Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Nowe funkcje już dostępne w programie

Gabinet drWidget został wzbogacony o kolejne nowe funkcjonalności i usprawnienia zwiększające komfort korzystania z programu. Tradycyjnie zachęcamy Was do zapoznania się z nowościami oraz wypróbowania ich możliwości.

Od niedawna w Gabinecie drWidget można filtrować statystyki placówki według konkretnych oddziałów. Wcześniej pokazywane były wyłącznie zbiorcze dane dla całej placówki. Przypominamy, że statystyki znajdują się w „Ustawieniach placówki” (ikona koła zębatego w prawym górnym rogu ekranu), w zakładce „Dane placówki”.

Druga nowość dotyczy karty pacjenta: w zakładce „Dane medyczne” została dodana sekcja „Przebyte choroby”. Wszystkie potrzebne dane można tutaj wprowadzić w bardzo szybki i prosty sposób. Wystarczy kliknąć w przycisk „Dodaj element”, wypełnić pola „Opis” i „ICD10” (wbudowana wyszukiwarka kodów przyspiesza proces), a na koniec zapisać zmiany. Istnieje możliwość edytowania i usuwania dodanych treści.

Ponadto w rozwijanej karcie pacjenta pojawiła się wyszukiwarka. Dzięki niej można błyskawicznie dotrzeć do potrzebnych informacji. Na przykład, jeśli wpiszemy do wyszukiwarki „zapalenie”, to system natychmiast wyświetli miejsca w karcie pacjenta, w których występuje ta fraza (np. „Rozpoznania”, „Historia zwolnień”).

Wierzymy, że wprowadzone zmiany okażą się pomocne w Waszej codziennej pracy. Jednocześnie przypominamy, że użytkownicy Gabinetu drWidget mogą cały czas zgłaszać nam, jakie nowe udogodnienia warto wdrożyć do programu. Wszelkie uwagi i sugestie można przekazać naszym pracownikom telefonicznie (33 445 43 45) albo mailowo (kontakt@drw.pl).

Liczba wyświetleń:

190

Skomentuj

14 września w Gdańsku Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia zawarło porozumienie o współpracy z Gdańskim Uniwersytetem Medycznym. Porozumienie dotyczy strategicznej współpracy w zakresie rozwoju społeczeństwa informacyjnego, obejmującej...
Do konsultacji publicznych trafił projekt rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie standardów organizacyjnych opieki zdrowotnej dla podmiotów wykonujących działalność leczniczą w dziedzinie radiologii i diagnostyki obrazowej za pośrednictwem...
Aplikacja mobilna drWidget ICD-9 pozwala na natychmiastowy dostęp do Międzynarodowej Klasyfikacji Procedur Medycznych. Aplikacja jest jednym z elementów Systemu Informacji Medycznej LekSeek SIM. Klasyfikacja ICD-9 to specjalistyczne narzędzie,...
3 października 2017, Warszawa Konferencja naukowa "Wizja zdrowia – diagnoza i przyszłość" odbędzie się 3 października 2017 roku w hotelu Sheraton w Warszawie. Będzie to pierwsza w Polsce konferencja, która posłuży zaplanowaniu FORESIGHTU...