Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Nowy bezpłatny program do prowadzenia EDM i zarządzania przychodnią

Program nazywa się MyDr EDM (dawnej Gabinet drWidget) i miał swoją premierę 1 lipca. Jego twórcy zupełnie za darmo udostępniają placówkom medycznym funkcjonalności niezbędne do prowadzenia Elektronicznej Dokumentacji Medycznej i organizowania pracy w przychodni.

Jeśli regularnie czytasz nasz newsletter, to na pewno obiła Ci się o uszy nazwa Gabinet drWidget. Twórcy tego bezpłatnego programu do prowadzenia EDM od ponad roku rozwijali MyDr, aplikację dla pacjentów zintegrowaną z Gabinetem. W swoich działaniach doszli do momentu, w którym połączenie obu serwisów stało się naturalną koleją rzeczy, odpowiadającą na potrzeby użytkowników i zapewniającą dalszy rozwój ww. rozwiązań.

W związku z powyższym, z myślą o lepszej współpracy i większych możliwościach zaproponowali użytkownikom nowość: MyDr EDM! Strona produktowa dostępna jest pod adresem edm.mydr.pl - tam też można przetestować aplikację w wersji DEMO.

Co się NIE zmieniło? Brak opłat za korzystanie z oprogramowania. Darmowa jest również wielokanałowa pomoc techniczna na każdym etapie pracy z MyDr. Wielokanałowa, czyli telefoniczna, mailowa oraz na czacie.

Jak przekonują twórcy aplikacji, warto dołączyć do grona jej użytkowników, ponieważ:

  • oferuje pełen pakiet funkcjonalności niezbędnych w codziennej pracy lekarza (telemedycynę, rozliczenia z NFZ, raportowanie zdarzeń medycznych, grafik wizyt, moduły e-recept, e-skierowań i in.)
  • jest dostępna w chmurze, co oznacza, że z MyDr można korzystać z dowolnego miejsca - wystarczy komputer z internetem
  • aktualizacje odbywają się automatycznie (użytkownik nie musi podejmować żadnego działania i zawsze korzysta z najnowszej wersji MyDr)

Oprócz aplikacji przeglądarkowej użytkownicy mają do dyspozycji aplikację mobilną na urządzenia z systemami Android oraz iOS. Dzięki niej nie trzeba włączyć komputera, aby wystawić e-receptę (np. na prośbę pacjenta o zdalne przedłużenie terapii lekiem stałym) albo przejrzeć grafik pracy.

W kolejnych wydaniach newslettera przyjrzymy się poszczególnym funkcjonalnościom aplikacji. Na ten moment po więcej informacji odsyłamy na wspomnianą już stronę produktową - edm.mydr.pl.

Liczba wyświetleń:

120

Skomentuj

Polska otrzymała od Komisji Europejskiej (KE) zgodę na uruchomienie usługi wymiany e-recepty transgranicznej z innymi krajami członkowskimi. Ta nowa funkcjonalność umożliwi zagranicznym pacjentom realizowanie e-recepty w polskiej aptece, a polskim za...
To już pewne: po liście marszałka Piotra Całbeckiego do burmistrzów i wójtów, 11 kolejnych gmin przystąpiło do przygotowanego przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej (ROPS) dużego programu teleopieki domowej, opartego na...
Chcesz mieć pewność, że pacjent pojawi się na zaplanowanej wizycie? Włącz nową funkcjonalność oferowaną Ci przez MyDr: potwierdzanie (odwoływanie) wizyt poprzez SMS. Sprawdź, jak to zrobić. Funkcjonalność możesz włączyć w ustawieniach powiadomień...
2-3 grudnia 2022r. Poznań 5 Forum Nowoczesnej Diabetologii odbędzie się w dniach 2-3 grudnia 2022 roku w Poznaniu. Tegorocznym motywem przewodnim spotkania będzie: „Certyfikat Umiejętności w Nowoczesnych Terapiach Cukrzycy”.Dynamiczny postęp w...