Reklamuj się tam, gdzie dostrzeże Cię każdy lekarz

Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Reklamuj się tam, gdzie dostrzeże Cię każdy lekarz

W gronie doradców LekSeek Polska znajdują się przedstawiciele branży medycznej i farmaceutycznej. To właśnie dzięki szczegółowym konsultacjom z ekspertami firma może zaproponować rozwiązania, które są idealnie dopasowane do potrzeb użytkowników, cieszą się ich ogromnym zainteresowaniem i zyskują przychylne oceny.

LekSeek jest liderem informacji medycznej na polskim rynku, a także dostawcą profesjonalnych narzędzi, usprawniających codzienną pracę lekarzy oraz farmaceutów. W ofercie firmy znajdują się bazy danych, kalkulatory, skale czy klasyfikacje medyczne. Oto kluczowe zasady, którymi kieruje się firma podczas projektowania kolejnych nowości.

1. Wszystkie narzędzia w jednym miejscu.

Taki cel przyświecał m.in. powstaniu Systemu Informacji Medycznej LekSeek SIM. Korzystając z niego, lekarz czy farmaceuta oszczędza cenny czas, nie musi bowiem szukać informacji w wielu różnych źródłach. LekSeek SIM zapewnia mu natychmiastowy dostęp do najważniejszych narzędzi pracy.

2. Zawsze aktualne dane.

Aktualność informacji ma w pracy lekarza ogromne znaczenie, od niej bowiem w dużej mierze zależy zdrowie pacjenta. Dlatego też cała oferta LekSeek Polska podlega regularnej, bieżącej aktualizacji (m.in. porefundacyjnej). Co istotne, wszystkie aktualizacje odbywają się automatycznie, co w efekcie oznacza dla lekarza oszczędność czasu.

3. Stuprocentowa wiarygodność danych.

Podobnie jak aktualność, ten aspekt ma bezpośredni związek ze zdrowiem pacjenta. Lekarz czy farmaceuta, który korzysta z narzędzi przygotowanych przez LekSeek, zawsze otrzymuje gwarancję najwyższej rzetelności danych. Oferta firmy powstaje wyłącznie w oparciu o oficjalne, m.in. urzędowe źródła informacji.

4. Komfortowy sposób użytkowania.

Większość rozwiązań LekSeek Polska, takich jak bazy informacji, kalkulatory czy klasyfikacje medyczne jest dostępna na dwa sposoby: w formie aplikacji mobilnej lub na stronie internetowej. Użytkownik może więc sam zdecydować, która forma najbardziej mu odpowiada.

5. Dostępność w każdej chwili.

Zapewniają to przede wszystkim aplikacje mobilne. Dzięki nim nie ma ryzyka, że brak możliwości skorzystania z komputera spowoduje odcięcie lekarza czy farmaceuty od źródła informacji.

Z oferty LekSeek Polska korzysta już prawie 90 tys. lekarzy. Doceniają oni jej jakość i zawartość merytoryczną, a w wielu przypadkach także jej unikatowość. Pozytywne opinie środowiska medycznego przekładają się na jej wysoką wartość marketingową, a każde z rozwiązań jest skutecznym narzędziem przekazu reklamowego. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę promocji Państwa produktów. Zapraszamy do kontaktu: marketing@lekseek.com

Liczba wyświetleń:

256

Skomentuj

Prezydent Andrzej Duda podpisał nowelę przepisów dot. wprowadzania Internetowego Konta Pacjenta. Zmiany dotyczą także m.in. dopuszczenia sprzedaży wysyłkowej niektórych leków przez apteki ogólnodostępne i punkty apteczne. Zgodnie z przyjętą ustawą,...
Od lutego trwa pilotaż e-recepty. W kwietniu do systemu podłączono wybrane apteki i placówki medyczne, a w maju rozpoczęto wystawianie pierwszych recept elektronicznych. Działania te mają umożliwić wprowadzenie e-recept do użytku w całym kraju od...
Informujemy, że kolejne nowe funkcjonalności są już dostępne w Gabinecie drWidget. Od teraz program umożliwia m.in. rozliczanie świadczeń stomatologicznych oraz edycję wielu deklaracji naraz. Sprawdź, jakie jeszcze nowości dla Ciebie...
15 listopada 2018, Warszawa Kongres skierowany jest do osób podejmujących się trudnego tematu zarządzania placówkami medycznymi. Spotkanie ma za zadanie m. in. zachęcenie uczestników do refleksji i dyskusji nad rezultatami ich pracy oraz kierunkami...