Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Gabinet drWidget – program zawsze aktualny i w pełni bezpieczny

Będąc użytkownikiem Gabinetu drWidget, nie musisz pamiętać o przeprowadzaniu aktualizacji oprogramowania ani poświęcać na nie cennego czasu. Wszystko odbywa się automatycznie, a Ty zawsze korzystasz z najnowszej wersji programu.

Osoby prowadzące placówki medyczne muszą być dobrze przygotowane na różne próby przejęcia danych wrażliwych. Niestety takie incydenty zdarzają się, o czym co jakiś czas donoszą media. Parę miesięcy temu głośna była sprawa wycieku danych pacjentów ze szpitala w Kole. Według serwisu „Zaufana trzecia strona” w sieci były dostępne dane osobowe i medyczne 50 tysięcy pacjentów, takie jak imię, nazwisko, PESEL, adres, wyniki badań itp.

Specjaliści od cyberprzestępstwa wymieniają szereg zaniedbań, popełnianych przez osoby prowadzące placówki medyczne. Jednym z nich jest stosowanie nieaktualnego oprogramowania.

Na szczęście ten problem nie dotyczy użytkowników Gabinetu drWidget, bowiem wszystkie aktualizacje odbywają się automatycznie. Lekarz nie musi zaprzątać sobie głowy żadnymi terminami. Nie traci czasu ani pieniędzy na aktualizacje, które – tak jak cały program – są darmowe. Użytkownik pracuje przy pomocy najnowszej wersji oprogramowania, zaś specjaliści z LekSeek Polska cały czas dbają o to, by Gabinet drWidget zapewniał pełne bezpieczeństwo.

Regularnej i automatycznej aktualizacji podlega także Baza Leków dostępna w programie. Jak wiadomo, co dwa miesiące Ministerstwo Zdrowa publikuje listę refundacyjną; najnowsza obowiązuje od 1 września. W związku z zaistniałymi zmianami w wykazie leków refundowanych została oczywiście zaktualizowana Baza Leków – użytkownicy Gabinetu mogą z niej korzystać bez żadnych obaw. Baza ulega aktualizacji nie tylko porefundacyjnej, lecz także bieżącej, na przykład związanej z rejestracją nowych produktów lub wycofaniem ze sprzedaży konkretnych preparatów.

Przypominamy, że Baza Leków to źródło wszechstronnych informacji na temat 17 tysięcy produktów leczniczych, suplementów diety i dermokosmetyków dostępnych w polskich aptekach. Dzięki Bazie każdy lekarz szybko i bez trudu znajdzie dane niezbędne do prawidłowego wypisania recepty.

Zachęcamy do korzystania z Gabinetu drWidget. Program jest zawsze aktualny, bezpieczny i niezawodny.

Liczba wyświetleń:

71

Skomentuj

14 września w Gdańsku Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia zawarło porozumienie o współpracy z Gdańskim Uniwersytetem Medycznym. Porozumienie dotyczy strategicznej współpracy w zakresie rozwoju społeczeństwa informacyjnego, obejmującej...
Do konsultacji publicznych trafił projekt rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie standardów organizacyjnych opieki zdrowotnej dla podmiotów wykonujących działalność leczniczą w dziedzinie radiologii i diagnostyki obrazowej za pośrednictwem...
Aplikacja mobilna drWidget ICD-9 pozwala na natychmiastowy dostęp do Międzynarodowej Klasyfikacji Procedur Medycznych. Aplikacja jest jednym z elementów Systemu Informacji Medycznej LekSeek SIM. Klasyfikacja ICD-9 to specjalistyczne narzędzie,...
3 października 2017, Warszawa Konferencja naukowa "Wizja zdrowia – diagnoza i przyszłość" odbędzie się 3 października 2017 roku w hotelu Sheraton w Warszawie. Będzie to pierwsza w Polsce konferencja, która posłuży zaplanowaniu FORESIGHTU...