Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Nowa strona internetowa Centrum e-Zdrowia

Strona internetowa Centrum e-Zdrowia przeszła gruntowną przebudowę. Portal zyskał nową szatę graficzną, architekturę informacji oraz charakter – z technicznego stał się informacyjnym.

Szatę graficzną serwisu przygotowano zgodnie z obecnymi trendami web designu oraz zasadami WCAG 2.1, dzięki czemu jest on dostępny dla wszystkich użytkowników, także osób z niepełnosprawnościami. Centrum e-Zdrowia zapewnia, że nowa strona jest nowoczesna i intuicyjna w obsłudze, co sprawia, że wyszukiwanie informacji stało się prostsze i szybsze.

Po raz pierwszy uporządkowano też portfolio usług i produktów CeZ, które podzielono na 4 główne kategorie: usługi e-zdrowia (P1), systemy IT, analizy biznesowe i cyberbezpieczeństwo.

Nowością jest zakładka „Dołącz do nas”, w której, poza ofertami pracy, pracownicy CeZ opowiadają o swojej pracy w instytucji. Dodatkowo jest to źródło wiedzy o programach CeZ adresowanych do utalentowanych studentów i absolwentów kierunków technicznych, biznesowych oraz artystycznych, zainteresowanych rozwojem w dziedzinie usług e-zdrowia. Mogą oni skorzystać z oferty praktyk lub zgłosić się do programu stażowego „Bądź w Centrum e-Zdrowia”.

W menu głównym wyodrębniono także treści związane z Akademią CeZ.

Dotychczas publikowane na stronie komunikaty techniczne dotyczące funkcjonowania serwisów CeZ, m.in. kolejnych aktualizacji, są teraz dostępne na portalu ezdrowie.gov.pl.


Źródło: Centrum e-Zdrowia

Liczba wyświetleń:

524

Skomentuj

12 września 2022 r. w Warszawie odbyło się wydarzenie pt.: „360 stopni wokół Systemu e-zdrowia”, podsumowujące realizację jednego z najważniejszych projektów CeZ - unijnego projektu informatycznego „Elektroniczna Platforma Gromadzenia, Analizy i...
15 września br. Podkomisja Sejmu RP ds. organizacji ochrony zdrowia i innowacyjności w medycynie obradowała m. in. na temat projektów opracowanych przez Uniwersytet Medyczny i SPSK1 w Lublinie. Na pytania członków Podkomisji odpowiadał prof. dr hab....
Sezon przeziębień tuż-tuż. Nie ma sensu, aby pacjent przychodził do przychodni i narażał się na ewentualną styczność z osobami chorymi, jeśli potrzebuje tylko przedłużenia terapii, np. lekiem stałym. Dlatego poinformuj swojego pacjenta, że e-receptę...
2-3 grudnia 2022r. Poznań 5 Forum Nowoczesnej Diabetologii odbędzie się w dniach 2-3 grudnia 2022 roku w Poznaniu. Tegorocznym motywem przewodnim spotkania będzie: „Certyfikat Umiejętności w Nowoczesnych Terapiach Cukrzycy”.Dynamiczny postęp w...