Kolejne nowości w Gabinecie drWidget

Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Kolejne nowości w Gabinecie drWidget

Informujemy, że kolejne nowe funkcjonalności są już dostępne w Gabinecie drWidget. W programie pojawiły się statystyki deklaracji, które można pobrać w formacie xls (Excel). Dwie nowości oferuje także karta pacjenta. Sprawdźcie szczegóły.

Aby przeglądać wspomniane wyżej statystyki, należy przejść do „Ustawień placówki” (ikona koła zębatego w prawym górnym rogu ekranu), zakładki „NFZ” i „Deklaracje”. Po kliknięciu w pole „Lista deklaracji” pojawi się przejrzysta tabela, zawierająca wszystkie istotne informacje, w tym m.in. dane pacjenta i personelu, datę złożenia deklaracji, jej typ i stan. Dane można filtrować zgodnie z potrzebami. Istnieje także możliwość zapisania na komputerze pliku ze statystykami – wystarczy kliknąć w zielony przycisk „Pobierz raport”.

Natomiast pierwsza nowość w karcie pacjenta to rubryka „Badania przesiewowe”. Znajdziecie je w zakładce „Badania”, obok „Badań fizykalnych”, „Badań laboratoryjnych”, „Badań obrazowych” i „Pomiarów”. W nowej rubryce dostępne są: lista wystawionych skierowań na badania przesiewowe, lista przyjętych skierowań oraz aktualnie aktywne akcje przesiewowe.

Ponadto w rozwijanej karcie pacjenta pojawiły się grupy dyspanseryjne. Praktyczna wyszukiwarka pozwala błyskawicznie znaleźć wybraną grupę i dodać ją do karty pacjenta. W razie potrzeby jednym kliknięciem można usunąć wprowadzoną wcześniej grupę dyspanseryjną.

Zachęcamy do wypróbowania powyższych nowości. Jednocześnie informujemy, że cały czas pracujemy nad następnymi funkcjonalnościami, dzięki którym korzystanie z Gabinetu drWidget będzie jeszcze wygodniejsze. Już wkrótce przedstawimy Wam kolejną porcję nowości. Przypominamy także, że wciąż można zgłaszać nam, jakie funkcje i udogodnienia przydałyby się w programie. Czekamy na Wasze telefony pod numerem 33 445 43 45. Zgłoszenia można przesyłać również mailowo (nasz adres to kontakt@drw.pl) oraz na chacie dostępnym w Gabinecie drWidget.

Liczba wyświetleń:

373

Skomentuj

Prezydent Andrzej Duda podpisał nowelę przepisów dot. wprowadzania Internetowego Konta Pacjenta. Zmiany dotyczą także m.in. dopuszczenia sprzedaży wysyłkowej niektórych leków przez apteki ogólnodostępne i punkty apteczne. Zgodnie z przyjętą ustawą,...
Od lutego trwa pilotaż e-recepty. W kwietniu do systemu podłączono wybrane apteki i placówki medyczne, a w maju rozpoczęto wystawianie pierwszych recept elektronicznych. Działania te mają umożliwić wprowadzenie e-recept do użytku w całym kraju od...
Na naszym kanale na YouTube pojawił się nowy film instruktażowy – tym razem prezentujemy obsługę aplikacji mobilnej Gabinet drWidget. Szczegóły na temat filmu, a także nowości, wprowadzonych ostatnio do mobilnej wersji Gabinetu, znajdziesz w tym...
15 listopada 2018, Warszawa Kongres skierowany jest do osób podejmujących się trudnego tematu zarządzania placówkami medycznymi. Spotkanie ma za zadanie m. in. zachęcenie uczestników do refleksji i dyskusji nad rezultatami ich pracy oraz kierunkami...