Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Serwisy LekSeek Polska coraz bardziej popularne

Coraz więcej osób odwiedza serwisy internetowe LekSeek Polska. Przygotowaliśmy ciekawe propozycje zarówno dla profesjonalistów medycznych, jak i pacjentów. Na naszych stronach internauci znajdą interesujące treści, a także narzędzia: wspomagające codzienną pracę lekarzy oraz proces terapii u pacjentów.

Szczególnym zainteresowaniem lekarzy cieszą się trzy serwisy: LEKsykon, Wielka Baza ChPL oraz MedKiosk. Pierwszy z nich, dostępny pod adresem www.leksykon.com.pl, już od 10 lat codziennie pomaga lekarzom, dostarczając wszechstronnych informacji na temat szeroko pojętej medycyny i rynku leków, a także profesjonalnych narzędzi, takich jak bazy i klasyfikacje medyczne. Tutaj zarejestrowani użytkownicy mogą również wymienić poglądy i nawiązać ciekawe kontakty. Serwis odnotowuje ponad dwa miliony odsłon miesięcznie.

Na stronie www.chpl.com.pl znajduje się Wielka Baza ChPL, zawierająca oryginalne Charakterystyki Produktów Leczniczych wszystkich leków dopuszczonych do obrotu w Polsce, powstała w oparciu o urzędowe źródła informacji. Oprócz bazy, serwis oferuje wiadomości na temat polskiej służby zdrowia, ciekawostki medyczne oraz komunikaty GIF. 1,4 mln odsłon miesięcznie – takim wynikiem może pochwalić się Wielka Baza ChPL.

Natomiast pod adresem www.medkiosk.pl można znaleźć serwis dla pasjonatów nowych technologii, informujący o innowacyjnych rozwiązaniach i ich wykorzystaniu w różnych dziedzinach medycyny – w Polsce i na świecie. Możliwość komentowania artykułów umożliwia zarejestrowanym internautom prowadzenie ciekawych dyskusji. Serwis jest popularny wśród lekarzy, personelu medycznego, farmaceutów i pacjentów: co miesiąc odnotowuje 1,3 mln odsłon.

W portfolio LekSeek Polska znajduje się także nowoczesny, interaktywny serwis dedykowany farmaceutom, czyli www.apptekarz.pl (900 tys. odsłon miesięcznie). Cechuje się bogatą zawartością podzieloną na przejrzyste sekcje tematyczne. Oferuje treści informacyjne: branżowe aktualności, urzędowe komunikaty i informacje o nowo zarejestrowanych lekach. Można tu także znaleźć praktyczne narzędzia, w tym bazy informacji medycznych (leków, interakcji i receptur), wyszukiwarkę aptek oraz kursy on-line, pozwalające farmaceutom poszerzać wiedzę i zdobywać punkty edukacyjne.

Wszystkie pielęgniarki i położne zapraszamy do odwiedzenia strony www.pielegniarkom.pl (800 tys. odsłon miesięcznie). Tutaj publikujemy najnowsze i najciekawsze doniesienia branżowe, a także udostępniamy narzędzia ułatwiające wykonywanie obowiązków (w tym m.in. formularz pozwalający wystawić i wydrukować receptę). Ważną częścią serwisu jest również forum, umożliwiające wymianę doświadczeń i integrację środowiska.

Oferta firmy LekSeek Polska uwzględnia też rozwiązania adresowane do pacjentów. Jednym z nich jest www.zdrowastrona.pl, stworzona z myślą o edukacji prozdrowotnej pacjentów. Internauci znajdą tu artykuły i filmy poruszające tematykę istotną dla zdrowia, skorzystają z praktycznych narzędzi (np. wyszukiwarki aptek, kalkulatora BMI) i sprawdzą terminy ważnych wydarzeń (np. konferencji). Natomiast strona www.lekseniora.pl przypadnie do gustu wszystkim osobom zainteresowanym programem 75+. Wyszukiwarka, zamieszczona w serwisie, pozwala szybko dotrzeć do szczegółowych i rzetelnych opisów bezpłatnych leków dla seniorów.

Wszystkie wyżej wymienione strony nieustannie wzbogacamy o nowe treści i użyteczne funkcjonalności. Realizujemy także nowe, ciekawe projekty. O istotnych zmianach i nowościach w naszej ofercie będziemy na bieżąco informować.

 

Zespół LekSeek Polska

Liczba wyświetleń:

766

Skomentuj

W niespełna trzy tygodnie ponad 3 tys. farmaceutów zostało przeszkolonych z zasad realizacji e-recepty oraz recept papierowych, obowiązujących po 1 stycznia 2019 r. To efekt wspólnych szkoleń prowadzonych przez Naczelną Izbę Aptekarską oraz Centrum...
Prezydent Andrzej Duda podpisał nowelizację dotyczącą wdrażania e-skierowania i modyfikacji rozwiązań dotyczących list osób czekających na udzielenie świadczenia opieki zdrowotnej. Celem ustawy jest dokonanie zmian w ustawie z dnia 27 sierpnia 2004...
Jest to możliwe dzięki mobilnej wersji Gabinetu drWidget. Od teraz, przy pomocy tabletu, pacjent może elektronicznie podpisać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgodną z wymogami RODO. Korzystanie z tej opcji pozwoli Ci ograniczyć uciążliwą...
6 - 9 Marca 2019, Hotel Mercure Kasprowy Zakopane Jubileuszowe Kasprowisko odbędzie się w dniach 6-9.03.2019 w Hotelu Mercure w Zakopanem. Podczas konferencji ponownie będzie można dyskutować o zagadkach EKG, przyglądać się ciekawym zapisom oraz...