Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Asystent Gabinetu drWidget oferuje Ci nowe możliwości

Mowa o aplikacji pomocniczej do Gabinetu drWidget, która ułatwia digitalizację dokumentów oraz tworzy kopie zapasowe danych z programu i zapisuje je na komputerze. Aplikacja została właśnie wzbogacona o nową funkcjonalność. Sprawdź jaką.

DRW Asystent monitoruje folder skanowania wskazany przez lekarza i automatycznie wgrywa zeskanowane dokumenty do Gabinetu drWidget, do sekcji „Nieprzypisane pliki” albo do kart odpowiednich pacjentów (o ile lekarz zaznaczył odpowiednie opcje w „Ustawieniach synchronizacji”). Druga funkcjonalność aplikacji polega na tworzeniu kopii zapasowych wszystkich danych zapisanych na koncie użytkownika w Gabinecie drWidget i zapisywaniu ich na komputerze.

Zagłębienie się w ustawienia DRW Asystenta pozwala dostosować go do swoich indywidualnych potrzeb. Lekarz może na przykład zdecydować, czy chce, aby eksport kopii zapasowych odbywał się codziennie, raz w tygodniu lub raz w miesiącu (o ustalonej porze komputer musi być włączony i mieć dostęp do internetu).

Na prośbę jednego z użytkowników Gabinetu drWidget, w „Ustawieniach eksportu danych” pojawiła się opcja „Nadpisz ostatni”. Włączenie tej opcji spowoduje, że Asystent będzie tworzył tylko jeden plik z wyeksportowanymi danymi. Starsze pliki będą nadpisywane przez nowsze.

Po zaznaczeniu opcji „Nadpisz ostatni” użytkownik uzyskuje możliwość wyboru, ile ostatnich kopii zapasowych ma być przechowywanych. Co istotne, nowa funkcjonalność nie działa wstecz. To znaczy, że wcześniej pobrane kopie zapasowe pozostaną nienaruszone. Dopiero od momentu zapisania nowych ustawień będzie następowało nadpisywanie kolejnych eksportów danych.

Jeszcze nie korzystasz z DRW Asystenta? Już dziś pobierz aplikację na swój komputer i wypróbuj jej możliwości. DRW Asystenta znajdziesz w Gabinecie drWidget, w sekcji „Nieprzypisane pliki”.

Liczba wyświetleń:

869

Skomentuj

Narodowy Fundusz Zdrowia i Ministerstwo Zdrowia zachęcają pacjentów do konsultacji on-line z powodu epidemii koronawirusa. Telemedycyna to jedno z narzędzi, które może ograniczyć ryzyko rozprzestrzeniania się CONVID-19. W związku z zagrożeniem...
Z budżetu województwa mazowieckiego sejmik przekazał ponad 200 tys. zł na dofinansowanie dla gmin, które zechcą wprowadzić wśród swoich mieszkańców zdalne usługi opiekuńcze. Wśród nich są Radom, Pionki, Rzeczniów, Garbatka-Letnisko, Skaryszew,...
A wśród nich: „Wirtualną recepcję”, SMS-owe kampanie informacyjne oraz możliwość integracji ze Znanym Lekarzem. Gabinet drWidget oferuje Ci zestaw usług premium, dzięki którym Twoja codzienna praca będzie jeszcze wydajniejsza. Sprawdź...
26 -28 czerwca 2020 r. Poznań XIV Kongres TOP MEDICAL TRENDS odbędzie się w Poznaniu w dniach 26-28.06.2020 r. Tradycyjnie na spotykaniu przedstawione zostaną najważniejsze i najciekawsze problemy medycyny. Na kongresie będzie blisko 100 ekspertów z...