Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

MyDr EDM: zmiany w aplikacji mobilnej na urządzenia z systemem iOS

Nowości znajdziesz między innymi w widoku logowania, dokumentów i osób upoważnionych. Nie daj się zaskoczyć podczas pracy - zajrzyj do artykułu i sprawdź, co konkretnie zmieniło się w mobilnym MyDr EDM.

Na wstępie ważna uwaga: wszystkie funkcjonalności wymienione w poniższym wykazie były nieco wcześniej wdrożone do aplikacji mobilnej na telefony i tablety z systemem Android. Są zatem nowością wyłącznie dla użytkowników urządzeń z systemem iOS.

Przechodząc do meritum, wprowadziliśmy następujące zmiany w mobilnej wersji MyDr EDM:

  1. Na ekranie logowania dodaliśmy “oczko”, pozwalające podejrzeć wpisane hasło.
  2. W widoku karty pacjenta, który jest uchodźcą, pojawiła się żółta ramka z napisem “Uchodźca”.
  3. W module “Dokumenty” zamieściliśmy przycisk “Pokaż tylko nieprzypisane”. Znajdziesz go w lewym górnym rogu ekranu.
  4. W widoku listy osób upoważnionych pojawił się przycisk “Zobacz wszystkie dane” (konkretnej osoby upoważnionej). Dane można nie tylko zobaczyć, lecz także edytować.
  5. Umożliwiliśmy szybsze dodanie opiekuna małoletniego pacjenta do listy osób upoważnionych. Na jakiej zasadzie to działa? Będąc w widoku dodawania nowej osoby upoważnionej, należy kliknąć w przycisk widoczny w prawym górnym rogu ekranu - wówczas dane opiekuna zostaną skopiowane i automatycznie uzupełnione w formularzu.

Zaloguj się na swoje konto w aplikacji mobilnej i przetestuj powyższe nowości! A jeśli nadal nie korzystasz z MyDr na telefonie/ tablecie, to koniecznie nadrób zaległości - aplikację pobierzesz za darmo ze sklepu App Store (a także Google Play i Huawei AppGallery).

Liczba wyświetleń:

684

Skomentuj

Naczelna Izba Lekarska zorganizowała debatę w celu omówienia strategicznych kierunków działań w zakresie rozwoju funkcji IKP wspierających wzmacnianie współodpowiedzialności w procesie leczniczym. W dyskusji wzięli udział przedstawiciele Ministerstwa...
Na adresy e-mail osób i instytucji powiązanych z ochroną zdrowia wysyłane są fałszywe e-maile, które informują o rzekomym wycieku danych z NFZ. Fundusz przestrzega przed klikaniem w link podany w mailu. To próba zainfekowania komputera złośliwym...
Wygodny dostęp do obszernych baz informacji medycznych zapewnia Ci widok główny aplikacji oraz widok przeprowadzania wizyty. O jakich konkretnie bazach mowa? Zajrzyj do artykułu i sprawdź! W MyDr EDM bazy informacji medycznych masz zawsze pod ręką -...
6 czerwca 2023, Warszawa Konferencja AI & MEDTECH CEE jest pierwszym na tak dużą skalę w Europie środkowo-wschodniej wydarzeniem dedykowanym sztucznej inteligencji i innowacjom w zdrowiu. Skupia liderów technologicznych i ekspertów z sektora zdrowia...