Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Nowe funkcje już dostępne w programie

Gabinet drWidget został wzbogacony o kolejne nowe funkcjonalności i usprawnienia zwiększające komfort korzystania z programu. Tradycyjnie zachęcamy Was do zapoznania się z nowościami oraz wypróbowania ich możliwości.

Od niedawna w Gabinecie drWidget można filtrować statystyki placówki według konkretnych oddziałów. Wcześniej pokazywane były wyłącznie zbiorcze dane dla całej placówki. Przypominamy, że statystyki znajdują się w „Ustawieniach placówki” (ikona koła zębatego w prawym górnym rogu ekranu), w zakładce „Dane placówki”.

Druga nowość dotyczy karty pacjenta: w zakładce „Dane medyczne” została dodana sekcja „Przebyte choroby”. Wszystkie potrzebne dane można tutaj wprowadzić w bardzo szybki i prosty sposób. Wystarczy kliknąć w przycisk „Dodaj element”, wypełnić pola „Opis” i „ICD10” (wbudowana wyszukiwarka kodów przyspiesza proces), a na koniec zapisać zmiany. Istnieje możliwość edytowania i usuwania dodanych treści.

Ponadto w rozwijanej karcie pacjenta pojawiła się wyszukiwarka. Dzięki niej można błyskawicznie dotrzeć do potrzebnych informacji. Na przykład, jeśli wpiszemy do wyszukiwarki „zapalenie”, to system natychmiast wyświetli miejsca w karcie pacjenta, w których występuje ta fraza (np. „Rozpoznania”, „Historia zwolnień”).

Wierzymy, że wprowadzone zmiany okażą się pomocne w Waszej codziennej pracy. Jednocześnie przypominamy, że użytkownicy Gabinetu drWidget mogą cały czas zgłaszać nam, jakie nowe udogodnienia warto wdrożyć do programu. Wszelkie uwagi i sugestie można przekazać naszym pracownikom telefonicznie (33 445 43 45) albo mailowo (kontakt@drw.pl).

Liczba wyświetleń:

265

Skomentuj

Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia poinformowało, że pod koniec I kwartału 2018 roku w jednym z miast wprowadzony zostanie pilotażowy projekt wystawiania e-recept. Specjaliści z CSIOZ nie ujawnili jeszcze, o które miasto chodzi, ale...
System reagowania na cyberataki i włączenie w ten proces zainteresowanych podmiotów - jest jedną z kluczowych propozycji w tworzonym krajowym systemie cyberbezpieczeństwa. Podział incydentów m.in. na krytyczny, poważny umożliwi podejmowanie działań...
Największą popularnością wśród pacjentów cieszą się te aplikacje mobilne, które ułatwiają prowadzenie kuracji. Przykładem jednej z nich jest Koszt Terapii. To aplikacja, która pomoże obliczyć wydatki na leczenie oraz znaleźć zamienniki leków. Atutem...
16-18 marca 2018r. Poznań Konferencja Top Medical Trends odbędzie się już poraz dwunasty. Organizatorem jest wydawnictwo Termedia. Patronat naukowy: Polskie Towarzystwo Medycyny Rodzinnej oraz Katedra i Zakład Medycyny Rodzinnej Uniwersytetu...