Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Aplikacja pomoże w nauce do egzaminu

Aplikacja mobilna drWidget PES jest jednym z najnowszych rozwiązań, zaprojektowanych przez LekSeek Polska. To już kolejna aplikacja, pomocna w przygotowaniach do egzaminów dla lekarzy.

Poprzednia aplikacja to drWidget LEP, adresowana do kandydatów do Lekarskiego Egzaminu Końcowego. Teraz powstało narzędzie, które pozwoli przygotować się do Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego.

DrWidget PES, jak wszystkie aplikacje zaprojektowane przez LekSeek Polska, jest bezpłatna i łatwa w obsłudze. Wystarczy telefon, aby utrwalać wiadomości - w chwili przerwy czy w drodze do domu.

Użytkownicy docenią fakt, że aplikacja daje do wyboru wiele możliwości przyswajania wiedzy. Zarówno ci kandydaci, którzy dopiero zaczynają przygotowania do egzaminu, jak i ci zaawansowani w nauce dobiorą najlepsze dla siebie opcje. Dotyczą one ilości powtarzanego materiału, stopnia jego trudności, a także tempa nauki.

Bazę testów egzaminacyjnych można przeglądać na dwa sposoby: w trybie pytań lub egzaminu. W trybie pytań system wyświetla kolejne pytania z egzaminu. Gdy użytkownik wskaże odpowiedź, od ręki otrzymuje informację, czy jest poprawna. Można przejść kolejno przez wszystkie pytania lub zakończyć test na dowolnym pytaniu.

W trybie egzaminu użytkownik decyduje, jak chce go zdawać i jaki poziom trudności wybiera. Najprostszą opcją jest „pytanie plus poprawna odpowiedź”. Jest także trudniejszy wariant - wymaga on od użytkownika samodzielnego udzielania odpowiedzi. Jej poprawność można sprawdzić na bieżąco lub dopiero przy wyniku całego egzaminu.

Do wyboru jest także kolejność wyświetlania pytań. Może ona być losowa, jak również oryginalna, czyli ta, w której pytania pojawiły się na egzaminie. Użytkownik może ponadto zdecydować, czy zdać cały test, czy podzielić go na części.

Programiści LekSeek Polska zawsze dbają o to, aby zaprojektowane przez nich aplikacje były wyposażone w liczne udogodnienia. Tak jest również w przypadku aplikacji drWidget PES. Użytkownik może na przykład wybrać ulubione pytania i wracać do nich w dowolnym momencie. Ta opcja przyda się na pewno przy trudniejszych pytaniach. Pomocne w przyswajaniu wiedzy jest także zapamiętywanie wyników. System zapisuje poprawne i błędne odpowiedzi, czas całego egzaminu oraz średni czas, przeznaczony na jedno pytanie. Wyniki prezentowane są także na wykresie.

Pobierz aplikację drWidget PES:

 

Liczba wyświetleń:

88

Skomentuj

Minister zdrowia Łukasz Szumowski 17 stycznia 2017 r. wręczył Januszowi Cieszyńskiemu nominację na podsekretarza stanu. Wiceminister Cieszyński będzie odpowiedzialny w MZ za informatyzację sektora zdrowia w tym m.in. nadzór nad Centrum Systemów...
Nyski Zespół Opieki Zdrowotnej wdraża system e-usług medycznych. Pacjenci będą mogli, nie wchodząc z domu, zarejestrować się w przychodniach bądź sprawdzić swoje wyniki badań. Jak poinformował Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego, za pomocą...
Nowe formularze okulistyczne, możliwość generowania raportów z usług prywatnych oraz drukowania pustych recept – takie nowości oferuje Gabinet drWidget. Od niedawna program obsługuje także najnowszą metodę autoryzacji e-ZLA, czyli certyfikat ZUS....
16-18 marca 2018r. Poznań Konferencja Top Medical Trends odbędzie się już poraz dwunasty. Organizatorem jest wydawnictwo Termedia. Patronat naukowy: Polskie Towarzystwo Medycyny Rodzinnej oraz Katedra i Zakład Medycyny Rodzinnej Uniwersytetu...