Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Kolejne nowości w Gabinecie drWidget

Informujemy, że kolejne nowe funkcjonalności są już dostępne w Gabinecie drWidget. W programie pojawiły się statystyki deklaracji, które można pobrać w formacie xls (Excel). Dwie nowości oferuje także karta pacjenta. Sprawdźcie szczegóły.

Aby przeglądać wspomniane wyżej statystyki, należy przejść do „Ustawień placówki” (ikona koła zębatego w prawym górnym rogu ekranu), zakładki „NFZ” i „Deklaracje”. Po kliknięciu w pole „Lista deklaracji” pojawi się przejrzysta tabela, zawierająca wszystkie istotne informacje, w tym m.in. dane pacjenta i personelu, datę złożenia deklaracji, jej typ i stan. Dane można filtrować zgodnie z potrzebami. Istnieje także możliwość zapisania na komputerze pliku ze statystykami – wystarczy kliknąć w zielony przycisk „Pobierz raport”.

Natomiast pierwsza nowość w karcie pacjenta to rubryka „Badania przesiewowe”. Znajdziecie je w zakładce „Badania”, obok „Badań fizykalnych”, „Badań laboratoryjnych”, „Badań obrazowych” i „Pomiarów”. W nowej rubryce dostępne są: lista wystawionych skierowań na badania przesiewowe, lista przyjętych skierowań oraz aktualnie aktywne akcje przesiewowe.

Ponadto w rozwijanej karcie pacjenta pojawiły się grupy dyspanseryjne. Praktyczna wyszukiwarka pozwala błyskawicznie znaleźć wybraną grupę i dodać ją do karty pacjenta. W razie potrzeby jednym kliknięciem można usunąć wprowadzoną wcześniej grupę dyspanseryjną.

Zachęcamy do wypróbowania powyższych nowości. Jednocześnie informujemy, że cały czas pracujemy nad następnymi funkcjonalnościami, dzięki którym korzystanie z Gabinetu drWidget będzie jeszcze wygodniejsze. Już wkrótce przedstawimy Wam kolejną porcję nowości. Przypominamy także, że wciąż można zgłaszać nam, jakie funkcje i udogodnienia przydałyby się w programie. Czekamy na Wasze telefony pod numerem 33 445 43 45. Zgłoszenia można przesyłać również mailowo (nasz adres to kontakt@drw.pl) oraz na chacie dostępnym w Gabinecie drWidget.

Liczba wyświetleń:

237

Skomentuj

Rząd przyjął we wtorek projekt umożliwiający wystawienie recepty po zbadaniu pacjenta za pośrednictwem systemów teleinformatycznych lub systemów łączności. Jako pierwsi z e-recepty będą mogli skorzystać już w kwietniu mieszkańcy Siedlec oraz...
Programiści, którzy chcą zmierzyć się z możliwościami interfejsu mózg-komputer, mogą zgłosić się do Brainathonu. Odbędzie się on 21 i 22 kwietnia w Poznaniu. Wyzwaniem będzie stworzenie rozwiązań umożliwiających sterowanie przedmiotami - np. ortezą -...
Gabinet drWidget został wzbogacony o rozwiązania, które pomogą Ci w zarządzaniu placówką medyczną. Jedną z nowych funkcjonalności jest możliwość generowania raportów dla prywatnych ubezpieczycieli. Sprawdź, jak wygenerować taki raport i jakie inne...
16-18 marca 2018r. Poznań Konferencja Top Medical Trends odbędzie się już poraz dwunasty. Organizatorem jest wydawnictwo Termedia. Patronat naukowy: Polskie Towarzystwo Medycyny Rodzinnej oraz Katedra i Zakład Medycyny Rodzinnej Uniwersytetu...