Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Serwisy LekSeek Polska coraz bardziej popularne

Coraz więcej osób odwiedza serwisy internetowe LekSeek Polska. Przygotowaliśmy ciekawe propozycje zarówno dla profesjonalistów medycznych, jak i pacjentów. Na naszych stronach internauci znajdą interesujące treści, a także narzędzia: wspomagające codzienną pracę lekarzy oraz proces terapii u pacjentów.

Szczególnym zainteresowaniem lekarzy cieszą się trzy serwisy: LEKsykon, Wielka Baza ChPL oraz MedKiosk. Pierwszy z nich, dostępny pod adresem www.leksykon.com.pl, już od 10 lat codziennie pomaga lekarzom, dostarczając wszechstronnych informacji na temat szeroko pojętej medycyny i rynku leków, a także profesjonalnych narzędzi, takich jak bazy i klasyfikacje medyczne. Tutaj zarejestrowani użytkownicy mogą również wymienić poglądy i nawiązać ciekawe kontakty. Serwis odnotowuje ponad dwa miliony odsłon miesięcznie.

Na stronie www.chpl.com.pl znajduje się Wielka Baza ChPL, zawierająca oryginalne Charakterystyki Produktów Leczniczych wszystkich leków dopuszczonych do obrotu w Polsce, powstała w oparciu o urzędowe źródła informacji. Oprócz bazy, serwis oferuje wiadomości na temat polskiej służby zdrowia, ciekawostki medyczne oraz komunikaty GIF. 1,4 mln odsłon miesięcznie – takim wynikiem może pochwalić się Wielka Baza ChPL.

Natomiast pod adresem www.medkiosk.pl można znaleźć serwis dla pasjonatów nowych technologii, informujący o innowacyjnych rozwiązaniach i ich wykorzystaniu w różnych dziedzinach medycyny – w Polsce i na świecie. Możliwość komentowania artykułów umożliwia zarejestrowanym internautom prowadzenie ciekawych dyskusji. Serwis jest popularny wśród lekarzy, personelu medycznego, farmaceutów i pacjentów: co miesiąc odnotowuje 1,3 mln odsłon.

W portfolio LekSeek Polska znajduje się także nowoczesny, interaktywny serwis dedykowany farmaceutom, czyli www.apptekarz.pl (900 tys. odsłon miesięcznie). Cechuje się bogatą zawartością podzieloną na przejrzyste sekcje tematyczne. Oferuje treści informacyjne: branżowe aktualności, urzędowe komunikaty i informacje o nowo zarejestrowanych lekach. Można tu także znaleźć praktyczne narzędzia, w tym bazy informacji medycznych (leków, interakcji i receptur), wyszukiwarkę aptek oraz kursy on-line, pozwalające farmaceutom poszerzać wiedzę i zdobywać punkty edukacyjne.

Wszystkie pielęgniarki i położne zapraszamy do odwiedzenia strony www.pielegniarkom.pl (800 tys. odsłon miesięcznie). Tutaj publikujemy najnowsze i najciekawsze doniesienia branżowe, a także udostępniamy narzędzia ułatwiające wykonywanie obowiązków (w tym m.in. formularz pozwalający wystawić i wydrukować receptę). Ważną częścią serwisu jest również forum, umożliwiające wymianę doświadczeń i integrację środowiska.

Oferta firmy LekSeek Polska uwzględnia też rozwiązania adresowane do pacjentów. Jednym z nich jest www.zdrowastrona.pl, stworzona z myślą o edukacji prozdrowotnej pacjentów. Internauci znajdą tu artykuły i filmy poruszające tematykę istotną dla zdrowia, skorzystają z praktycznych narzędzi (np. wyszukiwarki aptek, kalkulatora BMI) i sprawdzą terminy ważnych wydarzeń (np. konferencji). Natomiast strona www.lekseniora.pl przypadnie do gustu wszystkim osobom zainteresowanym programem 75+. Wyszukiwarka, zamieszczona w serwisie, pozwala szybko dotrzeć do szczegółowych i rzetelnych opisów bezpłatnych leków dla seniorów.

Wszystkie wyżej wymienione strony nieustannie wzbogacamy o nowe treści i użyteczne funkcjonalności. Realizujemy także nowe, ciekawe projekty. O istotnych zmianach i nowościach w naszej ofercie będziemy na bieżąco informować.

 

Zespół LekSeek Polska

Liczba wyświetleń:

1 011

Skomentuj

Ponad 60 studentów kierunków lekarskich oraz lekarsko-dentystycznych uczelni medycznych z Białegostoku, Krakowa i Warszawy zgłosiło się na szkolenie z obsługi Systemu Monitorowania Kształcenia (SMK). 18 czerwca odbyło się ono w siedzibie Centrum...
Trwa pilotaż e-skierowania. Do 10 czerwca wystawiono już ponad 500 skierowań w postaci elektronicznej. Pilotaż potrwa do września 2019 r. Następnie rozpocznie się wdrożenie funkcjonalności w całej Polsce. Skierowania wyłącznie w postaci...
I bądź zawsze na bieżąco: z najnowszymi funkcjami dostępnymi w programie oraz istotnymi nowinkami ze świata medycy i farmacji. Komentuj posty i dyskutuj z innymi użytkownikami Gabinetu drWidget. Sprawdź, co jeszcze może zaoferować Ci nasz profil na...
Zapraszamy na cykl konferencji dla Kadry Zarządzającej w Ochronie Zdrowia.6 września 2019r. Lublin15 listopada 2019r. Rzeszów6 grudnia 2019r. Gdańsk13 grudnia 2019r. Warszawa!DLA ZAREJESTROWANYCH OSÓB NA HASŁO ‘’PARTNER’’...