Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Co nowego w programie dr100?

Kilka funkcjonalności i udogodnień, które pomogą Ci dostosować program do indywidualnych potrzeb Twojej placówki i zwiększą komfort codziennej pracy personelu. Sprawdź, co zmieniło się w najnowszej wersji dr100.

Niektóre nowości zostały wprowadzone na prośby użytkowników. Jeśli i Ty chcesz współtworzyć z nami dr100 i masz pomysł na użyteczną funkcjonalność, napisz maila na adres: kontakt@dr100.pl. Możesz również skorzystać ze specjalnego formularza do zgłaszania pomysłów, dostępnego w programie (menu z lewej strony -> Nowe funkcjonalności).

Przechodząc do meritum, oto nowości w programie dr100:

Możliwość ukrycia świadczeń niezgodnych z danymi pacjenta

-> Krótkie przypomnienie: dr100 na podstawie wieku pacjenta podpowiada, które świadczenie powinno zostać dodane do przeprowadzanej wizyty.

-> Zdarza się, że do danego kodu jest przypisane więcej niż jedno świadczenie; zwykle należą one do innych pakietów.

-> Od teraz masz możliwość ukrycia świadczeń niezgodnych z danymi pacjenta. Aby włączyć/ wyłączyć opcję, przejdź do ustawień indywidualnych w edycji profilu.

Nowy przycisk na liście wizyt

Przycisk znajduje się tuż obok ikonki ze strzałkami. Kliknij w niego, aby przenieść się do listy wizyt zaplanowanych dla wybranego pacjenta.

Zapisywanie wizyt nieaktywnym pracownikom

W ustawieniach aplikacji dostępna jest nowa opcja o nazwie: “Pozwalaj na zapisywanie wizyt nieaktywnym pracownikom”. Zdecyduj, czy opcja ma być włączona (Administracja -> Zarządzaj placówką -> Inne -> Ustawienia aplikacji).

Kalendarz: filtrowanie według grupy zawodowej

W widoku kalendarza, w lewym górnym rogu, tuż pod wyszukiwarką osób pojawiła się sekcja “Grupa”. Po rozwinięciu listy możesz wybrać grupę zawodową, której grafiki chcesz przeglądać (np. tylko lekarzy).

Ostrzeżenie w przypadku niepoprawnych danych

Jeśli w karcie pacjenta będzie znajdował się numer telefonu albo adres e-mail w niepoprawnym formacie, zobaczysz wykrzyknik. Po najechaniu na niego wyświetli się stosowne ostrzeżenie.

Masz pytania? Problem z obsługą programu? Skontaktuj się z naszym działem Helpdesk - chętnie pomożemy! Pracujemy w dni robocze od 7:00 do 20:00. Zadzwoń (33 445 43 53), napisz maila (kontakt@dr100.pl) albo wiadomość na czacie dostępnym w programie.

Liczba wyświetleń:

268

Skomentuj

Liczba użytkowników Internetowego Konta Pacjenta (IKP) dynamicznie rośnie. W ciągu pierwszego półrocza 2021 r. aktywowano ponad 5 mln kont – o 1,4 mln więcej niż w całym 2020 r. i ponad 6 razy więcej niż w całym 2019 r. To efekt wprowadzenia licznych...
Bezpieczna nawigacja do szpitala oraz przewodnik po budynku, niezbędnik informacji, czy intuicyjny profil pacjenta – to niektóre z rozwiązań, które znalazły się w Aplikacja Pacjenta Centrum Zdrowia Dziecka. Dzięki wsparciu partnerów oraz...
Mobilna wersja Twojego programu przeszła prawdziwą metamorfozę - odświeżyliśmy każdy widok aplikacji! Nowy design jest nie tylko miły dla oka, lecz także funkcjonalny: zapewni Ci jeszcze wygodniejszą i bardziej intuicyjną pracę z aplikacją. Oprócz...
Wybuch pandemii, ograniczenie działalności wielu branż, wprowadzanie restrykcji wstrzymujących aktywność społeczną i gospodarczą oraz zwiększenie niepewności poskutkowały recesją sięgającą 2,7% PKB w ujęciu realnym w 2020 r. W efekcie, jak wynika z...