Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Pielęgniarkom.pl - kolejny serwis w portfolio LekSeek Polska

LekSeek Polska systematycznie poszerza swoją ofertę, adresowaną do specjalistycznych grup odbiorców. Przykładem tych działań jest branżowy portal internetowy - Pielęgniarkom.pl, kierowany do pielęgniarek i położnych.

Serwis oferuje im wszystko, co niezbędne w pracy: aktualne informacje branżowe, poradnictwo zawodowe, a oprócz tego narzędzia, ułatwiające wykonywanie obowiązków. Składa się z kilku sekcji tematycznych. Dział „Aktualności” to ta część serwisu, w której prezentowane są najnowsze doniesienia z rynku polskiej służby zdrowia, a zwłaszcza te, dotyczące środowiska pielęgniarskiego. Można tu również zapoznać się z ciekawostkami naukowymi ze świata medycyny oraz urzędowymi komunikatami.

Pielęgniarki uprawnione są do wystawiania recept, dlatego sporo miejsca w serwisie zajmuje ta właśnie tematyka. W wyodrębnionym dziale porad znajdują się zarówno aktualne informacje na ten temat, jak i praktyczne wskazówki, ułatwiające wypisanie recepty. Co istotne, za pomocą serwisu jest również możliwe wystawienie recepty - służy do tego interaktywny formularz. Dzięki systemowi automatycznych podpowiedzi wystawienie recepty za jego pomocą jest szybkie i nieskomplikowane.

Formularz recepty to nie jedyne narzędzie, udostępnione w serwisie. Inne pomocne w pracy narzędzia pielęgniarki znajdą w sekcji pod nazwą „Bazy medyczne”. Informacji o lekach dostarcza Baza Leków LekSeek Polska - najlepsza tego typu baza na polskim rynku, zawierająca kompletne dane o wszystkich lekach będących w sprzedaży. Oprócz niej, w sekcji „Bazy medyczne” uwzględnione są także najpowszechniej stosowane kalkulatory oraz klasyfikacje medyczne, m.in. ICD-10 czy ATC.

Aby usprawnić korzystanie z serwisu, wyposażono go w dwie odrębne wyszukiwarki. Pierwsza, umieszczona w prawym górnym rogu strony, ułatwia znalezienie wybranych artykułów. Druga, w centralnej części serwisu, to wyszukiwarka leków, pozwalająca na błyskawiczne znalezienie dowolnego produktu ze wspomnianej Bazy Leków.

Portal jest jednak nie tylko źródłem informacji i porad, ale również miejscem wymiany opinii. Umożliwia to sekcja pod nazwą „Forum”. Po zalogowaniu użytkownicy mogą tu dzielić się doświadczeniami z różnych dziedzin, takich jak praktyka zawodowa, kształcenie podyplomowe czy płace.


Liczba wyświetleń:

219

Skomentuj

Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego oraz 13 podległych mu placówek ochrony zdrowia z Pomorza Zachodniego przystępuje do wielomodułowego projektu e-Zdrowie. Kluczową jego usługą będzie gromadzenie i udostępnianie elektronicznej...
Prezydent Andrzej Duda podpisał nowelizację ustawy, która wydłuża okres, w którym możliwe jest dwutorowe wystawianie zaświadczeń o czasowej niezdolności do pracy (w formie papierowej i elektronicznej). Nowelizacja wydłuża do 30 listopada 2018 r....
Czy w swojej codziennej pracy korzystasz z aplikacji mobilnej Gabinet drWidget? Wystarczy pobrać ją na telefon, aby w wygodny sposób zarządzać swoim czasem pracy oraz sprawnie przeprowadzać wizyty. Od niedawna aplikacja oferuje dwie nowości – sprawdź...
15 listopada 2018, Warszawa Kongres skierowany jest do osób podejmujących się trudnego tematu zarządzania placówkami medycznymi. Spotkanie ma za zadanie m. in. zachęcenie uczestników do refleksji i dyskusji nad rezultatami ich pracy oraz kierunkami...