizyt w Twojej placówce medycznej. Jak to zrobić? Krok 1. Zaloguj się na swoje konto na www.drw.pl. Krok 2. Kliknij w...
20-22 marzec 2020 r. Poznań XIV Kongres TOP MEDICAL TRENDS odbędzie się w Poznaniu w dniach 20-22.03.2020 r. Tradycyjnie na spotykaniu przedstawione zostaną najważniejsze i najciekawsze problemy medycyny. Na kongresie będzie blisko 100 ekspertów z...