Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Aplikacja MyDr dostępna również w języku ukraińskim

Masz pacjentów z Ukrainy? Poleć im MyDr, aby mogli wygodnie umawiać wizyty, odbywać wideokonsultacje i zdalnie przedłużać e-recepty. Od teraz aplikacja przeglądarkowa dostępna jest także w języku ukraińskim.

Po otworzeniu strony mydr.pl Twój pacjent może wybrać jedną z trzech wersji językowych: polską, angielską i od niedawna - również ukraińską. Zmiany dokonuje się w prawym górnym rogu ekranu, klikając w odpowiednią flagę.

Dlaczego powinieneś polecić swojemu pacjentowi MyDr? Są trzy główne powody:

  1. E-wizyta z dowolnego miejsca. Dzięki aplikacji pacjent bez trudu się z Tobą połączy i uzyska poradę w formie wideorozmowy.
  2. Zdalne przedłużanie e-recept. MyDr umożliwia wysłanie prośby o przedłużenie terapii danym lekiem. Jeśli wystawisz nową e-receptę, kod do niej pojawi się na koncie pacjenta.
  3. Umawianie wizyt bez kontaktu telefonicznego. Aplikacja zapewnia wgląd w wolne terminy konsultacji i pozwala umówić się zaledwie kilkoma kliknięciami.

Przy najbliższej okazji poinformuj pacjenta o MyDr i wyślij mu zaproszenie do aplikacji z Gabinetu drWidget (Karta pacjenta -> Portal pacjenta/ powiadomienia -> Wyślij zaproszenie do MyDr). Pamiętaj, że możesz wybrać, które funkcjonalności udostępnisz użytkownikom MyDr (Ustawienia placówki -> MyDr -> Ustawienia dostępności).

Liczba wyświetleń:

297

Skomentuj

Centrum e-Zdrowia we współpracy z Ministerstwem Zdrowia przygotowało kolejną, VI edycję „Badania stopnia informatyzacji podmiotów wykonujących działalność leczniczą”. Wypełniony formularz ankietowy należy przesłać do CeZ do 24 czerwca 2022 roku. Jak...
Utworzenie w Centrum e-Zdrowia CSIRT-u dla sektora ochrony, szkolenia, programy dla szpitali – to niektóre z inicjatyw realizowane w ostatnim czasie przez Ministerstwo Zdrowia, we współpracy z CeZ, w obszarze cyberbezpieczeństwa. W 2022 r. Centrum...
Drodzy Użytkownicy, nadchodzą zmiany na lepsze! Już 1 lipca swoją premierę będzie miał program: MyDr EDM. Nowy, ale bliźniaczo podobny do Gabinetu drWidget, więc w żadnym wypadku Wasza praca w aplikacji nie będzie utrudniona. Teraz kolej na Wasz...
26 stycznia 2022r. Warszawa Priorytety w Ochronie Zdrowia 2022 będą miejscem wymiany poglądów oraz merytorycznych dyskusji stwarzających szansę na wypracowanie rozwiązań, które mogą okazać się bardzo istotne dla organizacji systemu ochrony zdrowia w...