Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Umówienie wizyty przez aplikację mobilną? Teraz to możliwe

Aplikacja Gabinet drWidget Pacjent została właśnie wzbogacona o ważną funkcjonalność, tj. moduł umawiania wizyt. Teraz wystarczy zaledwie kilka kliknięć, aby zarezerwować wizytę u lekarza w dogodnym dla siebie terminie.

O ww. aplikacji pisaliśmy już w poprzednich wydaniach newslettera. W ramach przypomnienia: jest ona dedykowana pacjentom placówek korzystających z programu Gabinet drWidget i można ją pobrać za darmo ze sklepów Google Play i App Store. Aplikacja dba o regularność terapii pacjenta i przypomina mu o konieczności zażycia kolejnej dawki danego produktu leczniczego. W szybki i prosty sposób można ustawić swój własny, elektroniczny dzienniczek kuracji.

Od niedawna Gabinet drWidget Pacjent oferuje także moduł umawiania wizyt. Aby zapisać się na konsultację lekarską, z menu należy wybrać zakładkę „Moje wizyty”, a następnie kliknąć w zielony przycisk ze znakiem „+”, znajdujący się w prawym dolnym rogu ekranu. Wówczas pojawi się formularz planowania wizyty. Pacjent wybiera interesującą go miejscowość, oddział, lekarza, datę i godzinę, po czym klika w zielony przycisk „Wyszukaj”. Chwilę później system wyświetla listę dostępnych terminów. Należy kliknąć w jeden z nich, aby zarezerwować wizytę.

W równie prosty sposób można zmieniać terminy wizyt oraz je odwoływać. Terminarz umówionych konsultacji dostępny jest w zakładkach „Kalendarz” i „Moje wizyty”. W tej drugiej znajduje się również historia odbytych wizyt.

Już wkrótce Gabinet drWidget Pacjent zaoferuje kolejną przydatną funkcjonalność. Będzie to moduł „Moje badania”, umożliwiający pobranie skierowania na badanie laboratoryjne oraz jego wyników. Wierzymy, że aplikacja będzie najlepszą odpowiedzią na rosnące potrzeby i oczekiwania pacjentów w zakresie cyfryzacji służby zdrowia.

Uwaga! Aby móc korzystać z aplikacji, trzeba mieć konto w programie Gabinet drWidget. Zakłada je lekarz/ placówka medyczna na podstawie adresu e-mail pacjenta. Na podany adres zostaje wysłany link aktywacyjny oraz unikalny identyfikator do logowania. Po kliknięciu w link pacjent ustawia hasło do konta. Odtąd za pomocą hasła oraz identyfikatora może logować się w aplikacji.

Pobierz aplikację Gabinet Pacjent:

 

Liczba wyświetleń:

358

Skomentuj

Ponad 60 studentów kierunków lekarskich oraz lekarsko-dentystycznych uczelni medycznych z Białegostoku, Krakowa i Warszawy zgłosiło się na szkolenie z obsługi Systemu Monitorowania Kształcenia (SMK). 18 czerwca odbyło się ono w siedzibie Centrum...
Trwa pilotaż e-skierowania. Do 10 czerwca wystawiono już ponad 500 skierowań w postaci elektronicznej. Pilotaż potrwa do września 2019 r. Następnie rozpocznie się wdrożenie funkcjonalności w całej Polsce. Skierowania wyłącznie w postaci...
I bądź zawsze na bieżąco: z najnowszymi funkcjami dostępnymi w programie oraz istotnymi nowinkami ze świata medycy i farmacji. Komentuj posty i dyskutuj z innymi użytkownikami Gabinetu drWidget. Sprawdź, co jeszcze może zaoferować Ci nasz profil na...
Zapraszamy na cykl konferencji dla Kadry Zarządzającej w Ochronie Zdrowia.6 września 2019r. Lublin15 listopada 2019r. Rzeszów6 grudnia 2019r. Gdańsk13 grudnia 2019r. Warszawa!DLA ZAREJESTROWANYCH OSÓB NA HASŁO ‘’PARTNER’’...