Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Pielęgniarkom.pl - kolejny serwis w portfolio LekSeek Polska

LekSeek Polska systematycznie poszerza swoją ofertę, adresowaną do specjalistycznych grup odbiorców. Przykładem tych działań jest branżowy portal internetowy - Pielęgniarkom.pl, kierowany do pielęgniarek i położnych.

Serwis oferuje im wszystko, co niezbędne w pracy: aktualne informacje branżowe, poradnictwo zawodowe, a oprócz tego narzędzia, ułatwiające wykonywanie obowiązków. Składa się z kilku sekcji tematycznych. Dział „Aktualności” to ta część serwisu, w której prezentowane są najnowsze doniesienia z rynku polskiej służby zdrowia, a zwłaszcza te, dotyczące środowiska pielęgniarskiego. Można tu również zapoznać się z ciekawostkami naukowymi ze świata medycyny oraz urzędowymi komunikatami.

Pielęgniarki uprawnione są do wystawiania recept, dlatego sporo miejsca w serwisie zajmuje ta właśnie tematyka. W wyodrębnionym dziale porad znajdują się zarówno aktualne informacje na ten temat, jak i praktyczne wskazówki, ułatwiające wypisanie recepty. Co istotne, za pomocą serwisu jest również możliwe wystawienie recepty - służy do tego interaktywny formularz. Dzięki systemowi automatycznych podpowiedzi wystawienie recepty za jego pomocą jest szybkie i nieskomplikowane.

Formularz recepty to nie jedyne narzędzie, udostępnione w serwisie. Inne pomocne w pracy narzędzia pielęgniarki znajdą w sekcji pod nazwą „Bazy medyczne”. Informacji o lekach dostarcza Baza Leków LekSeek Polska - najlepsza tego typu baza na polskim rynku, zawierająca kompletne dane o wszystkich lekach będących w sprzedaży. Oprócz niej, w sekcji „Bazy medyczne” uwzględnione są także najpowszechniej stosowane kalkulatory oraz klasyfikacje medyczne, m.in. ICD-10 czy ATC.

Aby usprawnić korzystanie z serwisu, wyposażono go w dwie odrębne wyszukiwarki. Pierwsza, umieszczona w prawym górnym rogu strony, ułatwia znalezienie wybranych artykułów. Druga, w centralnej części serwisu, to wyszukiwarka leków, pozwalająca na błyskawiczne znalezienie dowolnego produktu ze wspomnianej Bazy Leków.

Portal jest jednak nie tylko źródłem informacji i porad, ale również miejscem wymiany opinii. Umożliwia to sekcja pod nazwą „Forum”. Po zalogowaniu użytkownicy mogą tu dzielić się doświadczeniami z różnych dziedzin, takich jak praktyka zawodowa, kształcenie podyplomowe czy płace.


Liczba wyświetleń:

145

Skomentuj

Dzięki współpracy Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Ministerstwa Cyfryzacji w 2018 roku ma ruszć pilotaż aplikacji mobilnej służącej do wysyłania zgłoszeń alarmowych na numer 112. Aplikacja ma umożliwić osobom głuchym i...
Nie ma odwrotu, moje stanowisko jest tu twarde. Od 1 lipca e-zwolnienia mają charakter obligatoryjny - powiedziała na konferencji prasowej minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbieta Rafalska. Minister zapowiedziała, że przygotowuje...
Gabinet drWidget został wzbogacony o rozwiązania, które pomogą Ci w zarządzaniu placówką medyczną. Jedną z nowych funkcjonalności jest możliwość generowania raportów dla prywatnych ubezpieczycieli. Sprawdź, jak wygenerować taki raport i jakie inne...
16-18 marca 2018r. Poznań Konferencja Top Medical Trends odbędzie się już poraz dwunasty. Organizatorem jest wydawnictwo Termedia. Patronat naukowy: Polskie Towarzystwo Medycyny Rodzinnej oraz Katedra i Zakład Medycyny Rodzinnej Uniwersytetu...