Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Czy Twoi pacjenci korzystają z zapisów on-line?

Dr100 oferuje trzy sposoby umawiania wizyt bez kontaktu telefonicznego: poprzez wtyczkę na stronie placówki, link do zapisów umieszczony na Facebooku oraz konto pacjenta w aplikacji mobilnej lub przeglądarkowej. Zajrzyj do artykułu i dowiedz się więcej.

Zapisy on-line to udogodnienie, którego oczekują Twoi pacjenci. Jako użytkownik dr100 możesz umożliwić im aż trzy sposoby umawiania wizyt bez kontaktu telefonicznego.

Po pierwsze: wtyczka

Na stronie internetowej Twojej placówki udostępnij specjalny przycisk, otwierający formularz do zapisów on-line. Jak to zrobić? Po zalogowaniu się w programie dr100 należy przejść do Administracji -> zakładki Pacjenci -> sekcji Zapisy on-line - HTML i skopiować dostępne tam fragmenty kodu, a następnie umieścić je na swojej stronie www.

Po drugie: link na Facebooku

Jeśli Twoja placówka posiada profil na Facebooku, możesz udostępnić na nim bezpośredni link do zapisów on-line. W tym celu należy skopiować link, który znajdziesz w dr100 i wkleić go w odpowiednie miejsce na Facebooku. Przejdź do Administracji -> zakładki Pacjenci -> sekcji Zapisy on-line - Facebook, aby zapoznać się z instrukcją krok po kroku oraz pobrać link.

Po trzecie: konto pacjenta

Twoi pacjenci mogą również umawiać się na wizyty poprzez swoje indywidualne konta w dr100. Wcześniej jednak musisz wysłać osobie zainteresowanej wiadomość z linkiem aktywującym konto (Karta pacjenta -> Konto internetowe -> Wyślij wiadomość aktywacyjną). Pacjent będzie mógł logować się na swoje konto poprzez aplikację mobilną dr100 Pacjent albo przeglądarkową pod adresem dr100.pl.

Który z wyżej wymienionych sposobów umawiania wizyt polecisz swoim podopiecznym?

Liczba wyświetleń:

756

Skomentuj

Atak ransomware połączony z wyciekiem danych z firmy ALAB poważnie zaniepokoił opinię publiczną, zarówno z uwagi na skalę wycieku, jak i potencjalny zakres danych, który może obejmować dane o zdrowiu wielu pacjentów. Dlatego Prezes UODO i Rzecznik...
W ostatnich dniach ALAB laboratoria sp. z o.o., jeden z czołowych dostawców usług diagnostycznych w Polsce, stał się celem poważnego ataku hakerskiego. Zgodnie z oficjalnym oświadczeniem spółki, 19 listopada 2023 roku, ich systemy informatyczne...
Wygodny dostęp do obszernych baz informacji medycznych zapewnia Ci widok główny aplikacji oraz widok przeprowadzania wizyty. O jakich konkretnie bazach mowa? Zajrzyj do artykułu i sprawdź! W MyDr EDM bazy informacji medycznych masz zawsze pod ręką -...
15-16 września, Warszawa NIL IN, Sieci Lekarzy Innowatorów Naczelnej Izby Lekarskiej zaprasza na spotkanie liderów tworzących przyszłość opieki zdrowotnej. Najważniejsze wydarzenie samorządu lekarskiego poświęcone innowacji w systemie opieki...