Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Gabinet drWidget: podsumowanie zmian z ostatnich tygodni

Nowa metoda płatności za wizyty, możliwość podpisania dowolnego formularza na tablecie, panel do samodzielnej integracji kalendarzy (z Gabinetu drWidget i Znanego Lekarza) - oto kilka nowości, które w ostatnich tygodniach wzbogaciły program. Sprawdź, czym jeszcze może Cię zaskoczyć Gabinet drWidget.

Jeśli czytałeś nasze podsumowanie 2020 roku, to wiesz, że dużo się u nas działo! W styczniu i lutym wcale nie zwolniliśmy tempa - zaproponowaliśmy naszym użytkownikom kolejne, użyteczne funkcjonalności. Czy znasz je wszystkie?

E-skierowanie na szczepienie przeciw COVID-19

Jak wiadomo, e-skierowania na szczepienie przeciw COVID-19 są generowane automatycznie w systemie P1. Jednak w kilku sytuacjach lekarz może wystawić indywidualne e-skierowanie na szczepienie, dlatego tak szybko, jak to było możliwe, udostępniliśmy funkcjonalność w Gabinecie drWidget. Sprawdź szczegóły tutaj.

Nowy panel do integracji ze Znanym Lekarzem

“Dopasowanie lekarzy i gabinetów” to nowy panel, który umożliwia łatwą i samodzielną integrację kalendarzy: z Gabinetu drWidget i Znanego Lekarza. Jeśli chcesz wiedzieć, jak przebiega proces integracji i ile kosztuje taka usługa, zajrzyj do tego artykułu.

Link do płatności za wizytę

Możesz wysłać go pacjentowi SMS-em albo mailem. Kiedy przyda Ci się ta funkcjonalność? Na przykład w sytuacji, gdy w trakcie e-wizyty lub wizyty przedpłaconej okaże się, że konieczne jest wykonanie dodatkowych badań (usług prywatnych) i pacjent musi dopłacić zdalnie. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, jak wygenerować link do płatności.

Podpisywanie formularzy na tablecie

Wiemy, że na tę funkcjonalność czekało wielu z Was, dlatego z radością informujemy: korzystając z aplikacji mobilnej Gabinet drWidget (na tablecie), można podpisać dowolny formularz. Prawidłowo podpisany i zapisany formularz dołącza do innych dokumentów znajdujących się w karcie pacjenta. Zobaczysz go zarówno w mobilnej, jak i przeglądarkowej wersji Gabinetu drWidget. Poznaj szczegóły: klik.

I jeszcze jedna nowość w aplikacji mobilnej

A mianowicie: możliwość akceptacji rezerwacji wizyt, utworzonych przez pacjentów za pośrednictwem MyDr lub wtyczki do umawiania wizyt. O akceptacji terminu pacjent zostaje poinformowany mailowo, a jeśli korzysta z mobilnej wersji MyDr, otrzymuje również stosowne powiadomienie PUSH od aplikacji. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

***

Chcesz jako pierwszy dowiadywać się o nowych funkcjonalnościach dostępnych w Gabinecie drWidget? Na pewno tak! Polub nasz profil na Facebooku, a zawsze będziesz na bieżąco.

Liczba wyświetleń:

379

Skomentuj

W związku z bardzo szybko postępującym procesem informatyzacji sektora ochrony zdrowia w Polsce oraz toczącymi się pracami nad wdrożeniem kolejnych rozwiązań z obszaru e-zdrowia, Centrum e-Zdrowia we współpracy z Ministerstwem Zdrowia przygotowało...
Polska w dwa lata wskoczyła z 31. na 9. miejsce w światowym rankingu e-partycypacji ONZ. Do szybkiego awansu przyczyniło się wprowadzenie i rozwój Internetowego Konta Pacjenta (IKP). W światowym rankingu e-partycypacji ONZ pierwsze trzy miejsca...
Dedykowane są głównie początkującym użytkownikom Gabinetu drWidget i pomagają postawić pierwsze kroki w programie. Poruszają ważne tematy, takie jak wystawianie/ usuwanie e-recept, edycja profilu lekarza czy używanie schowka wizyt. Nowe filmy...
Blisko 180 wystawców, ponad 120 warsztatów i wykładów - tak będzie wyglądać tegoroczne spotkanie Warsaw Dental Medica Show. Na targach nie zabraknie także dr100, czyli programu do prowadzenia gabinetów i klinik stomatologicznych. Już w październiku...