Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Ważna zmiana w programie dr100: limit przestrzeni dyskowej

Chcąc zapewnić najwyższy poziom funkcjonowania aplikacji, wprowadziliśmy limity dotyczące przestrzeni dyskowej. Wysokość limitu jest uzależniona od posiadanego pakietu.

Szesnastego stycznia br. rozpoczęliśmy naliczanie wykorzystanej przez użytkowników przestrzeni dyskowej, ale od razu chcemy podkreślić: dane zgromadzone na kontach do tego dnia (16.01) nie zostały uwzględnione - są one poza limitem.

W zależności od posiadanego pakietu limit wynosi odpowiednio: 5 GB (Basic), 6 GB (Standard) oraz 8 GB (Premium). Naliczając wykorzystaną przestrzeń dyskową, uwzględniamy nie tylko dokumenty dodawane do karty pacjenta, lecz także umowy NFZ, zwrotki raportów SWIAD i LIOCZ, eksporty itd.

Jeżeli potrzebujesz więcej przestrzeni dyskowej, niż oferuje Twój pakiet, możesz dokupić dodatkowy 1 GB w cenie 99 zł. Zrobisz to w Administracji, zakładce Płatności, sekcji Dodatkowe miejsce na dysku. Tam też sprawdzisz, ile przestrzeni dyskowej już zużyłeś.

W razie pytań jak zawsze możesz skontaktować się z naszym działem Helpdesk (33 445 43 53, kontakt@dr100.pl, czat w programie).

Liczba wyświetleń:

259

Skomentuj

Naczelna Izba Lekarska zorganizowała debatę w celu omówienia strategicznych kierunków działań w zakresie rozwoju funkcji IKP wspierających wzmacnianie współodpowiedzialności w procesie leczniczym. W dyskusji wzięli udział przedstawiciele Ministerstwa...
Na adresy e-mail osób i instytucji powiązanych z ochroną zdrowia wysyłane są fałszywe e-maile, które informują o rzekomym wycieku danych z NFZ. Fundusz przestrzega przed klikaniem w link podany w mailu. To próba zainfekowania komputera złośliwym...
Wygodny dostęp do obszernych baz informacji medycznych zapewnia Ci widok główny aplikacji oraz widok przeprowadzania wizyty. O jakich konkretnie bazach mowa? Zajrzyj do artykułu i sprawdź! W MyDr EDM bazy informacji medycznych masz zawsze pod ręką -...
6 czerwca 2023, Warszawa Konferencja AI & MEDTECH CEE jest pierwszym na tak dużą skalę w Europie środkowo-wschodniej wydarzeniem dedykowanym sztucznej inteligencji i innowacjom w zdrowiu. Skupia liderów technologicznych i ekspertów z sektora zdrowia...