Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Nowa strona internetowa Centrum e-Zdrowia

Strona internetowa Centrum e-Zdrowia przeszła gruntowną przebudowę. Portal zyskał nową szatę graficzną, architekturę informacji oraz charakter – z technicznego stał się informacyjnym.

Szatę graficzną serwisu przygotowano zgodnie z obecnymi trendami web designu oraz zasadami WCAG 2.1, dzięki czemu jest on dostępny dla wszystkich użytkowników, także osób z niepełnosprawnościami. Centrum e-Zdrowia zapewnia, że nowa strona jest nowoczesna i intuicyjna w obsłudze, co sprawia, że wyszukiwanie informacji stało się prostsze i szybsze.

Po raz pierwszy uporządkowano też portfolio usług i produktów CeZ, które podzielono na 4 główne kategorie: usługi e-zdrowia (P1), systemy IT, analizy biznesowe i cyberbezpieczeństwo.

Nowością jest zakładka „Dołącz do nas”, w której, poza ofertami pracy, pracownicy CeZ opowiadają o swojej pracy w instytucji. Dodatkowo jest to źródło wiedzy o programach CeZ adresowanych do utalentowanych studentów i absolwentów kierunków technicznych, biznesowych oraz artystycznych, zainteresowanych rozwojem w dziedzinie usług e-zdrowia. Mogą oni skorzystać z oferty praktyk lub zgłosić się do programu stażowego „Bądź w Centrum e-Zdrowia”.

W menu głównym wyodrębniono także treści związane z Akademią CeZ.

Dotychczas publikowane na stronie komunikaty techniczne dotyczące funkcjonowania serwisów CeZ, m.in. kolejnych aktualizacji, są teraz dostępne na portalu ezdrowie.gov.pl.


Źródło: Centrum e-Zdrowia

Liczba wyświetleń:

166

Skomentuj

Ministerstwo Zdrowia opublikowało projekt rozporządzenia w sprawie programu pilotażowego w zakresie elektronicznej rejestracji centralnej na wybrane świadczenia opieki zdrowotnej z zakresu ambulatoryjnej opieki specjalistycznej. Projekt...
Strona internetowa Centrum e-Zdrowia przeszła gruntowną przebudowę. Portal zyskał nową szatę graficzną, architekturę informacji oraz charakter – z technicznego stał się informacyjnym. Szatę graficzną serwisu przygotowano zgodnie z obecnymi trendami...
Najnowsza wersja aplikacji oferuje Ci sporo nowości, m.in. w widokach: logowania, listy osób upoważnionych i pełnego dodawania pacjenta. Nie daj się zaskoczyć podczas pracy - zajrzyj do wykazu i sprawdź, co konkretnie zmieniło się w mobilnym...
26 stycznia 2022r. Warszawa Priorytety w Ochronie Zdrowia 2022 będą miejscem wymiany poglądów oraz merytorycznych dyskusji stwarzających szansę na wypracowanie rozwiązań, które mogą okazać się bardzo istotne dla organizacji systemu ochrony zdrowia w...