Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Kolejne nowości w Gabinecie drWidget

Informujemy, że kolejne nowe funkcjonalności są już dostępne w Gabinecie drWidget. W programie pojawiły się statystyki deklaracji, które można pobrać w formacie xls (Excel). Dwie nowości oferuje także karta pacjenta. Sprawdźcie szczegóły.

Aby przeglądać wspomniane wyżej statystyki, należy przejść do „Ustawień placówki” (ikona koła zębatego w prawym górnym rogu ekranu), zakładki „NFZ” i „Deklaracje”. Po kliknięciu w pole „Lista deklaracji” pojawi się przejrzysta tabela, zawierająca wszystkie istotne informacje, w tym m.in. dane pacjenta i personelu, datę złożenia deklaracji, jej typ i stan. Dane można filtrować zgodnie z potrzebami. Istnieje także możliwość zapisania na komputerze pliku ze statystykami – wystarczy kliknąć w zielony przycisk „Pobierz raport”.

Natomiast pierwsza nowość w karcie pacjenta to rubryka „Badania przesiewowe”. Znajdziecie je w zakładce „Badania”, obok „Badań fizykalnych”, „Badań laboratoryjnych”, „Badań obrazowych” i „Pomiarów”. W nowej rubryce dostępne są: lista wystawionych skierowań na badania przesiewowe, lista przyjętych skierowań oraz aktualnie aktywne akcje przesiewowe.

Ponadto w rozwijanej karcie pacjenta pojawiły się grupy dyspanseryjne. Praktyczna wyszukiwarka pozwala błyskawicznie znaleźć wybraną grupę i dodać ją do karty pacjenta. W razie potrzeby jednym kliknięciem można usunąć wprowadzoną wcześniej grupę dyspanseryjną.

Zachęcamy do wypróbowania powyższych nowości. Jednocześnie informujemy, że cały czas pracujemy nad następnymi funkcjonalnościami, dzięki którym korzystanie z Gabinetu drWidget będzie jeszcze wygodniejsze. Już wkrótce przedstawimy Wam kolejną porcję nowości. Przypominamy także, że wciąż można zgłaszać nam, jakie funkcje i udogodnienia przydałyby się w programie. Czekamy na Wasze telefony pod numerem 33 445 43 45. Zgłoszenia można przesyłać również mailowo (nasz adres to kontakt@drw.pl) oraz na chacie dostępnym w Gabinecie drWidget.

Liczba wyświetleń:

423

Skomentuj

Do końca 2018 r. wszystkie apteki i punkty apteczne w Polsce zobowiązane są do podłączenia systemów informatycznych do e-recepty. Chcąc wyjaśnić na czym polega zmiana procesu realizacji recepty, zespół Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia...
1 grudnia 2018 r. papierowe zwolnienia lekarskie odejdą do historii – powiedziała we wtorek minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbieta Rafalska. Zapowiedziała również akcję informacyjną resortów zdrowia oraz rodziny na temat...
Dodawanie do recepty wszystkich leków stałych pacjenta zaledwie dwoma kliknięciami, szybkie generowanie księgi zabiegowej dla konkretnego pacjenta, możliwość drukowania formularzy w formacie receptowym – to kilka nowości, które w ostatnim czasie...
6 - 9 Marca 2019, Hotel Mercure Kasprowy Zakopane Jubileuszowe Kasprowisko odbędzie się w dniach 6-9.03.2019 w Hotelu Mercure w Zakopanem. Podczas konferencji ponownie będzie można dyskutować o zagadkach EKG, przyglądać się ciekawym zapisom oraz...