Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Aplikacja pomoże w nauce do egzaminu

Aplikacja mobilna drWidget PES jest jednym z najnowszych rozwiązań, zaprojektowanych przez LekSeek Polska. To już kolejna aplikacja, pomocna w przygotowaniach do egzaminów dla lekarzy.

Poprzednia aplikacja to drWidget LEP, adresowana do kandydatów do Lekarskiego Egzaminu Końcowego. Teraz powstało narzędzie, które pozwoli przygotować się do Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego.

DrWidget PES, jak wszystkie aplikacje zaprojektowane przez LekSeek Polska, jest bezpłatna i łatwa w obsłudze. Wystarczy telefon, aby utrwalać wiadomości - w chwili przerwy czy w drodze do domu.

Użytkownicy docenią fakt, że aplikacja daje do wyboru wiele możliwości przyswajania wiedzy. Zarówno ci kandydaci, którzy dopiero zaczynają przygotowania do egzaminu, jak i ci zaawansowani w nauce dobiorą najlepsze dla siebie opcje. Dotyczą one ilości powtarzanego materiału, stopnia jego trudności, a także tempa nauki.

Bazę testów egzaminacyjnych można przeglądać na dwa sposoby: w trybie pytań lub egzaminu. W trybie pytań system wyświetla kolejne pytania z egzaminu. Gdy użytkownik wskaże odpowiedź, od ręki otrzymuje informację, czy jest poprawna. Można przejść kolejno przez wszystkie pytania lub zakończyć test na dowolnym pytaniu.

W trybie egzaminu użytkownik decyduje, jak chce go zdawać i jaki poziom trudności wybiera. Najprostszą opcją jest „pytanie plus poprawna odpowiedź”. Jest także trudniejszy wariant - wymaga on od użytkownika samodzielnego udzielania odpowiedzi. Jej poprawność można sprawdzić na bieżąco lub dopiero przy wyniku całego egzaminu.

Do wyboru jest także kolejność wyświetlania pytań. Może ona być losowa, jak również oryginalna, czyli ta, w której pytania pojawiły się na egzaminie. Użytkownik może ponadto zdecydować, czy zdać cały test, czy podzielić go na części.

Programiści LekSeek Polska zawsze dbają o to, aby zaprojektowane przez nich aplikacje były wyposażone w liczne udogodnienia. Tak jest również w przypadku aplikacji drWidget PES. Użytkownik może na przykład wybrać ulubione pytania i wracać do nich w dowolnym momencie. Ta opcja przyda się na pewno przy trudniejszych pytaniach. Pomocne w przyswajaniu wiedzy jest także zapamiętywanie wyników. System zapisuje poprawne i błędne odpowiedzi, czas całego egzaminu oraz średni czas, przeznaczony na jedno pytanie. Wyniki prezentowane są także na wykresie.

Pobierz aplikację drWidget PES:

 

Liczba wyświetleń:

184

Skomentuj

Rząd przyjął w środę projekt nowelizacji ustawy, który zakłada, że zaświadczenie lekarskie, w tym zwolnienia, będą mogli wystawiać asystenci medyczni. Od 1 października 2018 r. asystent medyczny w imieniu lekarza będzie mógł wystawiać e-zwolnienia....
Podlaski System Informacyjny e-Zdrowie choć nowoczesny i użyteczny nie do końca spełnił oczekiwania pacjentów. O wadliwości systemu mówił prezes NIK Krzysztof Kwiatkowski, który uczestniczył w Warszawie w konferencji "Technologie informatyczne w...
Czy w swojej codziennej pracy korzystasz z aplikacji mobilnej Gabinet drWidget? Wystarczy pobrać ją na telefon, aby w wygodny sposób zarządzać swoim czasem pracy oraz sprawnie przeprowadzać wizyty. Od niedawna aplikacja oferuje dwie nowości – sprawdź...
15 listopada 2018, Warszawa Kongres skierowany jest do osób podejmujących się trudnego tematu zarządzania placówkami medycznymi. Spotkanie ma za zadanie m. in. zachęcenie uczestników do refleksji i dyskusji nad rezultatami ich pracy oraz kierunkami...