Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Serwisy LekSeek Polska popularne wśród profesjonalistów medycznych i pacjentów

Serwisy internetowe LekSeek Polska cieszą się coraz większą popularnością. W naszym portfolio znajdują się strony stworzone z myślą o różnych grupach odbiorców, takich jak lekarze, farmaceuci, pielęgniarki czy pacjenci. Każdej z tych grup oferujemy interesujące treści oraz narzędzia: wspomagające codzienną pracę (w przypadku profesjonalistów medycznych) oraz proces leczenia (w przypadku pacjentów).

Wszystkich lekarzy zachęcamy do odwiedzenia stron im dedykowanych, tj.: www.leksykon.com.pl, www.chpl.com.pl oraz www.medkiosk.pl. Leksykon to nasz serwis internetowy z najdłuższą tradycją. Codziennie go aktualizujemy, dostarczając czytelnikom wszechstronnych informacji na temat służby zdrowia i sektora medycznego. Ponadto w serwisie można znaleźć przydatne bazy medyczne (w tym m.in. bazę leków, ICD-10, norm i skali, kalkulatorów), a także forum umożliwiające lekarzom wymianę poglądów. 540 tysięcy odsłon miesięcznie – takim wynikiem może pochwalić się serwis Leksykon.

Wielka Baza ChPL, dostępna na stronie www.chpl.com.pl, oferuje lekarzom ponad 8200 oryginalnych Charakterystyk Produktów Leczniczych. Praktyczna wyszukiwarka pozwala szybko dotrzeć do takich informacji, jak skład ilościowy i jakościowy wybranego produktu, szczegółowe dane kliniczne, właściwości farmakologiczne, dane farmaceutyczne itp. Co miesiąc z bazy korzysta 150 tysięcy użytkowników.

Z kolei MedKiosk adresowany jest do pasjonatów nowych technologii. Można tutaj znaleźć artykuły o innowacyjnych rozwiązaniach i ich wykorzystaniu w różnych dziedzinach medycyny. Strona odnotowuje 220 tysięcy odsłon miesięcznie.

Przygotowaliśmy także ciekawą propozycję dla farmaceutów, czyli interaktywny serwis www.apptekarz.pl. Zapewnia on dostęp do narzędzi on-line, bardzo przydatnych w codziennej pracy farmaceutów. Mowa przede wszystkim o bazie receptur i interakcji. Pierwsza z nich zawiera ponad 250 opisów najczęściej stosowanych receptur, zaś druga – 35 tysięcy opisów interakcji. Dodatkowo na łamach wspomnianej strony regularnie zamieszczamy aktualności z rynku medycyny i farmacji, urzędowe komunikaty i informacje o nowo zarejestrowanych lekach.

Natomiast nowoczesny i praktyczny serwis dla pielęgniarek i położnych dostępny jest pod adresem www.pielegniarkom.pl. Tam można znaleźć m.in. formularz do wystawiania recept, bazę leków zawierającą 17 tysięcy opisów produktów, kilkanaście kalkulatorów medycznych, najświeższe wiadomości branżowe, a także kalendarium ważnych wydarzeń. Ideą portalu jest również pomoc w wymianie doświadczeń oraz integracji środowiska – jest to możliwe dzięki forum dyskusyjnemu.

W naszym portfolio nie mogło zabraknąć pozycji dedykowanych pacjentom. Z myślą o nich stworzyliśmy „Zdrową stronę”, która niedawno ukazała się w nowej, odświeżonej wersji. Serwis przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom zdrowego i aktywnego stylu życia. Warto wejść na www.zdrowastrona.pl i przejrzeć bogate zasoby portalu, obejmujące ciekawe artykuły, a także materiały wideo. Zachęcamy do zwrócenia uwagi na zakładkę „Aplikacje” –tam dostępne są informacje o bezpłatnych aplikacjach mobilnych LekSeek Polska, które z pewnością zainteresują każdego pacjenta (np. „Weź dawkę” oraz „Ceny leków”).

Nieco starsze osoby zapraszamy do odwiedzenia serwisu www.lekseniora.pl. To rzetelne i zawsze aktualne źródło wiedzy o każdym produkcie z wykazu 75+. Wyszukiwarka, zamieszczona w serwisie, pozwala szybko dotrzeć do szczegółowych opisów bezpłatnych leków dla seniorów.

Na koniec warto dodać, że na bieżąco aktualizujemy wspomniane wyżej strony internetowe i wzbogacamy je o nowe funkcjonalności. Wszystko po to, aby nasza oferta mogła w pełni odpowiadać na potrzeby odbiorców – zarówno profesjonalistów medycznych, jak i pacjentów.

Liczba wyświetleń:

266

Skomentuj

Dzięki współpracy Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Ministerstwa Cyfryzacji w 2018 roku ma ruszć pilotaż aplikacji mobilnej służącej do wysyłania zgłoszeń alarmowych na numer 112. Aplikacja ma umożliwić osobom głuchym i...
Nie ma odwrotu, moje stanowisko jest tu twarde. Od 1 lipca e-zwolnienia mają charakter obligatoryjny - powiedziała na konferencji prasowej minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbieta Rafalska. Minister zapowiedziała, że przygotowuje...
Gabinet drWidget został wzbogacony o rozwiązania, które pomogą Ci w zarządzaniu placówką medyczną. Jedną z nowych funkcjonalności jest możliwość generowania raportów dla prywatnych ubezpieczycieli. Sprawdź, jak wygenerować taki raport i jakie inne...
16-18 marca 2018r. Poznań Konferencja Top Medical Trends odbędzie się już poraz dwunasty. Organizatorem jest wydawnictwo Termedia. Patronat naukowy: Polskie Towarzystwo Medycyny Rodzinnej oraz Katedra i Zakład Medycyny Rodzinnej Uniwersytetu...