Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Czy Twoi pacjenci korzystają z zapisów on-line?

Dr100 oferuje trzy sposoby umawiania wizyt bez kontaktu telefonicznego: poprzez wtyczkę na stronie placówki, link do zapisów umieszczony na Facebooku oraz konto pacjenta w aplikacji mobilnej lub przeglądarkowej. Zajrzyj do artykułu i dowiedz się więcej.

Zapisy on-line to udogodnienie, którego oczekują Twoi pacjenci. Jako użytkownik dr100 możesz umożliwić im aż trzy sposoby umawiania wizyt bez kontaktu telefonicznego.

Po pierwsze: wtyczka

Na stronie internetowej Twojej placówki udostępnij specjalny przycisk, otwierający formularz do zapisów on-line. Jak to zrobić? Po zalogowaniu się w programie dr100 należy przejść do Administracji -> zakładki Pacjenci -> sekcji Zapisy on-line - HTML i skopiować dostępne tam fragmenty kodu, a następnie umieścić je na swojej stronie www.

Po drugie: link na Facebooku

Jeśli Twoja placówka posiada profil na Facebooku, możesz udostępnić na nim bezpośredni link do zapisów on-line. W tym celu należy skopiować link, który znajdziesz w dr100 i wkleić go w odpowiednie miejsce na Facebooku. Przejdź do Administracji -> zakładki Pacjenci -> sekcji Zapisy on-line - Facebook, aby zapoznać się z instrukcją krok po kroku oraz pobrać link.

Po trzecie: konto pacjenta

Twoi pacjenci mogą również umawiać się na wizyty poprzez swoje indywidualne konta w dr100. Wcześniej jednak musisz wysłać osobie zainteresowanej wiadomość z linkiem aktywującym konto (Karta pacjenta -> Konto internetowe -> Wyślij wiadomość aktywacyjną). Pacjent będzie mógł logować się na swoje konto poprzez aplikację mobilną dr100 Pacjent albo przeglądarkową pod adresem dr100.pl.

Który z wyżej wymienionych sposobów umawiania wizyt polecisz swoim podopiecznym?

Liczba wyświetleń:

386

Skomentuj

12 września 2022 r. w Warszawie odbyło się wydarzenie pt.: „360 stopni wokół Systemu e-zdrowia”, podsumowujące realizację jednego z najważniejszych projektów CeZ - unijnego projektu informatycznego „Elektroniczna Platforma Gromadzenia, Analizy i...
15 września br. Podkomisja Sejmu RP ds. organizacji ochrony zdrowia i innowacyjności w medycynie obradowała m. in. na temat projektów opracowanych przez Uniwersytet Medyczny i SPSK1 w Lublinie. Na pytania członków Podkomisji odpowiadał prof. dr hab....
Sezon przeziębień tuż-tuż. Nie ma sensu, aby pacjent przychodził do przychodni i narażał się na ewentualną styczność z osobami chorymi, jeśli potrzebuje tylko przedłużenia terapii, np. lekiem stałym. Dlatego poinformuj swojego pacjenta, że e-receptę...
2-3 grudnia 2022r. Poznań 5 Forum Nowoczesnej Diabetologii odbędzie się w dniach 2-3 grudnia 2022 roku w Poznaniu. Tegorocznym motywem przewodnim spotkania będzie: „Certyfikat Umiejętności w Nowoczesnych Terapiach Cukrzycy”.Dynamiczny postęp w...