Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Bezpłatne rozwiązania wspierające Twoją pracę

Czy znasz je wszystkie? Twoim podstawowym narzędziem pracy jest zapewne Gabinet drWidget (jesteś z niego zadowolony?). Twórca programu, firma LekSeek, oferuje więcej rozwiązań pomocnych w codziennej pracy każdego lekarza. W większości są to rozwiązania bezpłatne. Sprawdź, czy już z nich korzystasz!

Inspiruje nas medycyna - przez 18 lat istnienia firmy zgromadziliśmy pokaźne portfolio nowoczesnych rozwiązań, dedykowanych lekarzom, farmaceutom i oczywiście pacjentom. Zajrzyj do krótkiego przewodnika po naszych realizacjach.

Aplikacje mobilne - kopalnia wiedzy w Twoim telefonie

Stworzyliśmy ponad 30 bezpłatnych aplikacji mobilnych, zarówno na telefony z systemem operacyjnym iOS, jak i Android. Nasze propozycje skierowane do lekarzy to przede wszystkim:

-> Gabinet drWidget - mobilna wersja Twojego programu, umożliwiająca m.in. wystawianie e-recept, zarządzanie grafikiem pracy, przeprowadzanie wizyt i digitalizację dokumentów.

-> drWidget Baza Leków - kompendium wiedzy o wszystkich produktach leczniczych dostępnych na polskim rynku.

-> drWidget Interakcje - niezbędnik każdego lekarza. Dzięki aplikacji w szybki i łatwy sposób można wyszukać informacje o wpływie jednej substancji na aktywność drugiej przy ich jednoczesnym podaniu.

-> drWidget ICD-10 - baza kodów zgodna z Międzynarodową Statystyczną Klasyfikacją Chorób i Problemów Zdrowotnych.

-> drWidget Normy i Skale - ponad 200 norm i skal medycznych, z prawie 20 kategorii. Narzędzia są interaktywne; użytkownik wprowadza dane pacjenta, a system ustosunkowuje się do nich (np. podpowiada, czy wprowadzone dane są w normie, czy nie).

Zobacz wszystkie nasze aplikacje mobilne tutaj.

Dla tradycjonalistów: Receptariusz Lekarza Praktyka LEKsykon

Ta publikacja ma dla nas szczególne znaczenie, ponieważ była pierwszym produktem oferowanym przez firmę i do dziś służy lekarzom! Receptariusz wydawany jest co dwa miesiące i zawsze zawiera kompletną, aktualną listę leków Rx, a także wybranych preparatów OTC, SD i wyrobów medycznych. Dostępny jest w dwóch wersjach: książki o poręcznym rozmiarze 162 x 97 mm oraz pliku PDF (do pobrania ze strony www.leksykon.com.pl). Wersja książkowa jest płatna (39 zł - razem z przesyłką).

DrNews - zdrowie w zasięgu wzroku

DrNews to Twój pomocnik w edukowaniu pacjentów! System jest wyświetlany w poczekalniach placówek medycznych - angażuje osoby oczekujące na wizytę u lekarza, które dzięki krótkim blokom filmowym nie tylko przyjemniej spędzają czas, ale przede wszystkim poszerzają swoją wiedzę z zakresu zdrowia i medycyny.

Jakie materiały są wyświetlane? Przede wszystkim edukacyjne bloki tematyczne. DrNews podsunie Twojemu pacjentowi “Witaminową ściągę”, przypominającą działanie poszczególnych witamin, a także podpowie, jak prawidłowo przygotować się do najczęściej wykonywanych badań, tak aby uzyskać rzetelne wyniki. Z cyklu “Pylenia” pacjent dowie się, jakie objawy wywołują pyłki, a dzięki serii “Czy wiesz, że…” pozna intrygujące ciekawostki medyczne.

Sprawdź, jakie jeszcze bloki tematyczne proponuje Ci drNews (klik).

Platforma MyDr - zdalna opieka nad pacjentem

Integracja Gabinetu drWidget z platformą MyDr usprawniła komunikację między lekarzem a pacjentem i zaoferowała obojgu nowe możliwości, takie jak:

-> konsultacje poprzez wideoczat (e-wizyty)

-> przedłużanie e-recept bez osobistej wizyty pacjenta w przychodni

-> wygodne płatności online za prywatne usługi medyczne

Jako użytkownik Gabinetu sam decydujesz, które funkcjonalności udostępnisz pacjentowi na platformie MyDr. Sprawdź szczegóły w tym artykule.

Bądź na bieżąco z serwisami LekSeek

Na koniec kilka słów o naszych serwisach internetowych. Regularnie odwiedzaj www.leksykon.com.pl, aby nie przegapić ważnych aktualności dotyczących systemu ochrony zdrowia, informacji o przełomowych odkryciach medycznych i decyzji GIF. Zajrzyj na stronę www.chpl.com.pl, jeśli chcesz przejrzeć charakterystykę któregokolwiek produktu leczniczego, dopuszczonego do obrotu w Polsce. Natomiast pasjonatów nowych technologii zapraszamy pod adres www.medkiosk.pl, gdzie publikujemy informacje o innowacyjnych rozwiązaniach i ich wykorzystaniu w różnych dziedzinach medycyny.

 

***

Mamy jeszcze wiele pomysłów, jak rozwijać nasze produkty, tak aby stawały się coraz lepsze. Jeszcze nieraz zaskoczymy Cię nowymi, użytecznymi funkcjonalnościami! Nie przegap żadnej z nich -> polub nasz profil na Facebooku i bądź na bieżąco.

Liczba wyświetleń:

506

Skomentuj

W związku z bardzo szybko postępującym procesem informatyzacji sektora ochrony zdrowia w Polsce oraz toczącymi się pracami nad wdrożeniem kolejnych rozwiązań z obszaru e-zdrowia, Centrum e-Zdrowia we współpracy z Ministerstwem Zdrowia przygotowało...
Polska w dwa lata wskoczyła z 31. na 9. miejsce w światowym rankingu e-partycypacji ONZ. Do szybkiego awansu przyczyniło się wprowadzenie i rozwój Internetowego Konta Pacjenta (IKP). W światowym rankingu e-partycypacji ONZ pierwsze trzy miejsca...
Dedykowane są głównie początkującym użytkownikom Gabinetu drWidget i pomagają postawić pierwsze kroki w programie. Poruszają ważne tematy, takie jak wystawianie/ usuwanie e-recept, edycja profilu lekarza czy używanie schowka wizyt. Nowe filmy...
Blisko 180 wystawców, ponad 120 warsztatów i wykładów - tak będzie wyglądać tegoroczne spotkanie Warsaw Dental Medica Show. Na targach nie zabraknie także dr100, czyli programu do prowadzenia gabinetów i klinik stomatologicznych. Już w październiku...