Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Reklamuj się tam, gdzie dostrzeże Cię każdy lekarz

W gronie doradców LekSeek Polska znajdują się przedstawiciele branży medycznej i farmaceutycznej. To właśnie dzięki szczegółowym konsultacjom z ekspertami firma może zaproponować rozwiązania, które są idealnie dopasowane do potrzeb użytkowników, cieszą się ich ogromnym zainteresowaniem i zyskują przychylne oceny.

LekSeek jest liderem informacji medycznej na polskim rynku, a także dostawcą profesjonalnych narzędzi, usprawniających codzienną pracę lekarzy oraz farmaceutów. W ofercie firmy znajdują się bazy danych, kalkulatory, skale czy klasyfikacje medyczne. Oto kluczowe zasady, którymi kieruje się firma podczas projektowania kolejnych nowości.

1. Wszystkie narzędzia w jednym miejscu.

Taki cel przyświecał m.in. powstaniu Systemu Informacji Medycznej LekSeek SIM. Korzystając z niego, lekarz czy farmaceuta oszczędza cenny czas, nie musi bowiem szukać informacji w wielu różnych źródłach. LekSeek SIM zapewnia mu natychmiastowy dostęp do najważniejszych narzędzi pracy.

2. Zawsze aktualne dane.

Aktualność informacji ma w pracy lekarza ogromne znaczenie, od niej bowiem w dużej mierze zależy zdrowie pacjenta. Dlatego też cała oferta LekSeek Polska podlega regularnej, bieżącej aktualizacji (m.in. porefundacyjnej). Co istotne, wszystkie aktualizacje odbywają się automatycznie, co w efekcie oznacza dla lekarza oszczędność czasu.

3. Stuprocentowa wiarygodność danych.

Podobnie jak aktualność, ten aspekt ma bezpośredni związek ze zdrowiem pacjenta. Lekarz czy farmaceuta, który korzysta z narzędzi przygotowanych przez LekSeek, zawsze otrzymuje gwarancję najwyższej rzetelności danych. Oferta firmy powstaje wyłącznie w oparciu o oficjalne, m.in. urzędowe źródła informacji.

4. Komfortowy sposób użytkowania.

Większość rozwiązań LekSeek Polska, takich jak bazy informacji, kalkulatory czy klasyfikacje medyczne jest dostępna na dwa sposoby: w formie aplikacji mobilnej lub na stronie internetowej. Użytkownik może więc sam zdecydować, która forma najbardziej mu odpowiada.

5. Dostępność w każdej chwili.

Zapewniają to przede wszystkim aplikacje mobilne. Dzięki nim nie ma ryzyka, że brak możliwości skorzystania z komputera spowoduje odcięcie lekarza czy farmaceuty od źródła informacji.

Z oferty LekSeek Polska korzysta już prawie 90 tys. lekarzy. Doceniają oni jej jakość i zawartość merytoryczną, a w wielu przypadkach także jej unikatowość. Pozytywne opinie środowiska medycznego przekładają się na jej wysoką wartość marketingową, a każde z rozwiązań jest skutecznym narzędziem przekazu reklamowego. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę promocji Państwa produktów. Zapraszamy do kontaktu: marketing@lekseek.com

Liczba wyświetleń:

214

Skomentuj

Senatorowie przyjęli nowelizację ustawy, która zakłada wydłużenie okresu, w którym możliwe jest wystawianie zaświadczeń o czasowej niezdolności do pracy w formie papierowej - z 30 czerwca 2018 r. do 30 listopada. Za głosowało 64 senatorów, przeciw...
W Ministerstwie Zdrowia powołano Radę Informatyzacji, która ma m.in. opiniować projekty informatyczne i monitorować ich wdrażanie. Do zadań rady należy m.in.: opiniowanie planowanych lub realizowanych projektów informatycznych w sektorze ochrony...
Umówienie wizyty przy pomocy aplikacji mobilnej? Twoim pacjentom z pewnością spodoba się takie rozwiązanie. Zaproponuj im aplikację mobilną Gabinet drWidget Pacjent – oprócz możliwości umawiania wizyt, oferuje także inne, użyteczne funkcjonalności. O...
Bezpłatny webinar dla okulistów, poświęcony Elektronicznej Dokumentacji Medycznej to idealna okazja, by przyswoić solidną porcję wiedzy i poznać najnowsze rozwiązania technologiczne, usprawniające codzienną pracę lekarzy. Na webinar serdecznie...