Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Nowość w mobilnej wersji Gabinetu drWidget

Aplikacja mobilna umożliwia złożenie podpisu elektronicznego na kolejnym dokumencie – zgodzie na upoważnienie osób do uzyskania informacji o stanie zdrowia pacjenta oraz dokumentach medycznych. Z nowej funkcjonalności można korzystać na tablecie.

Pracujesz wyłącznie przy użyciu przeglądarkowej wersji Gabinetu drWidget, dostępnej pod adresem www.drw.pl? W takim razie zachęcamy Cię do zapoznania się z mobilną wersją programu! Można z niej korzystać na telefonie i tablecie.

Aplikacja mobilna oferuje wszystko, co niezbędne lekarzowi. Wystarczy pobrać ją na telefon, aby w wygodny sposób zarządzać swoim czasem pracy oraz sprawnie przeprowadzać wizyty. Aplikacja pozwala także digitalizować dokumenty oraz weryfikować w systemie eWUŚ prawo pacjenta do korzystania ze świadczeń finansowanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Od niedawna mobilny Gabinet drWidget oferuje nowość, tj. możliwość elektronicznego podpisania zgody na upoważnienie osób do uzyskania informacji o stanie zdrowia pacjenta oraz dokumentach medycznych. Taki elektroniczny podpis jest tak samo ważny jak ten złożony odręcznie. Dlatego warto korzystać z nowej funkcjonalności aplikacji, ograniczając przy tym ilość drukowanych i przechowywanych dokumentów.

Mobilny Gabinet drWidget pozwala także podpisać elektronicznie zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Obie zgody znajdziesz w aplikacji, w karcie pacjenta. Pamiętaj, że ta funkcjonalność nie jest dostępna na telefonie, lecz na tablecie.

Jeśli jeszcze nie masz na swoich urządzeniach aplikacji mobilnej Gabinet drWidget, to już dziś pobierz ją za darmo ze sklepów App Store albo Google Play.

Liczba wyświetleń:

558

Skomentuj

Narodowy Fundusz Zdrowia i Ministerstwo Zdrowia zachęcają pacjentów do konsultacji on-line z powodu epidemii koronawirusa. Telemedycyna to jedno z narzędzi, które może ograniczyć ryzyko rozprzestrzeniania się CONVID-19. W związku z zagrożeniem...
Z budżetu województwa mazowieckiego sejmik przekazał ponad 200 tys. zł na dofinansowanie dla gmin, które zechcą wprowadzić wśród swoich mieszkańców zdalne usługi opiekuńcze. Wśród nich są Radom, Pionki, Rzeczniów, Garbatka-Letnisko, Skaryszew,...
A wśród nich: „Wirtualną recepcję”, SMS-owe kampanie informacyjne oraz możliwość integracji ze Znanym Lekarzem. Gabinet drWidget oferuje Ci zestaw usług premium, dzięki którym Twoja codzienna praca będzie jeszcze wydajniejsza. Sprawdź...
26 -28 czerwca 2020 r. Poznań XIV Kongres TOP MEDICAL TRENDS odbędzie się w Poznaniu w dniach 26-28.06.2020 r. Tradycyjnie na spotykaniu przedstawione zostaną najważniejsze i najciekawsze problemy medycyny. Na kongresie będzie blisko 100 ekspertów z...