Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Aplikacja desktopowa Apptekarz - nowość w ofercie LekSeek

LekSeek Polska poszerza ofertę, adresowaną do farmaceutów. Mogą oni już korzystać z najnowszej aplikacji desktopowej Apptekarz Baza Leków. Jest ona elementem programu, kierowanego do tej grupy zawodowej. Główny jego cel to dostarczenie użytkownikom informacji i narzędzi, wspomagających codzienną pracę.

Dzięki aplikacji farmaceuta otrzymuje kompletny zestaw danych na temat wszystkich produktów leczniczych, wybranych suplementów diety oraz dermokosmetyków, obecnych na polskim rynku. Aby umożliwić bezpośredni, szybki dostęp do najważniejszych informacji, menu podzielone zostało na cztery sekcje: Informacje, Opis, Ostrzeżenia, Decyzje GIF. W części „Informacje” uwzględnione są m.in. takie dane, jak substancja czynna, postać, dawka i dostępność leku oraz opis refundacji i wskazania według ChPL. Bardziej szczegółowe informacje zawarte są w kolejnych sekcjach.

Aplikacja wyposażona jest w liczne udogodnienia, m.in. funkcję skanowania kodu kreskowego produktu. Po zeskanowaniu, na ekranie komputera pojawia się menu szybkiego dostępu, z podziałem na sekcje (wskazania, dawkowanie, interakcje, itd.).

W razie potrzeby można również z łatwością wydrukować informacje - przycisk „Drukuj” znajduje się w widocznym miejscu na każdej ze stron.

Trwają prace nad kolejnymi elementami programu dla farmaceutów. Poza aplikacjami, planowane są również inne rozwiązania, ściśle odzwierciedlające potrzeby tej grupy użytkowników. W bazie LekSeek znajduje się obecnie ponad 16 tys. aptek i farmaceutów.

Liczba wyświetleń:

28

Skomentuj

Minister zdrowia Łukasz Szumowski 17 stycznia 2017 r. wręczył Januszowi Cieszyńskiemu nominację na podsekretarza stanu. Wiceminister Cieszyński będzie odpowiedzialny w MZ za informatyzację sektora zdrowia w tym m.in. nadzór nad Centrum Systemów...
Nyski Zespół Opieki Zdrowotnej wdraża system e-usług medycznych. Pacjenci będą mogli, nie wchodząc z domu, zarejestrować się w przychodniach bądź sprawdzić swoje wyniki badań. Jak poinformował Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego, za pomocą...
Nowe formularze okulistyczne, możliwość generowania raportów z usług prywatnych oraz drukowania pustych recept – takie nowości oferuje Gabinet drWidget. Od niedawna program obsługuje także najnowszą metodę autoryzacji e-ZLA, czyli certyfikat ZUS....
16-18 marca 2018r. Poznań Konferencja Top Medical Trends odbędzie się już poraz dwunasty. Organizatorem jest wydawnictwo Termedia. Patronat naukowy: Polskie Towarzystwo Medycyny Rodzinnej oraz Katedra i Zakład Medycyny Rodzinnej Uniwersytetu...