Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Nowe funkcje już dostępne w programie

Gabinet drWidget został wzbogacony o kolejne nowe funkcjonalności i usprawnienia zwiększające komfort korzystania z programu. Tradycyjnie zachęcamy Was do zapoznania się z nowościami oraz wypróbowania ich możliwości.

Od niedawna w Gabinecie drWidget można filtrować statystyki placówki według konkretnych oddziałów. Wcześniej pokazywane były wyłącznie zbiorcze dane dla całej placówki. Przypominamy, że statystyki znajdują się w „Ustawieniach placówki” (ikona koła zębatego w prawym górnym rogu ekranu), w zakładce „Dane placówki”.

Druga nowość dotyczy karty pacjenta: w zakładce „Dane medyczne” została dodana sekcja „Przebyte choroby”. Wszystkie potrzebne dane można tutaj wprowadzić w bardzo szybki i prosty sposób. Wystarczy kliknąć w przycisk „Dodaj element”, wypełnić pola „Opis” i „ICD10” (wbudowana wyszukiwarka kodów przyspiesza proces), a na koniec zapisać zmiany. Istnieje możliwość edytowania i usuwania dodanych treści.

Ponadto w rozwijanej karcie pacjenta pojawiła się wyszukiwarka. Dzięki niej można błyskawicznie dotrzeć do potrzebnych informacji. Na przykład, jeśli wpiszemy do wyszukiwarki „zapalenie”, to system natychmiast wyświetli miejsca w karcie pacjenta, w których występuje ta fraza (np. „Rozpoznania”, „Historia zwolnień”).

Wierzymy, że wprowadzone zmiany okażą się pomocne w Waszej codziennej pracy. Jednocześnie przypominamy, że użytkownicy Gabinetu drWidget mogą cały czas zgłaszać nam, jakie nowe udogodnienia warto wdrożyć do programu. Wszelkie uwagi i sugestie można przekazać naszym pracownikom telefonicznie (33 445 43 45) albo mailowo (kontakt@drw.pl).

Liczba wyświetleń:

457

Skomentuj

Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego oraz 13 podległych mu placówek ochrony zdrowia z Pomorza Zachodniego przystępuje do wielomodułowego projektu e-Zdrowie. Kluczową jego usługą będzie gromadzenie i udostępnianie elektronicznej...
Prezydent Andrzej Duda podpisał nowelizację ustawy, która wydłuża okres, w którym możliwe jest dwutorowe wystawianie zaświadczeń o czasowej niezdolności do pracy (w formie papierowej i elektronicznej). Nowelizacja wydłuża do 30 listopada 2018 r....
Czy w swojej codziennej pracy korzystasz z aplikacji mobilnej Gabinet drWidget? Wystarczy pobrać ją na telefon, aby w wygodny sposób zarządzać swoim czasem pracy oraz sprawnie przeprowadzać wizyty. Od niedawna aplikacja oferuje dwie nowości – sprawdź...
15 listopada 2018, Warszawa Kongres skierowany jest do osób podejmujących się trudnego tematu zarządzania placówkami medycznymi. Spotkanie ma za zadanie m. in. zachęcenie uczestników do refleksji i dyskusji nad rezultatami ich pracy oraz kierunkami...