Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Kolejne nowości w Gabinecie drWidget

Informujemy, że kolejne nowe funkcjonalności są już dostępne w Gabinecie drWidget. W programie pojawiły się statystyki deklaracji, które można pobrać w formacie xls (Excel). Dwie nowości oferuje także karta pacjenta. Sprawdźcie szczegóły.

Aby przeglądać wspomniane wyżej statystyki, należy przejść do „Ustawień placówki” (ikona koła zębatego w prawym górnym rogu ekranu), zakładki „NFZ” i „Deklaracje”. Po kliknięciu w pole „Lista deklaracji” pojawi się przejrzysta tabela, zawierająca wszystkie istotne informacje, w tym m.in. dane pacjenta i personelu, datę złożenia deklaracji, jej typ i stan. Dane można filtrować zgodnie z potrzebami. Istnieje także możliwość zapisania na komputerze pliku ze statystykami – wystarczy kliknąć w zielony przycisk „Pobierz raport”.

Natomiast pierwsza nowość w karcie pacjenta to rubryka „Badania przesiewowe”. Znajdziecie je w zakładce „Badania”, obok „Badań fizykalnych”, „Badań laboratoryjnych”, „Badań obrazowych” i „Pomiarów”. W nowej rubryce dostępne są: lista wystawionych skierowań na badania przesiewowe, lista przyjętych skierowań oraz aktualnie aktywne akcje przesiewowe.

Ponadto w rozwijanej karcie pacjenta pojawiły się grupy dyspanseryjne. Praktyczna wyszukiwarka pozwala błyskawicznie znaleźć wybraną grupę i dodać ją do karty pacjenta. W razie potrzeby jednym kliknięciem można usunąć wprowadzoną wcześniej grupę dyspanseryjną.

Zachęcamy do wypróbowania powyższych nowości. Jednocześnie informujemy, że cały czas pracujemy nad następnymi funkcjonalnościami, dzięki którym korzystanie z Gabinetu drWidget będzie jeszcze wygodniejsze. Już wkrótce przedstawimy Wam kolejną porcję nowości. Przypominamy także, że wciąż można zgłaszać nam, jakie funkcje i udogodnienia przydałyby się w programie. Czekamy na Wasze telefony pod numerem 33 445 43 45. Zgłoszenia można przesyłać również mailowo (nasz adres to kontakt@drw.pl) oraz na chacie dostępnym w Gabinecie drWidget.

Liczba wyświetleń:

316

Skomentuj

Senatorowie przyjęli nowelizację ustawy, która zakłada wydłużenie okresu, w którym możliwe jest wystawianie zaświadczeń o czasowej niezdolności do pracy w formie papierowej - z 30 czerwca 2018 r. do 30 listopada. Za głosowało 64 senatorów, przeciw...
W Ministerstwie Zdrowia powołano Radę Informatyzacji, która ma m.in. opiniować projekty informatyczne i monitorować ich wdrażanie. Do zadań rady należy m.in.: opiniowanie planowanych lub realizowanych projektów informatycznych w sektorze ochrony...
Umówienie wizyty przy pomocy aplikacji mobilnej? Twoim pacjentom z pewnością spodoba się takie rozwiązanie. Zaproponuj im aplikację mobilną Gabinet drWidget Pacjent – oprócz możliwości umawiania wizyt, oferuje także inne, użyteczne funkcjonalności. O...
Bezpłatny webinar dla okulistów, poświęcony Elektronicznej Dokumentacji Medycznej to idealna okazja, by przyswoić solidną porcję wiedzy i poznać najnowsze rozwiązania technologiczne, usprawniające codzienną pracę lekarzy. Na webinar serdecznie...